673 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
23 мар 10:12PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
23 мар 08:48Mesto za prodazba

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod pru...


50 €
или предлог цена
22 мар 23:18Plac 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA

SE RPODAVA PLAC 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA MESTOTO SE NAOGA...


По Договор
или предлог цена
22 мар 11:02POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


2 €
или предлог цена
22 мар 10:42СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 00:08Се продава плац во сКравари со дозвола за градење

Плац во вкупна површина од 1444 м2 во с. Кравари о. Битола, на ул. Св...


1 €
или предлог цена
21 мар 22:40Парцели во Нижеполе

Se prodavaat - (2 sosedni ,parceli- vo Nizepole ,so ubava lokacija i ...


13 €
или предлог цена
21 мар 13:06Се продава нива на патот за Меџитлија

Се продава нива во атарот на село Бистрина. Нивата е покрај асфалтн...


1 €
или предлог цена
20 мар 15:53Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


26 €
или предлог цена
20 мар 13:15Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


26 €
или предлог цена
20 мар 13:15СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Се продава градежно ...


20 €
или предлог цена
20 мар 12:56SE PRODAVA MESTO POD LAVCI - 1400m2

Se prodava mesto - informacii vo Agencijata za nedviznosti - Centar M...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:53ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реалн...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:533 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:52SE PRODAVAAT PARCELI NASPROTI RESTORAN OSKAR - DO PATOT

2 pogolemi i 4 pomali parceli so vlez od patot na Nizepole, vednash n...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:48СЕ ПРОДАВА МЕСТО *НИВА *ПЛАЦ *ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ КАЈ SN

Се продава место погодно за фотоволтаици на погодно место. Видете ви...


345.678 €
или предлог цена
20 мар 12:46СЕ ПРОДАВА НИВА НА САМ ПАТ НАСПРОТИ S/N

Се продава градежно земјиште на топ локација. Погледнете видео. Плацо...


456.789 €
или предлог цена
20 мар 12:46Plac

Se prodava Plac vo kravari 075 244 599 070 269 029


8 €
или предлог цена
20 мар 11:05parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2

plac 2000 m2 poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamen...


1 €
или предлог цена
19 мар 20:00Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
19 мар 17:58Продажба на парцели во с. Цапари Capri

Продавам повеќе парцели на различни локации во атарот на село Цапари ...


5 €
или предлог цена
19 мар 12:34СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
18 мар 20:37Plac za izgradba na kukja

Se prodava plac za izgradba na kukja vo Gorno Orizari - Bitola vo bli...


25 €
или предлог цена
18 мар 16:08NIVA BAVCA PLAC ZEMJISTE

Vo podnozjeto na Pelister Dihovo postoi i magacinski objekt


8 €
или предлог цена
18 мар 10:27Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
17 мар 22:40Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
17 мар 14:34Земјиште Дихово

Продавам земјиште позади живинарските фарми Дихово. Парцела КП. 91...


75.000 €
или предлог цена
17 мар 13:43Plac za gradba

Продавам 2 урбанизирани градежни парцели во Брусничко-Лавчанска насе...


1 €
или предлог цена
16 мар 22:39П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
16 мар 17:26Placevi Bitola “Bal Banja”-G-Orizari

KP-1395/12 -310m2 (-KP-1395/3- 330-M2-)-KP-(-1410-)-640m2-placevi te ...


60 €
или предлог цена
16 мар 13:07Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
15 мар 20:39Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10 €
или предлог цена
15 мар 15:52Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
15 мар 13:33Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
14 мар 12:48СЕ ПРОДАВА НИВА ПАРЦЕЛА РАШТАНСКО

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5800м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
14 мар 08:49Prodavam parcela

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 . Vladimir t...


20 €
или предлог цена
13 мар 23:27Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
12 мар 11:47Се продава земјиште од 1157 м2 во Ко Горно Оризари

Се продава земјиште од 1.157м2 во КО Горно Оризари чија намена според...


1 €
или предлог цена
11 мар 22:26za vikendici ribnik -reka planina

se prodava, parcelata se naoga vo s capari vidi mapa ili katastar 21...


33 €
или предлог цена
11 мар 07:21Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам