171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektromotor 7, 5

Se prodava elektromotor Koncar 7, 5 kw vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
22 јун 18:20Fiskalna kasa SY250 nova

Kasata e nova nekoristena


7.000 МКД
или предлог цена
01 мар 18:46Se prodava elektricen motor 6.5 kw

Se prodava elektro motor 6.5 kw vo odlicna sostojba.mn malku koristen...


9.000 МКД
или предлог цена
01 мар 09:25TOOLLAND VL101 ELECTRIC WEED BURNER, 650°C MAX, 2000 WATT

TOOLLAND VL101 ELECTRIC WEED BURNER, 650°C MAX, 2000 WATT Industriski...


1.500 МКД
или предлог цена
22 јан 15:57Wacker

Se prodava wacker informacii na tel071782230 Igor cena po dogovor


1 €
или предлог цена
03 дек 15:47PLC ПЛЦ LOGO so laptop

PLC LOGO so laptop,USB kabel I licenciran software za programiranje ...


180 €
или предлог цена
28 ное 15:29Trafo, konverter na napon, adapter od 220v na 110v

Extra socuvano


800 МКД
или предлог цена
28 окт 15:48Trofazen Sat "GANZ"

Se prodava trofazen sat Ganz, uklopnik so osiguraci (380V-3 kom + 2...


По Договор
или предлог цена
12 окт 18:38motor ventilator za termo

motor za termo pecka 20W Mikron 070 536224


400 МКД
или предлог цена
06 окт 16:21Машина за перење алишта LG ; Bosch

За подетални информации јавете се на 072 747 936 ; 071 260 256


1 €
или предлог цена
10 сеп 09:36Nova Duvalka Stanica za Lemenje

Prodavam profesionalna Nova Duvalka Stanica za Lemenje na najmoderni ...


115 €
или предлог цена
30 јун 15:54Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам