Неготино
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Промовирано

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


99.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

VW PASSAT 1.6tdi 120 ks 2015 godina

Se prodava Vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven kom...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:00Промовирано

Renault Scenic Grand 7 sedishta

Domakjinska kola za familija...Dojdete zirnete ja


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 20:53Се продава Renault Megane 1.9 DCI

Се продава Renault Megane 1.9 DCI во одлична состојба. Возилото м...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 €
Неготино

Автомобили

Денес 14:48Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon 2.0 170ks Registriran do 31.05.2023 so zelen karton Servi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:30Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks 2006 Увезен од Швајцарија 2018 Од oпрема п...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:29SEAT LEON FR. 2.0 150KS

11.500 💶 kesh Kolata e kamen Full oprema


11 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:20  НОВ ОГЛАС

Продавам Passat

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Polo GOAL 1.4 tdi

Se prodava Polo 1.4 tdi 2006-ta godina GOAL oprema Trokrak volan ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Xsara 1.9d mozna zamena

Xsarata e 1.9 d, pali vozi. proiz. 1999 god.vo vozna sostojba. Motor,...


620 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
650 €
Неготино

Автомобили

Денес 12:02Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

REGISTRIRANO DO 1.11.2023...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvattro  140...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:21Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal serv...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:21BMW 118

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 10:57Alfa ROMEO Juliet's multi jet PERFEKTNA

Kolkata e OD francija Kako nova e zacuvana so najvisoko NIVO NA OPRE...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 10:45DAEWO LANOS

Lanos 1.5 Neregistriran Smeneti amortizeri Lamela potisna drug lag...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 10:09  НОВ ОГЛАС

Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 00:34Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 00:33MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Donesena...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 21:26Daewoo tiko

Prodavam alternator.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:05Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Lada Niva 4x4

Lada Niva 4x4 1.7 -Vo perfekna sostojba, so fabricki 64000 km kupena...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.999 €
Неготино

Автомобили

Вчера 11:52VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 10:39Голф 5 1.9TDI......Golf 5

Голфот е увезен во 2019 година од мене од Германија од прв сопственик...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 јан 19:49Opel Zafira 2.0 Dti

Kolata e vo odlicna vozna sostojba,odlicni motor,menuvac i enterier.....


55.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
60.000 МКД
Неготино

Автомобили

30 јан 19:49MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


19.990 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 јан 15:26VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 јан 12:09RENAULT CLIO 1.5 DCI

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 DCI. Nov akumulator novi gumi reg do ...


1.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 €
Неготино

Автомобили

30 јан 09:22Seat Altea 1.9 105ps reg so zelen karton.

Prodavam Seat Altea 1.9 105ks vo odlicna sostojba. Registrirana so z...


4.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.490 €
Неготино

Автомобили

29 јан 20:48Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 јан 14:42Ford Escort

Vergla ne pale moze i na delovi


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јан 16:28Mercedes C220

Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јан 15:35opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.se prodava poradi zaminuvajne vo germanij...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јан 11:49Mercedes 270 CDI registriran

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Registriran do 08.2023g Cena 3300...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 20:15Audi A6 Quattro S Line

Se prodava Audi A6 benzin plin Registrirana bez nikakva maana . Moze ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 17:52AUDI A3 2.0TDI QUATTRO

Se Prodava Audi a3 2006 2.0 TDI 170hp Quattro 260.000km Proverka p...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 12:56Se prodava daewo Matiz 2000god registriran do juli mesec nov

Se prodava daewo Matiz 2000god registriran do juli mesec nov akomulat...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 11:38Prodavam golf4 na delovi 1.6sr 1.9tdi

Polovni delovi za golf 4 1.6sr 1.9 070312175


8 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 21:39Reno laguna

Gumi zimski 70%


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 17:25Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 13:11CITROEN C5 HDI

Se prodava CITROEN C5 HDI SE ISPRAVNO SEKOE KOPCE INFORMACII NA T...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 12:49Suzuki swift na delovi

Suzuki na delovi 075293862


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 јан 08:11VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам