Охрид
                   
544 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani vo strog centar - TANES Apartments

Se iznajmuavaat kompletno opremeni apartmani vo strog centar, vo star...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 авг 16:07APARTMANI SV. STEFAN

Odlicni apartmani i studija vo naselba Sv. Stefan, do Hotel Belvedere...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 јул 13:56Апартмани во строг центар

>> Издавам два апартмани во строг центар веднаш до главна пошта, на е...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 јул 10:03Апартмани 1 мин до езеро и стар град

★ Издавам два скоро идентични апартмани во строг центар веднаш до гла...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 јул 10:03Smestuvanje ohrid

Se naogame vo blizina na kampot vo Elesec Raspolagame so sopstven p...


600 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 јул 18:37Apartmani I sobi Ohrid Elesec

Izdavame apartmani I sobi vo elesec so pogled prema ezero sopstven pa...


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 јул 20:31Apartmani I sobi Ohrid Elesec

Odaleceni sme od plazata vo Elesec 700 m.Raspolagame so sopstven park...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 јул 20:29Se izdava vikendica

Vikendicata se naoga nad kampot Elesec https://vikendica-stone-hill....


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јул 14:41Apartmani I sobi Elesec

Odaleceni sme 700 m od plazata vo Elesec. Raspolagame so sopstven pa...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јул 09:52Se izdava apartman na ul.Jane Sandanski.

Se izdava apartman na ul.Jane Sandanski vo blizina na bolnicata.Apart...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јул 22:24Apartmance Jordan centar

Se izdava vo strogiot centar za 2 do 3 osobi kopletno opremen


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јул 16:34Sobi do komercialna banka Ohrid.

Se izdavat dve sobi ,Edna dvokrevetna bracen krevet I Edna trokrevetn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јул 13:39Apartman vo centarot na Ohrid

Се изнајмува апартман одма до Халкбанка 2минути до плоштад, со интер...


2 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 јул 12:37Stan vo centar na Ohrid - 2 lica

Se izdava stan vo centar na Ohrid za 2 lica kompletno opremen so dup...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 јул 09:02Apartmani vo centar na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite( studijata )se opremeni so posebno WC,TV,internet,mini ku...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 јул 17:26ODLICNI APARTMANI PESTANI

Na raspolaganje imame dva apartmani vo Pestani, vtora linija. Sekoj a...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јул 15:1822-26.07 СЛОБОДЕН АПАРТМАН - АПАРТМАНИ ДЕМЕТРА

Апртманот е слободен од 22. до 26.07 со капацитет за 4 лица. Погоден ...


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јул 13:09Apartmani Trpejca Villa Geros

Вила Герос располага со шест апартмани, четворо-креветни и тро-кревет...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јул 13:00Stan za odmor 2022 vo Ohrid (2 spalni)

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti m...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јул 08:15Apartman za 2 lica (par) - Centar OHRID

Se izdava stan za turisti - dve osobi, vo centar na Ohrid , 250m od W...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јул 08:06Trosoben stan (2 spalni sobi) - Biljanini Izvori

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti m...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јул 13:58RACA-odlicni apartmani

Vi nudime odlicen apartmanski prestoj. Novi apartmani vo nas. Raca na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јул 13:17Apartmani I sobi Elesec

Odaleceni sme okolu 700 metri od plazata vo elesec.Raspolagame so so...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 јул 19:06Apartmani I sobi Ohrid Elesec

Odaleceni sme od plaited vo Elesec okolu 600 m.Rasplagame so sopstven...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 јул 10:59Izdavam stan za turisti Ohrid

Izdavam stan vo Ohrid 63 kvadrati za turisti 5 min do centar 2 sobi ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 јул 13:00Apartman vo strog Centar - Central Pearl Apartment

Se izdava moderno (luksuzno) opremen apartman vo strogiot centar na g...


2.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 јул 12:11Se izdavaat apartmani/studia vo Trpejca

Se izdavaat studia/apartmani vo selo Trpejca, Ohrid. - 15 metri do ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 јул 15:12IZDAVANJE APARTMAN VO CENTAR

Se izdava apartman vo strog centar do staro kino ,


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 јул 13:00Apartman vo centar kaj hotel Tino

OTKAZAN TERMIN. SEGA e sloboden od 21 do 27.08 se izdava terminov ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 јул 12:12STUDIO 2 BOBAN DO KOMERCIJALNA BANKA

STUDIO 2 STANOT SE NAOGA NA ULICA PARTIZANSKA BR. 38 BLIZU KOMERCIJA...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 11:53Apartman OHRID

Se izdava apartman sloboden e od 08.07 do 19.07.2022.kontakt 078-241-...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 10:06APARTMAN so terasa kon ezero LAGADIN

Prekrasen apartman na samoto krajbrezie vo naselba Lagadin. Raspolaga...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 09:59STROG CENTAR apartman so DVE SPALNI

Apartmanot se naogja vo strog centar na Ohrid, vo zgrada do Poshtata....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 09:58Во Евроо Хотел Струга апартмани

Издавам Апартмани во Евро хотел Струга, на сама плажа, опремен со ку...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јул 13:0044 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг

Специјални цени - Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцир...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јул 10:45Apartmani & Studia

Se izdavaat apartmani& studia vo centarot na Ohrid vo neposredna bliz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 јул 18:52Se izdava

Искористете ги слободните денови да уживате во Охрид! Вила Мантео Ви ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 јул 17:16Apartmani Elesec

Се издаваат Апартмани во населбата Елешец до самиот брег на езерото п...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јул 21:27Apartman vo Trpejca pokraj ezero

Apartmanot se naoga na samata plaza i raspolaga so kompletno opremena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 јун 18:32SUPER STUDIJA VO STARA CARSIJA***

Se izdavaat odlicni studija na samiot vlez vo stara carshija, kaj Cin...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 јун 09:40Страна 9 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам