234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parceli od 4207m2 vo selo Vratnica

🌄Se prodavaat parceli vo selo Vratnica.⁣ Vkupna kvadratura na par...


7 €
или предлог цена
07 сеп 08:41Se prodava gradežna parcela pozadi fabrikata Teteks

🌄Se prodava gradežna parcela pozadi fabrikata Teteks vo blizina na ž...


130 €
или предлог цена
04 сеп 11:34SE PRODAVAAT PARCELI VO SELO VOLKOVIJA

Se prodavaat povekje parceli vo selo Volkovija. Vo katastarska opš...


8 €
или предлог цена
04 сеп 11:16Niva od 3137m2 vo selo Trebosh

Se prodava niva vo selo Treboš. Nivata ima vkupna površina od 3137...


10 €
или предлог цена
04 сеп 11:16ATRAKTIVEN PLAC kaj EMKA REZIDENCE

atraktivna ponuda samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atrak...


75 €
или предлог цена
11 авг 18:37Se prodava gradežna parcela vo Tetovo

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo vo novite naselbi pozadi Tete...


130 €
или предлог цена
11 авг 11:41Odlicen plac za kuca, blizu grad

Se prodava plac kaj s. Neprosteno, kade vece ima izgradeno stanbeni k...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:10Се продава плац во Тетово, во близина на ресторан Sirac

Се продава плац од 1300 m2 во елитна населба во близина на ресторант ...


250 €
или предлог цена
26 јул 12:13Shitet tokë 3000m2 ( fushë)

Toka gjendet 500m pas Feder Bau


1 €
или предлог цена
14 јул 12:52Se prodavaat dve parceli na vlezot od Tetovo

🌄Se prodavaat dve parceli na vlezot vo Tetovo.⁣ 📍Parcelite se naog...


225 €
или предлог цена
08 јул 09:17Se prodava parcela vo Tetovo naselba Drenovec

🌄Se prodava parcela vo Tetovo naselba Drenovec.⁣ ⁣ Vkupna kvadra...


40.000 €
или предлог цена
08 јул 08:54Se prodava plac vo blizina na patot kon selo Fališe

🌄Se prodava plac vo blizina na patot kon selo Fališe.⁣ ⁣ Vkupna ...


120 €
или предлог цена
08 јул 08:54Плац во близина на ресторант Сирач - 2273м2

Се продава плац на улица 159 во близина на ресторант Сирач кај касарн...


220 €
или предлог цена
05 јул 20:39Se prodava niva i šuma vo blizina na selo Neprošteno

Se prodava niva i šuma vo blizina na selo Neprošteno po najpovolni ce...


13.500 €
или предлог цена
05 јул 09:35SE PRODAVA NIVA VO DOLNO SEDLARCE

Se prodava niva vo selo Dolno Sedlarce po najpovolna cena! Nivata ...


30.000 €
или предлог цена
05 јул 09:35Se prodava gradežna parcela vo Tetovo

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo pozadi fabrikata Teteks.⁣ ⁣ ...


150 €
или предлог цена
05 јул 09:35Se prodavaat parceli vo okolinata na selo Neproshteno

Se prodava kukja so dvor i drugi parceli vo okolinata na selo Neprošt...


80.000 €
или предлог цена
05 јул 09:35Se prodava gradežna parcela vo selo Vratnica

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Vratnica.⁣ ⁣ Vkupna kvadrat...


35 €
или предлог цена
05 јул 09:35Se prodava parcela vo s. Fališe

Se prodava parcela vo s. Fališe vo blizina na kanalot i istata izlegu...


33 €
или предлог цена
02 јул 09:14se izdava

Pllaci jepet me qira , gjendet te autootpadet , 700 euro ne muaj 07...


700 €
или предлог цена
21 јун 12:54🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok.⁣ ⁣ 🚰💡🛣️Do samata pa...


30 €
или предлог цена
19 јун 09:09atraktivni placevi za izgradba na novi KUĆI

atraktivna ponuda vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atraktiven...


200 €
или предлог цена
10 јун 23:26ATRAKTIVEN PLAC OD 11.230m2 KAJ INDUSTRISKATA ZONA VO TETOVO

atraktivna ponuda samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atrak...


27 €
или предлог цена
10 јун 23:26Shitet tok 3300 m2

Shitet tok 3300 m2 e peshtatshme per ndertim kon 070 916 116


25 €
или предлог цена
08 јун 16:01Plac blizu gradot, kaj s. Neprosteno

Placot ima 1600 m2, forma na kocka, celiot ograden, na pat, kade ima ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:14Plac za kuca, - Tetovo 2

Se prodava ubav plac blizu rest. Ahengu i Sopi, na pat, blizu voda i ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:09Ubav plac za deloven prostor, no i za ziveenje

Placot se naogja blizu Rektoratot na Tetovskiot Univerzitet, na patot...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:05Se prodava plac vo blizina na Munevere

SE PRODAVA! odlicen plac od 900m2. Placot e celosno iscisten, do ne...


250 €
или предлог цена
26 мај 12:07Се продаваат парцели за викендици или куќи во село Вратница

Се продаваат парцели за викендици или куќи во село Вратница, Тетово. ...


8 €
или предлог цена
14 мај 18:10Се продава парцела за куќа во с.Вратница

Се продава парцела за куќа со површина од 315 м2 во село Вратница, Те...


35 €
или предлог цена
14 мај 17:50Se prodava parcela vo selo Sarakjino

Se prodava parcela vo selo Sarakjino. Parcelata e so vkupna površi...


20 €
или предлог цена
07 мај 12:59Niva do regionalen pat Tetovo,S.Neprosteno

Niva od 6770m^2 Cenata e pregovorliva Kontakt telefon: 070-371-876


1 €
или предлог цена
20 апр 21:26Plac

Se prodava plac 2376 M2 vo blizina na resorant za svadbi ahengu sopi ...


По Договор
или предлог цена
18 апр 03:29Се продава атрактивно место за куќа во Тетово

Атрактивно место во Тетово! Се продава парцела од 412 м2 со маркица ...


160 €
или предлог цена
17 апр 12:25Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok.⁣ ⁣ 🚰💡🛣️Do samata pa...


33 €
или предлог цена
17 апр 09:58PREMIUM PONUDA - samo za GOLEMI INVESTITORI

PREMIUM PONUDA samo vo agencija "CHANAK" gradezno zemjishte vo Tet...


1 €
или предлог цена
15 апр 03:25Се продава плац од 400 м2 за куќа во село Теарце

Се продава плац од 400 м2 за куќа во село Теарце. Плацот се наоѓа во...


По Договор
или предлог цена
01 апр 22:36Се продава парцела од 2145 м2 на главниот пат во село Теарце

Се продава парцела од 2145 м2 на главниот пат (Тетово – Јажинце) во с...


30 €
или предлог цена
01 апр 22:08Se prodava parcela vo selo Leshok

Se prodava parcela koja e na samiot glaven pat Tetovo-Jazhince vo sel...


47 €
или предлог цена
23 мар 08:18Prodavam mesto vo Lesok 7479 m2 do ulica

Prodavam plac vo s.Lesok pod ucilisteto 5048 m2 +2427м2 cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
04 мар 09:50Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам