171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tajfun na nafta

Se prodava 20KW Tajfun grealka na nafta. Tajfunot e nov so termostat...


380 €
или предлог цена
20 дек 09:45PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V...


600 МКД
или предлог цена
15 дек 16:43DIGITALEN PID KONTROLER-TERMOSTAT 0-400c REGULACIJA SO ALARM

PRODAVAM DIGITALEN PID KONTROLER-TERMOSTAT ZA REGULACIJA NA TEMPERATU...


1.800 МКД
или предлог цена
14 дек 22:36VLAGOMER VLAGOMETTAR ZA ZITARICI

VLAGOMETAR SO VILJUSKI SONDI ZA ZITNI KULTURI MOZE DA SE KORISTI I ZA...


2.500 МКД
или предлог цена
14 дек 17:18DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.200 МКД
или предлог цена
02 дек 09:21GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI

NOVI GREJACI METALNI 10MMX 100MM


800 МКД
или предлог цена
28 ное 21:12ELEKTRICNA SKLOPKA NOVA.

NE UPOTREBENA.


900 МКД
или предлог цена
27 ное 08:03DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI


600 МКД
или предлог цена
24 ное 17:06TERMOSTAT TERMOSTATI INKUBATOR STC 1000

TERMOSTATI ZA INKUBATORI LADILNICI I DR..REGULIRA OD -50 DO 99 C HIS...


1.000 МКД
или предлог цена
20 ное 22:29GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI ...


500 МКД
или предлог цена
11 ное 21:14REFRAKTOMETAR,REFRAKTOMETRI ZA ANTIFRIZ,ADBLUE,TECNOSTI...

REFRAKTOMETAROT E SO 4 SKALI...4 VO 1,ZA MERENJE NA ANTIFRIZ,ZA ADBLU...


1.500 МКД
или предлог цена
04 ное 21:46Potenciometri potenciometar za regulacija na napot do 4000w

Максимална моќност: 4000W (поврзан на резистивно оптоварување) =Ре...


600 МКД
или предлог цена
01 ное 12:13DIGITALEN DVOEN VOLTMETAR SO AMPERMETAR 100V-100A

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI DIGITALNI AMPERMETAR SO VOLTMETAR ZA ISTOVRE...


550 МКД
или предлог цена
31 окт 20:40GREJAC GREJACI GREAC ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI METALNI GREJACI ZA INKUBATORI DIMENZII 8X2 SM JACINA 80W


500 МКД
или предлог цена
28 окт 22:47Elkteomotror

1.1kw 1400 vrtezi Iskljucivo na ovoj broj 078216126


40 €
или предлог цена
19 окт 23:11POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
17 окт 17:39POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A ZA ...


700 МКД
или предлог цена
17 окт 17:37DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI MERI OD -50 DO +350C


600 МКД
или предлог цена
17 окт 17:35TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI ZA I...


1.700 МКД
или предлог цена
17 окт 17:34INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V

INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V,NOVI POVEKJE NA BROJ


200 МКД
или предлог цена
15 окт 05:45VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
15 окт 05:33ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
15 окт 05:29GREJACI 80W ZA INKUBATORI INKUBATOR

NOVI GREJACI METALNI ZA INKUBATOR 80 W DIMANZII 8 SM X 2 SM


500 МКД
или предлог цена
13 окт 20:22TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI ZA I...


1.700 МКД
или предлог цена
13 окт 20:20DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:17VLAGOMETRI SO TERMOMETAR DVE VO EDNO ZA INKUBATOR

VLAGOMETRI SO KABEL SO SONDA PKAZUVA I TEMPERATURA ,NAMENA ZA INKUBAT...


300 МКД
или предлог цена
13 окт 20:15Prodavam novi Cat fazomeri

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otk...


350 МКД
или предлог цена
13 окт 20:13DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
13 окт 20:12Se prodavat metalni meraci na temperatura

Prodavam metalni meraci na temperatura so dolga i kratka sonda ..do 2...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:10INFRARED MERAC ZA TEMPERATURA

MERAC ZA TEMPERATURA : MERI OD -50C DO +380C REZOLUCIJA 0,1C MERI ...


999 МКД
или предлог цена
13 окт 20:08POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. 100 * 76 * 28мм В...


1.500 МКД
или предлог цена
13 окт 19:59ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.300 МКД
или предлог цена
13 окт 19:44NOVI NTC SONDI

NOVI NTC VODOOTORNI SONDI ZA TERMOSTATI. I K=SONDI ZA GOLEMI TEMPERAT...


400 МКД
или предлог цена
12 окт 20:32Solid State relea SSR FOTEK

SSR RELE 40A 24-380 VAC..3-32 VDC FOTEK NOVI ..


600 МКД
или предлог цена
10 окт 06:48ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
05 окт 21:48SPOJKA WAGO WURTH KONEKTOR PRIKLUCOK ELEKTRO ZICA proveri

PROCITAJ UBAVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT +++SE E NOVO +++ ...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 20:23POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPONPOTENCIOMETRI 220V 10000W

POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPON KONTRILER NA BRZINA ZA 220V I 1000...


1.290 МКД
или предлог цена
15 сеп 06:54DIGITALEN VOLTMETAR ZA EDNONASOCNA STRUJA 0-100V

PRODAVAM NOVI UNIVERZALNI VOLTMETRI SO SVETOL LCD DISPLEJ VO 3 BOI, P...


300 МКД
или предлог цена
07 сеп 08:24HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA...


1.700 МКД
или предлог цена
05 сеп 20:25PH-TDS-EC-TEMP= 4 VO 1 ZA KVALITET NA TECNOSTI VODA I DR..

TESTER NA BATERII ZA PH,EC,TDS I TEMPERATURA CETIRI VO EDNO,ODLICEN K...


1.800 МКД
или предлог цена
04 сеп 18:11Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам