207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe ___________...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:37Промовирано

Se prodava plac vo Fališe

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na parcela vo Fališe.Zemji...


33 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava plac vo Tetovo, pozadi Palma Mal

Se prodava plac vo gradezen rejon, pozadi Palma Mal. 1005km² Ima pr...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
Денес 12:35Gradezna parcela vo Falishe

Se prodava parcela vo selo Fališe. Parcelata ima vkupna površina o...


55 €
или предлог цена
Денес 10:33MILOSHEVSKI - PARCELA OD 20403m2 VO SETOLE PO 3 EVRA/M2

Se prodava parcela od 20 403m2 vo selo Setole. Parcelite se oddele...


3 €
или предлог цена
Денес 10:31MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3934m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima vkupna površina od...


35 €
или предлог цена
Денес 10:31Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


30 €
или предлог цена
Вчера 13:58PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
24 ное 14:25Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
24 ное 12:53MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo Lešok na glavniot pat Tetovo – Jažince. Parc...


55 €
или предлог цена
21 ное 14:08Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
21 ное 13:24Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
21 ное 13:24MILOSHEVSKI - PARCELA OD 732m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima 732m2 i istata e 3...


20 €
или предлог цена
21 ное 13:11Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
19 ное 10:49Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
19 ное 10:49Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


220 €
или предлог цена
16 ное 13:54Prodažba na plac posle Palma Mall

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


По Договор
или предлог цена
14 ное 19:09se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
12 ное 17:13Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
12 ное 17:12Se prodava plac so markica za gradba na autopat Tet-Gostivar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na autopat, Tetovo - Gostiv...


100 €
или предлог цена
11 ное 17:12Atraktiven plac za dve kući vo blizina na .Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
10 ное 13:00Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


200 €
или предлог цена
09 ное 20:20Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
09 ное 19:08Se prodava plac vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Tetovcanka, v...


290 €
или предлог цена
03 ное 10:41Se prodava plac vo naselba Dardania vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo naselba Dardania vo bliz...


220 €
или предлог цена
02 ное 17:35Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Brvenica vo Tetov...


220 €
или предлог цена
02 ное 16:19Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


40 €
или предлог цена
02 ное 15:55Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe ___________...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:37SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
29 окт 12:31TOP plac za kukja pokraj reka Pena vo Gorna čaršija

🧐UNIKATNA PONUDA samo vo agencija CHANAK 🧐 Prodažba na parcela pok...


209.999 €
или предлог цена
25 окт 15:55Niva od 4997m2 vo selo Fališe

Se prodava niva vo selo Fališe. Nivata ima vkupna površina od 4997m2...


50 €
или предлог цена
25 окт 09:40Se prodava plac vo Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Falishe, Tetovo. ______...


33 €
или предлог цена
19 окт 19:08Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s.Brvenica vo Tet...


170 €
или предлог цена
19 окт 18:50Se prodava plac nad SHTUL na pat za Recica,Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac nad SHTUL(pat za M.Recicana...


210 €
или предлог цена
19 окт 18:42Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


70 €
или предлог цена
19 окт 18:32Se prodava plac nad Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac nad Gorna Carshija na ulica...


23.500 €
или предлог цена
15 окт 17:09Shitet vend Perball Stacionit te Autobusave

400M2


350.000 €
или предлог цена
13 окт 00:39SE PRODAVA PARCELA VO SELO NEPROSHTENO

Se prodava parcela smestena vo selo Neprošteno po najdobri uslovi! ...


51.900 €
или предлог цена
05 окт 09:06Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


200 €
или предлог цена
28 сеп 17:40Se prodava plac vongrad, vo Tetovo(Pat za Falishe)

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


60 €
или предлог цена
28 сеп 17:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам