211 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodažba na atraktivna parcela posle patarina Te-Gv

Prodažba na parcela pokraj AVTOPATOT TETOVO-GOSTIVAR 📏POVRŠINA: 3...


80 €
или предлог цена
10 јул 01:40Prodažba na parcela vo bilizna na mlekara Munevere

Prodažba na parcela vo mesto vikano Kljukovo Parcelata e locirana do...


100 €
или предлог цена
10 јул 01:39Se prodava GRADEŽNO ZEMJIŠTE na ubava lokacija-nas. DRENOVEC

👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Se prodava plac- GRADEŽNO ZEM...


28 €
или предлог цена
10 јул 01:38Extra plac na Tetovsko Kale

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela na tet...


13 €
или предлог цена
10 јул 01:38Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT BRVENICA-RADIOVCE.

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela pokraj...


22 €
или предлог цена
10 јул 01:38Gradežna parcela vo Dzepčište pokraj reg.pat Tetovo-Jažince

👀Interesna ponuda vo agencija CHANAK 👀 Prodažba na parcela pokra...


65 €
или предлог цена
10 јул 01:33Prodavam zemja vo Drenovec Tetovo nad stadionot

Se prodava zemja vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo. 2700m2 Mob. 0...


27.000 €
или предлог цена
08 јул 17:24Se prodava parcela od 4100m2 vo Tetovo - Gajre

Se prodava parcela vo Tetovo - Gajre. Parcelata ima vkupna površin...


25 €
или предлог цена
07 јул 08:52Parcela od 3273m2 vo Neproshteno

Se prodava parcela vo selo Neprošteno. Parcelata ima vkupno površi...


22 €
или предлог цена
07 јул 08:52!!SE PRODAVA PARCELA VO TETOVO-GORNO MAALO!!

Se prodava atraktivna parcela vo “Gorno Maalo” – Tetovo koja nudi pr...


107.300 €
или предлог цена
07 јул 08:51Se prodava plac na Kale vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Kale vo Tetovo. _______...


18.500 €
или предлог цена
06 јул 18:06Gradezna parcela od 1358m2 vo blizina na gradinkata na Potok

Se prodava parcela vo Tetovo vo blizina na gradinkata na Potok. Pa...


600.000 €
или предлог цена
05 јул 09:54Shiten 3 Parcelat (male). Gajre

Shiten Parcelat me dru (male) mbi fshatin Gajre. - Siperfaqe e perba...


4 €
или предлог цена
13 јун 16:34Shitet Toke - Klukove (Tetovo)

Shitet Toke 3000 m2. - Ka rruge ne dy ane dhe eshte afer "Lindi" qe...


65 €
или предлог цена
13 јун 16:28Janciste plac, njiva 4000m2

Se prodava niva vo janciste, komuna jegunovce, so povrsina od 4002m2 ...


9.900 €
или предлог цена
04 јун 12:49TWINS house- Se PRODAVA NIVA od 500m2 vo selo SIRICINO

Se PRODAVA Niva od 5000m2 na izlez od SIRICINO prema SHEMSHOVO. Ni...


23 €
или предлог цена
29 мај 13:14Se prodava plac na pat za selo Ratae, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo selo Leshok(na pat za se...


12 €
или предлог цена
27 мај 20:02Se prodava plac vo Neproshteno, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo selo Neproshteno vo Teto...


45 €
или предлог цена
27 мај 18:18Parcela od 3540m2 vo selo Žilče

Se prodava parcela vo selo Žilče. Parcelata ima vkupno površina od...


15 €
или предлог цена
26 мај 14:48Parcela od 1000m2 vo selo Lešok

Se prodava gradežna parcela od 1000m2 selo Lešok. Parcelata ima pr...


26 €
или предлог цена
16 мај 14:48Продавам плац - куќно место

Се продава или издава плац - куќно земјиште во село Сиричино - Тетово...


50 €
или предлог цена
18 апр 19:53Plac pozati Ata petrol

2.500 m2 Cmimi 80 eu m2. Cist imoten list Kont : 072 755 733


80 €
или предлог цена
17 апр 01:28Se prodava plac vo Tetovo pozadi AvtoCem

Se prodava plac pozadi avtocem vo tetovo. Placot e so povrsina od 520...


1 €
или предлог цена
14 апр 17:46Лозје - Плац во населба Дреноец

Се продава Лозје - Плац Во населба Дреноец - Тетово, веднаш над градс...


14.950 €
или предлог цена
05 апр 15:34Плац во населба Дреноец - Тетово

Се продава плац во населба Дреноец Во близина на градскиот стадион во...


51.950 €
или предлог цена
05 апр 15:19Parcela od 1498m2 vo Neproshteno

Se prodava parcela vo selo Neprošteno. Kvadratura na parcelata izn...


5 €
или предлог цена
05 апр 11:13Se prodava plac od 1300m2 vo blizina na Kasarna

Se prodava odilicen plac vo blizina na Kasarna od 1300m2, moze i polo...


300 €
или предлог цена
28 мар 13:56Parcela od 649m2 vo selo Siričino

Se prodava parcela vo selo Siričino. Parcelata ima vkupna površina...


16 €
или предлог цена
28 мар 12:02Niva ili plac od 3000m2 vo selo Sarakino

Nivata ili placot se naoga vo blizina na novata industriska zona. Mo...


По Договор
или предлог цена
27 мар 11:55Se prodavaat placevi vo blizina na Odri i vo Odri

Se prodavaat placevi na razlicni lokacii na glavniot pat, vo selo i n...


По Договор
или предлог цена
11 мар 17:31Se prodavaat placevi od 160m2 vo blizina na "TETEKS"

PRODADENO┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 3 placevi vo blizina na ...


45.000 €
или предлог цена
04 мар 14:59Se prodava plac vo blizina na "TETEKS" 190m2

PRODADENO┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na plac vo blizina na "TETE...


53.000 €
или предлог цена
04 мар 14:47Shitet parcela after autostrades Tetovë - Shkup

Shitet parcela after autostrades Tetovë - Shkup 5700m2. Rruge ne te...


По Договор
или предлог цена
19 фев 13:00Parcela od 5203m2 vo Tetovo

Se prodava parcela pozadi Feder Bau vo Tetovo. Parcelata ima vkupn...


80 €
или предлог цена
08 фев 10:50Parcela od 508m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 508m2 vo Tetovo. Se naogja vo naselba Baltep...


10.200 €
или предлог цена
02 фев 08:58Se prodava plac so markica od 300m2

SE PRODAVA! odlicen plac od 300m2. Placot e celosno iscisten, do ne...


60.000 €
или предлог цена
21 јан 12:30Se Prodavaat placevi vo blizina na industriska zona.

Se prodaavat 13 parceli so razlicna kvadratura. parcela 1 - 408m2 p...


80.000 €
или предлог цена
21 јан 12:30Plac so izlaz na dve ulici od 900m2

Se prodava odilicen plac vo Tetovo od 900m2 za dve kukji so izlaz na ...


207.000 €
или предлог цена
21 јан 12:29atraktiven plac vo Tetovo za izgradba na poveċe kuċi

se prodava mnogu atraktiven plac za izgradba na poveċe kuċi vo Tetovo...


150 €
или предлог цена
21 јан 00:44Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec.⁣ ⁣ 💡🚰🛣️Do sa...


25 €
или предлог цена
20 јан 09:16Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам