2988 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ стан во центар од 43 м2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 мар 23:25Промовирано

Прекрасен четирисобен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 мар 08:24Промовирано

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

Izdavam soba vo ohrid pogodna za studenti

Soba vo ohrid vo prizemna kuca na vinkovacka okolu 30 kvadrati pogodn...


100 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 03:06Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:11Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 01:09Se izdava Apartman

Se izdava Apartman za 2 osobi,kompletno opremen so privaten parking p...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:08DELOVEN PROSTOR na KEJ OHRID

Delovniot prostor e senamenski i lesno prilagodliv za razni nameni ...


485 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 23:52URBANIZIRAN PLAC vo OHRID

Placot e vo Vidobista, so prekrasna markica, vo osnova 90m2 a na site...


12.150 €
или предлог цена
Вчера 23:52Dupla soba

Se izdava dupla soba so privatna kujna i privatno wc za 2-4 lica so s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:27Apartman

Se izdava apartman od 70 m2 za 3-5 lica so sopstven parking


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:22Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
Вчера 23:08Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:57Se prodava kuka vo nas. Velgosti

Atraktivna lokacija, neposredno do Osnovnoto Uciliste, prostorii Pet,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:06ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац до езеро

Се продава плац на прва линија кај плажа Кадмо. Плацот има површина ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:55ИМПЕРИЈА – Апрартмани до езеро

Шифра А 26/26 Се продават 2 комплетно опремени апартмани со вкупна п...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:52ЧОЈС-Nevseluvan stan na Turisticka

Se prodava nevseluvan stan na bul.Turisticka (pozadi benzinskata Luk ...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:05ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podru...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:05ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:05ЧОЈС-Stan na ul.Krum Tockov

Se prodava renoviran stan na ul .Krum Tockovna 5 kat(bez lift), vo ne...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:05Se prodava mesto so markica za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava mesto 12,5X8,5 so vgradena markica(komplet dokumentacija) ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:10Se prodava stan vo strog centar

Se prodava stan vo strog centar nasproti hotel riviera istocno orient...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:10Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Вчера 19:44Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:37Kupuvam, kuka, vila vikendica

Kupuvam kuka ili vikendica, okolu ohridso ezero, so normalna cena vo ...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 19:34Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:29Apartmani Dudan Vo Ohrid

Издавам апартмани во центар на Охрид во близина на езерото!! Апартма...


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:03Stan 110+25 m2 na odlicna lokacija

Se prodava prekrasen stan, vo naselba Hristo Uzunov. Stanot e vo odli...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:13Se izdava stan

Zafaten od 15 .06 do 30.08. Se izdava namesten stan vo centar. Moze ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Охрид

Станови

Вчера 17:41Стан до езеро во нас.Далјан 66 квадрати

Се продава нов стан во населба Далјан на брегот на Охридско езеро. Це...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:09ОХРИД-СОБИ ЕВТИНО УДОБНО РЕЗЕРВИРАЈ

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:51СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:51Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:25Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:21Се продава двособен стан во Охрид

Станот е лоциран во непосредна близина на градинката „Лихнида“ и е со...


73.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA VIKENDICA VO S.LJUBANISTA

SE IZDAVA VIKENDICA VO SELO LJUBANISTA ZA LETEN PERIOD SO POGLED NA E...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:29Се изнајмува еднособен стан

Се изнајмува еднособен стан, коплетно опремен. Може да се изнајми мес...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:22Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:18PLAC

Plac nad nas raca prekrasen pogled Moznost za priklucok na voda kan...


40 €
или предлог цена
Вчера 15:16Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:14Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:05Stan vo centar

Pominete gi veligdenskite praznici vo prekrasniot Ohrid.Se izdava st...


1.800 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
3.000 МКД
Охрид

Станови

Вчера 15:04Se prodava stan LAGADIN

Stanot se naogja vo naselba Lagadin, vo zgrada na samiot pat Ohrid -...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:44Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам