229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo Lešok na glavniot pat Tetovo – Jažince. Parc...


55 €
или предлог цена
18 јан 10:39Se prodava plac na Treboshki pat, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Treboshki pat, vo Tetovo...


По Договор
или предлог цена
09 јан 19:15SE PRODAVA parcela TetovoVG vo blizina na Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
05 јан 13:00Plac vo gradežen reon posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


1 €
или предлог цена
05 јан 13:00Plac Tetovo vo Plukovo pozadi Munevere

250m2 500m2 Tel: 070826652 по договор!!


1 €
или предлог цена
30 дек 15:12SE PRODAVA PARCELA VO SELO NEPROSHTENO

Se prodava parcela smestena vo selo Neprošteno po najdobri uslovi! ...


51.900 €
или предлог цена
29 дек 10:55MILOSHEVSKI - PARCELA OD 20403m2 VO SETOLE PO 3 EVRA/M2

Se prodava parcela od 20 403m2 vo selo Setole. Parcelite se oddele...


3 €
или предлог цена
28 дек 17:18Parcela od 2615m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 2615m2 vo Tetovo. Lokacijata na zemjišteto e n...


36.600 €
или предлог цена
28 дек 13:25Niva od 4997m2 vo selo Fališe

Se prodava niva vo selo Fališe. Nivata ima vkupna površina od 4997m2...


50 €
или предлог цена
28 дек 13:25SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
28 дек 13:25MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3934m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima vkupna površina od...


35 €
или предлог цена
28 дек 13:22Prodavam mesto vo Lesok 2427 m2 do ulica

Prodavam mesto vo s.Lesok od 2427m2 so dokumenti pod ucilisteto do ul...


По Договор
или предлог цена
23 дек 12:11Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT BRVENICA-RADIOVCE.

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela pokraj...


22 €
или предлог цена
21 дек 15:53Extra plac na Tetovsko Kale

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela na tet...


13 €
или предлог цена
21 дек 15:52Se prodava GRADEŽNO ZEMJIŠTE na ubava lokacija-nas. DRENOVEC

👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Se prodava plac- GRADEŽNO ZEM...


28 €
или предлог цена
21 дек 15:51Prodažba na parcela vo bilizna na mlekara Munevere

Prodažba na parcela vo mesto vikano Kljukovo Parcelata e locirana do...


100 €
или предлог цена
21 дек 15:51Prodažba na plac na dobra lokacija vo s. Dolno Sedlarce

>> Prodažba na plac na dobra lokacija << 📏POVRŠINA: 2000 m2 ⛳...


45.000 €
или предлог цена
21 дек 15:51ATRAKTIVEN PLAC VO SELO BRVENICA OD 600M2

SE PRODAVA !!! Atraktiven plac od 600m2 za izgradba na kukja. Vo bli...


26.999 €
или предлог цена
21 дек 15:50Atraktiven plac za izgradba na kući vo selo Lešok

Top ponuda vo agencija CHANAK Prodažba na parcela vo selo Lešok -Tet...


50 €
или предлог цена
21 дек 15:46Prodažba na plac posle Palma Mall

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


По Договор
или предлог цена
21 дек 15:45Se prodava plac (niva) vo s. Lesok

#sifra 4002 🔻 Se prodava plac (niva) so povrsina od 2171m², ZZ ka...


35 €
или предлог цена
18 дек 14:20Se prodava plac (niva) vo s. Otunje

#sifra 4001 🔻Se prodava plac (niva) so povrsina od 1530m², ZZ kat...


15 €
или предлог цена
18 дек 14:04Se prodava plac pozadi Avto Cem

#sifra 4000 🔻Se prodava plac (niva) so povrsina od 5300m², ZZ kat...


80 €
или предлог цена
18 дек 14:02Se prodava plac na Baltepe

#sifra 4003 🔻Se prodava plac so povrsina od 1432m², ZZ kategorija...


22 €
или предлог цена
18 дек 13:57Se prodava plac so markica za gradba vo Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na selo Leshok v...


55 €
или предлог цена
15 дек 14:09Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


242 €
или предлог цена
10 дек 15:01Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Falishe vo Tetovo...


105 €
или предлог цена
06 дек 17:55Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
01 дек 13:14Se prodava plac vo Fališe

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na parcela vo Fališe.Zemji...


33 €
или предлог цена
30 ное 13:00Se prodava plac vo Tetovo, pozadi Palma Mal

Se prodava plac vo gradezen rejon, pozadi Palma Mal. 1005km² Ima pr...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 13:00Se prodava plac na pat za s.Saracino vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s. Saracino vo Te...


55 €
или предлог цена
29 ное 15:09Prodažba na plac na regionalen pat Treboš-Palatica

Prodažba na plac vo neposredna blizina na REGIONALNIOT PAT TREBOŠ-PA...


25 €
или предлог цена
29 ное 10:47Gradezna parcela vo Falishe

Se prodava parcela vo selo Fališe. Parcelata ima vkupna površina o...


55 €
или предлог цена
26 ное 10:33MILOSHEVSKI - PARCELA OD 732m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima 732m2 i istata e 3...


20 €
или предлог цена
21 ное 13:11Se prodava plac so markica za gradba na autopat Tet-Gostivar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na autopat, Tetovo - Gostiv...


100 €
или предлог цена
11 ное 17:12Se prodava plac vo naselba Dardania vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo naselba Dardania vo bliz...


199 €
или предлог цена
02 ное 17:35Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Brvenica vo Tetov...


220 €
или предлог цена
02 ное 16:19Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


40 €
или предлог цена
02 ное 15:55Se prodava plac vo Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Falishe, Tetovo. ______...


33 €
или предлог цена
19 окт 19:08Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s.Brvenica vo Tet...


170 €
или предлог цена
19 окт 18:50Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам