Гази Баба
                   
313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion slep zastava 650

Kamionot e vo ispravna sostojba registriran do 01.04.2023 broj za kon...


4.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 мар 19:17Промовирано

Rerovizor za kamion

Novo ogledalo za tam, zastava


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 јул 13:32Kanalska dizalica

Kanalska dizalica


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 јул 21:36Турбо Зета

Се продава Застава Турбо Зета 150000км во возна состојба нерегистрира...


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јун 15:22Кочиони дискови за SCANIA

Кочиони дискови за SCANIA OE Reference Number: • 1402272 • 138668...


4.980 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 јун 14:19Disk plocki za VOLVO kamioni

Disk plocki za kocenje za VOLVO kamioni Volvo OE Reference Number: 2...


3.250 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 јун 16:04lanci

prodavam lanci za sneg za kamion zastava


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 мај 13:40Digalka Kran i Transport na Masini do 6 t

Se iznajmuva kamion so digalka kran


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 мај 17:05Spojleri za iveco

Se prodavaat dva spojleri za iveco komplet. Tel. 078/424-691


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 мар 12:46Mercedes atego 10.22

Nosivost 4750kg 2002god registriran do 31.01.2020 tel.071337475


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јан 11:36Actros Euro6 MEGA

Се продава Actros 1842 LSNRL Euro6 Mожност за лизинг и кредит со мно...


39.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 дек 13:32DAF XF460

Se prodava DAF XF460,2007g,komplet smeneta prednica,smeneti site spon...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 дек 11:08MAN TGA 18.440

MAN TGA 18.440 EURO 5 2007godina so novi akumulatori vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 ное 18:54Se prodava TAM 2001

Се продава там 2001 мислам 1972 год е,камиончето така стои долго врем...


750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 ное 13:00Kamion solo

Kamion Man L2000 12.220 Registriran do 06.2020 Kontakt 070 966 162 ...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 ное 13:00Mercedes SK од 1982 до 1997 година

купуваме камиони Мерцедес од 1982 до 1997 година. Ве молам пратете м...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 ное 15:05Autotransport BOJABO

Transport na vozila i gradezni masini vlecna sluzba slep sluzba ...


525.252 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 окт 18:53MAN LE12.220 - 2004god.

Top sostojba, nov motor nova turbina,registriran do 07-2020 god. Kom...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 сеп 14:07MAN L34 2003god.

Manot e vo dobra sostojba.Registriran do 5. 2020god. 120m3 tovaren pr...


6.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 сеп 21:03Volvo FH420- 2000god.

Redovno servisiran. Top sostojba. Registriran do kraj na godina.


5.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 сеп 21:03Man TGL 7.150 EURO 4- 2006 g

Manot e vo Odlicna sostojba pogoden e za Slep sluzba ili Kiper Se pl...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 сеп 08:20Man TGL 7-150 euro4 2006g

Man pogoden za kiper Plateni site davacki do registracija za poveke...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 сеп 10:16Autotransport BOJABO

transport na vozila 070 234 803 078 234 803


2.222 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 авг 22:22Transport na kamioni

vlecna sluzba slep za kamion, vlekac, viljuskar, valjak, skip, traktor


55.555 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 авг 22:20Slep vlecna sluzba BOJABO

autotransport na vozila i masini 070 234 803 078 234 803 075 234 ...


5.555 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 авг 22:20Vlecna sluzba za kamioni avtobusi

transport slep sluzba za solo kamioni vlekaci so visoka kabina avtobu...


22 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 авг 22:20Vrsam prevoz na pesok,sut selidbi i dr uslugi

Vrsam prevoz na pesok tampon kako i isfrlanje na sekakov sut isto i r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 авг 11:14Plocki, gurtni i diskovi za poveke vidovi na tovarni vozila

Плочки, гуртни и дискови за повеќе видови на товарни возила. - Гур...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 јул 13:56Furgon Sandak Ladilnik so Izolacija

Se prodava Sandak so Izolacija za Magacin Vikendicka Dimenzii Dolzi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јул 16:50Sandak termoking so izolacija

za poveke informacii na tel 078 359 610


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јул 18:01Ladilnik Sandak Termo izoliran za Magacin ili Vikendicka

Se prodava Sandak so Izolacija pogoden za Magacin od 40 metri kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јул 17:55Prodavam kamion Man

Kamionot e 1997 godina, socuvan so registracija do avgust. Cena po do...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 јул 20:49man 18 430 comorel 2005 god euro 4 na bg tablici

voziloto e sega kompletno servisirano i e vo extra sostojba ,komplet...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 јун 18:09MAN TGX 2008 GOD

MAN TGX 2008 god euro 4 ,523 000 km , mega imame i standard ,ima nac...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 јун 18:09Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам