234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezna parcela od 1358m2 vo blizina na gradinkata na Potok

Se prodava parcela vo Tetovo vo blizina na gradinkata na Potok. Pa...


600.000 €
или предлог цена
05 јул 09:54Shiten 3 Parcelat (male). Gajre

Shiten Parcelat me dru (male) mbi fshatin Gajre. - Siperfaqe e perba...


4 €
или предлог цена
13 јун 16:34Shitet Toke - Klukove (Tetovo)

Shitet Toke 3000 m2. - Ka rruge ne dy ane dhe eshte afer "Lindi" qe...


65 €
или предлог цена
13 јун 16:28Janciste plac, njiva 4000m2

Se prodava niva vo janciste, komuna jegunovce, so povrsina od 4002m2 ...


9.900 €
или предлог цена
04 јун 12:49Se prodava plac na pat za selo Ratae, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo selo Leshok(na pat za se...


12 €
или предлог цена
27 мај 20:02Se prodava plac vo Neproshteno, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo selo Neproshteno vo Teto...


45 €
или предлог цена
27 мај 18:18Parcela od 3540m2 vo selo Žilče

Se prodava parcela vo selo Žilče. Parcelata ima vkupno površina od...


15 €
или предлог цена
26 мај 14:48Parcela od 1000m2 vo selo Lešok

Se prodava gradežna parcela od 1000m2 selo Lešok. Parcelata ima pr...


26 €
или предлог цена
16 мај 14:48Продавам плац - куќно место

Се продава или издава плац - куќно земјиште во село Сиричино - Тетово...


50 €
или предлог цена
18 апр 19:53Se prodava plac vo Tetovo pozadi AvtoCem

Se prodava plac pozadi avtocem vo tetovo. Placot e so povrsina od 520...


1 €
или предлог цена
14 апр 17:46Parcela od 1498m2 vo Neproshteno

Se prodava parcela vo selo Neprošteno. Kvadratura na parcelata izn...


5 €
или предлог цена
05 апр 11:13Se prodava plac od 1300m2 vo blizina na Kasarna

Se prodava odilicen plac vo blizina na Kasarna od 1300m2, moze i polo...


300 €
или предлог цена
28 мар 13:56Parcela od 649m2 vo selo Siričino

Se prodava parcela vo selo Siričino. Parcelata ima vkupna površina...


16 €
или предлог цена
28 мар 12:02Niva ili plac od 3000m2 vo selo Sarakino

Nivata ili placot se naoga vo blizina na novata industriska zona. Mo...


По Договор
или предлог цена
27 мар 11:55Se prodavaat placevi vo blizina na Odri i vo Odri

Se prodavaat placevi na razlicni lokacii na glavniot pat, vo selo i n...


По Договор
или предлог цена
11 мар 17:31Se prodavaat placevi od 160m2 vo blizina na "TETEKS"

PRODADENO┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 3 placevi vo blizina na ...


45.000 €
или предлог цена
04 мар 14:59Se prodava plac vo blizina na "TETEKS" 190m2

PRODADENO┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na plac vo blizina na "TETE...


53.000 €
или предлог цена
04 мар 14:47Shitet parcela after autostrades Tetovë - Shkup

Shitet parcela after autostrades Tetovë - Shkup 5700m2. Rruge ne te...


По Договор
или предлог цена
19 фев 13:00Parcela od 5203m2 vo Tetovo

Se prodava parcela pozadi Feder Bau vo Tetovo. Parcelata ima vkupn...


80 €
или предлог цена
08 фев 10:50Parcela od 508m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 508m2 vo Tetovo. Se naogja vo naselba Baltep...


10.200 €
или предлог цена
02 фев 08:58Se prodava plac so markica od 300m2

SE PRODAVA! odlicen plac od 300m2. Placot e celosno iscisten, do ne...


60.000 €
или предлог цена
21 јан 12:30Se Prodavaat placevi vo blizina na industriska zona.

Se prodaavat 13 parceli so razlicna kvadratura. parcela 1 - 408m2 p...


80.000 €
или предлог цена
21 јан 12:30Plac so izlaz na dve ulici od 900m2

Se prodava odilicen plac vo Tetovo od 900m2 za dve kukji so izlaz na ...


207.000 €
или предлог цена
21 јан 12:29atraktiven plac vo Tetovo za izgradba na poveċe kuċi

se prodava mnogu atraktiven plac za izgradba na poveċe kuċi vo Tetovo...


150 €
или предлог цена
21 јан 00:44Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec.⁣ ⁣ 💡🚰🛣️Do sa...


25 €
или предлог цена
20 јан 09:16Parcela-niva od 3641m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 3641m2 vo Tetovo. Se naogja nad naselba Dr...


28 €
или предлог цена
20 јан 09:12SHES TOKË/PLLAC NE FSHATIN FALISHT. /PRODAVAM NIVA/PLAC

TOKA SHITET 6000M2 RRUG NE TE 2 ANET. CMIMI 49EUROM2 I DISKUTUESHE...


49 €
или предлог цена
17 јан 02:42Jepet Pllaci me qira!

Ne afersi te Oto Kujtim BMW ne Tetove! Mund te jepet me parcela apo t...


5 €
или предлог цена
14 јан 21:41Shitet Parcela

Shitet parcela 4531m2 Gjendet në rrugën Trebosh - Pallma Mol Afër FE...


1.111.111 €
или предлог цена
08 јан 21:02Shitet Toka ne Trebosh

SHitet Toka ne Fshatin Trebosh Toka gjindet afer Veze Sharrit dhe Tr...


22 €
или предлог цена
08 дек 15:50Parcela od 1947m2 vo selo Tearce

Se prodava parcela – niva vo selo Tearce. Nivata ima vkupna kvadr...


5 €
или предлог цена
04 дек 09:39Plac vo gradezen reon vo blizina na gv avtoput

Se prodava plac vo blizina na gostivarski avtoput i Oto bmw kujtim vo...


130 €
или предлог цена
02 дек 11:48ATRAKTIVEN PLAC KAJ NOVA POZARNA

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atr...


100.000 €
или предлог цена
30 ное 11:41Se prodava parcela-lozje nad naselba Drenovec

Se prodava lozje nad naselba Drenovec koe e idelno za vikend kuḱa i ...


35 €
или предлог цена
22 ное 09:09Placevi vo blizina na Kasarna

***Placevite se site prodadeni!*** placevi vo blizina na kasarna k...


110.000 €
или предлог цена
02 ное 11:05Vend , Plac

Shitet vendi ne zonën industriale në Tetovë. Vendi është 2760 m2, gj...


По Договор
или предлог цена
21 окт 13:00Se prodava parcela 725m2 vo Tetovo

Se prodava parcela 725m2 vo Tetovo nad stadionot. Ja ima pozicijata ...


30 €
или предлог цена
07 окт 16:04Placovi i nivi vo s. Otunje na prodazba

Prodavam placovi/nivi vo Otunje. Dostapnost i kvadratura spored lista...


6 €
или предлог цена
06 окт 12:32!! SE PRODAVA PARCELA NA KALE !!

Se prodava parcela na Tetovsko ,,Kale’’ koja izleguva na pat i isto ...


11.000 €
или предлог цена
29 сеп 18:41Dva placa vo blizina na glavniot pat na s.Radiovce

Se prodavaat dva placa od 4400m2 i 6500m2 vo blizina na glavniot pat ...


20 €
или предлог цена
25 сеп 15:32Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам