Охрид
                   
160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 сеп 13:46Izdavam Studio-Apartman vo Ohrid-odlicna cena

Aпартманот се наоѓа во Охрид , населба 'Христо Узунов' Зг. Слобода. ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 сеп 12:44SOBI I APARTMANI VO BLIZINA NA CENTAROT NA OHRID

Опис: Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 сеп 12:36Sobi i apartmani Ohrid

Почитувани, Издавам соби, студиo и апартмани во Охрид, зависност од ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 сеп 09:36ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

13 сеп 12:03SE IZDAVAAT OPREMENI SOBI I APARTMANI VO CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

10 сеп 10:40Sobi Lagadin

Izdavam sobi apartmani Lagadin Ohrid 500 den na osoba tel 070 232956...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 сеп 15:43sobi i apartmani vo raca

se izdavaat apartmani vo blizina na plazata KADMO I KUBA LIBRE SOP...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 сеп 16:55IZDAVAM SOBI I APARTMANI NA SAMO 5min OD CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 сеп 13:45Се издаваат соби и студиа во Трпејца, Охрид

Се издаваат соби и студиа во Трпејца. Слободни термини од 26.08. За п...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 сеп 12:03APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 сеп 07:27СЕ ИЗДАВААТ СОБИ ВО НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН ВО ОХРИД

Се издаваат соби во атрактивната населба Св. Стефан во Охрид со прекр...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 сеп 13:00Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata ohrid kapacitet do 5 lica 07549...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 сеп 12:08Соби за туристи во строгиот центар на градот

Во чаршијата се издаваат една петтокреветна соба и три двокреветни со...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 сеп 09:10Se izdava sprat od kuka za turisti

se izdava sprat od kuka-apartman za turisti so sopstven parking,ka...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 сеп 18:03IZDAVAM SOBI VO PESTANI

se naogame na 15 m od ezeroto sobite se so kupatilo,kabelska tv,bezi...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 сеп 09:41Вила Стивен - нас. Рача

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 авг 10:00Вила Стивен

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 авг 19:27Sobi i apartmani - Ohrid

Почитувани, Се издаваат апармани и соби во Охрид, лоцирани кај градс...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 авг 08:34Trpejca Studio Sobi

Studio i sobi vo selo Trpejca .


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 17:46izdavanje pod zakup za smestuvanje

Vo smestuvacki turisticki objekt se izdavaat hotelski sobi, studija i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 12:49Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 08:38VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR

Сместување во Охрид на 1.2 км од центар во мирна и чиста околина. за...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 17:51Sobi vo oh.

Se izdavaat sobi,po dogovor na sprat vo kuka,,pogodni za par so bebe ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 15:24APARTMAN VO OHRID ZA 7 ISOBI

Apartman so 2 spalni sobi odvoena kujna,golema terasa na prizemje,tv ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 авг 21:54izdavam povolno sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid 350 od avtobuskata stanica vo pravec na centar....


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 авг 17:39Se izdavaat Studia vo Raca-Ohrid

Studiata se kompletno opremeni sekoe zasebno,ima obezbeden parking...


11 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 15:11SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID

Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Соби...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

20 авг 13:32СЕ ИЗДАВААТ СОБИ ВО НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН ВО ОХРИД

Се издаваат соби во атрактивната населба Св. Стефан со прекрасен погл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 21:33Соби во Центарот на градот Охрид

Соби за изнајмување во центарот на градот Охрид блиску до гимназијата...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 10:10IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

IZDAVAM APARTMAN 55m2 ZA TURISTI VO OHRID KUJNA DNEVNA SPALNA KUPATIL...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 16:21Соби и Апартмани Јагода

Соби и апартмани во Охрид, на неколку минути од центарот и езерото ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 15:31Sobi vo Ohrid

SLOBODNA .Se izdava 4 krevetna soba so zasebno kupatilo Kablovska T...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 15:00sobi

Izdavam sobi vo Ohrid, na patot Ohrid Sv.naum vo naselba Raca. Sobi...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 13:15APARTMAN-stan -pozadi hotel MILENIUM

Apartman vo Ohrid pozadi hotel milenium I diplomat. Apartmanot maksim...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 08:49Se izdavaat Studia vo Raca-Ohrid

Studiata se opremeni kompletno sekoe zasebno, ima parking i odli...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 авг 14:16APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

17 авг 12:15Studija i Sobi vo Centar na Ohrid na 3 Minuti do ezero

Pocituvani gosti, Za vasiot prestoj kaj nas vi nudime 3 studija vo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 17:20Izdavam sobi vo Ohrid

Izdavam dvokrevetni i trokrevetni sobi vo stariot del na Ohrid.


700 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 14:08APARTMANI CENTAR OHRID I LAGADIN

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 18:38Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам