Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ibanez SR700 - Bass Gitara

maximalno socuvan i ispraven, aktivna elektronika i switch za pasiv...


27 мај 06:00Bass pojacalo

Prodavam bass pojacalo laney rbw300. 165w. Vo odlicna sostojba Mozn...


16.000 МКД
или предлог цена
22 мај 12:34Prodavam sekakov vid na zici za gitara

****Harley Benton**** Za klasicna gitara "normal tension" - 400den. ...


22 мај 12:342 Violini so Gudalo i Kufer

Se prodavaat 2 Violini-Violina 3/4 Antonius Stradivarius Cremonesis....


20 мај 10:04Elektricna gitara

Se prodava donesena od Germanija


12.000 МКД
или предлог цена
19 мај 18:23Prs se Mark Tremonti

Prodavam prs se Mark Tremonti signature!!! Kako nov....


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
17 мај 13:10Fender pojacalo

Prodavam fender frontman 10 kako novo... Tel: 071 337 740 Mozna e z...


5.500 МКД
или предлог цена
17 мај 13:09Modularni Sintisajzeri

Izrabotuvam modularni sintisajzeri po naracka , do sega imam napraven...


1 €
или предлог цена
16 мај 17:35KORG PA4X NOV

Se prodava korg pa4x kako nov


1 €
или предлог цена
16 мај 15:43Roland td 30 silver

Se prodavaat el.tapani td 30 komplet kako sto se na slikite. 1 TD-30...


7 €
или предлог цена
16 мај 15:42Roland

Prodavam roland gitarski midi sintisajzer. Zacuvan maksimalno,kako n...


16 мај 12:59Boss me 80

Prodavam boss me 80 Nov koristen samo nekolku pati 18000den. Adapt...


18.000 МКД
или предлог цена
16 мај 12:59Moog VCF

Moog VCF 24dB LPF vo 4U format ,moja izrabotka ,poveke na http://synt...


2.200 МКД
или предлог цена
10 мај 08:06Dalinsko za gitara

Line 6 g30 dalinsko za gitara,bass.. Koristeno nekolku pati..


12.000 МКД
или предлог цена
07 мај 14:34Harmonika Guerrini

Harmoinikata e besprekorno socuvana. za site dopolnitelni informacii...


4.500 €
или предлог цена
04 мај 18:38YAMAHA digital Piano p-35 Piano Klavir Пијано Клавир pijano

Se prodava skoro novo piano kupeno od Do-Re-Mi skopje. Zaedno so nego...


449 €
или предлог цена
24 апр 15:02Magneti

Head hunter 80eur kompletna elektronika


22 апр 20:49Magneti

PRODAVAM Magneti Di Marzio komplet cela plocha,MOZE I ODDELNO... SSH...


21 апр 17:29Footswich za marshall

Prodavam footswitch za marshall mg serija na pojacala. Polovno.


21 апр 12:33Klavir - Pijano

Klavirot e vo besprekorna sostojba, koristen e za domasni potrebi. Kl...


По Договор
или предлог цена
20 апр 15:15GROVER stimaci, klucevi za elektricna gitara

Stimaci/klucevi GROVER(original) vo top sostojba, za LP model na elek...


2.200 МКД
или предлог цена
17 апр 02:03Looper ditto

Prodavam luper,kako nov Tc electronic ditto looper..


5.300 МКД
или предлог цена
14 апр 12:40Violina

Se prodava majstorska violina 4/4 italjanski model, dolžina na telo 3...


По Договор
или предлог цена
12 апр 20:41harmonika (Delicia)

Хармониката има 60 баса за почетници погодна


6.000 МКД
или предлог цена
11 апр 09:24Pedalo

Prodavam pedalo sans amp The Sans Amp came out at a time when Mod...


15.000 МКД
или предлог цена
10 апр 12:39Prodavam violina

3/4 violina (Swing violin model no. sv-034) So 4 fajn stimeri (fine ...


05 фев 21:13Gitara akusticna

Se prodava gitara akusticna (lag tramontine) so gratis nov set na zic...


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:37Kabli banana 5m

Prodavam 2 kabla banani po 5metri Malku koristeni so neutrik rean ko...


03 фев 11:59Продавам нов синтисајзер

Продавам нов (полупрофесинален) синтисајзер , одличен за почетници, ...


3.000 МКД
или предлог цена
22 ное 13:00Korg triton classic usb

Sajzero e vo eksta sostojba sesi rabote so usb e


13.500 МКД
или предлог цена
16 ное 21:50Arturia KeyLab 49 Essential

Midi klavijatura, nova…


210 €
или предлог цена
01 ное 04:33HOHNER DELUX ELECTRONKA

HOHNER DELUX ELECTRONKA so 1000 kombinacii na tonovi i 5 Bas i ritam ...


500 €
или предлог цена
21 окт 12:47Фотрола за Саксофон

Нова некористена фотрола за Саксофон донесена од Швајцарија. Топ квал...


21 окт 12:47Prdavam Yamaha Alto saxophone

Prodavam Yamaha alto saxophone Model 32 mnogu malku koristen. se e ...


700 €
или предлог цена
10 окт 17:01Klasicna Gitara - Stolce za Noga *NOVI*

Prodavam novi neotpakuvani stolcinja za noga, za izveduvaci na klasic...


28 сеп 16:50PRODAVAM GITARA

Prodavam klasicna gitara Tel 070972952


4.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:31Washburn tremolo floyd rose

Polovno floyd rose tremolo washburn... Moze dogovor okolu cenata 07...


30 јун 21:58Piano Ukraina Novo

Piano ekstra novo. Po dogovor


1.500 €
или предлог цена
17 јун 15:30Продавам нов синтисајзер.

Продавам нов (полупрофесинален) синтисајзер , одличен за почетници, ...


3.000 МКД
или предлог цена
18 апр 13:47Casio so sedum oktavi

Casio so sedum oktavi za pocetnici so stalka komplet.078474105


350 €
или предлог цена
04 апр 20:15Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам