93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava plac 14.000m2

Se izdava za sekakov vid na biznis, sredeno e so dokumenti, del na...


1 €
или предлог цена
Денес 11:48se prodava plac sprotiv mak petrol

placot e na kaj patot kon ohrid sprotiv mak petrol za poveke detali j...


1 €
или предлог цена
Денес 11:48Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2

Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2 Имотен лист 316 К...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22Se prodava niva vo s.knezino 1170m2

Parcela broj 222 i 223


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:54Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


70 €
или предлог цена
Вчера 11:50PLAC 934 M2

Se prodava plac od 934 m2 na ulica Kopacka, nasproti gradnikata Olga ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:16PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:16Се продава плац во Кичево

Продавам плац или дел од плац на улица 29 Ноември,косопственост, 160м...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:10PLAC KARBUNICA

Se prodavaat 3 placevi vo selo Karbunica. Za pove info javete se 0702...


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:32Atraktiven Plac vo blizina na drzavna Bolnica Kicevo

Se prodava plac od 400 m/2 vo blizina na drzavnata Bolnica. Cena po...


По Договор
или предлог цена
30 мај 23:13Plac sproti Mlinot

Se prodava plac so povrsina od 550m2 nasproti mlinot so markica i izg...


1 €
или предлог цена
30 мај 11:08Plac na raskrsnica za s.Osoj i s.Rastani

Se prodava plac so 610m2 so markica za gradba, neposredno do prodavni...


85 €
или предлог цена
29 мај 22:32Plac na regionalen pat za Prilep

Se prodava plac na regionalen pat za Pirlep na izlez od Kicevo pred r...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:27Se prodava plac od 1500m2 so dve markici

Se prodava od 1500m2 so dve golemi markici do 6 sprata. Lokacija nad ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
85 €
29 мај 22:24Niva na magistralen pat Drugovo

Se prodava niva so povrsina od 2413m2 na magistralen pat vo Drugovo s...


1 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
16 €
25 мај 22:25Se prodava plac do magistrala na parking Drugovo

Se prodava plac od 2372m2 na magistralniot pat Kicevo-Ohrid vo Drugov...


1 €
или предлог цена
25 мај 22:23mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


9.900 €
или предлог цена
24 мај 06:30Prodavam plac 468 m2 na najubava lokacija !!!

Prodavam plac so povrsina od 468 m2 Na najubava lokacija vo novata n...


36.500 €
или предлог цена
24 мај 03:39STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
23 мај 14:21Zemjiste 6343 m2 Vranestica

СЕ ПРОДАВА земјиште во с. Вранештица, и тоа: КП бр. 2270, мв. Гради...


9.500 €
или предлог цена
16 мај 21:23Plac na asvalten pat za s. Osoj

Se prodava plac so povrsina od 1100 m2 na asvalten pat za s. Osoj, pr...


29 €
или предлог цена
13 мај 08:41SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALA VLEZ DOBRENOEC

Se prodava plac so povrsina od 1400 m2, na sam vlez za s. Dobrenoec, ...


1 €
или предлог цена
13 мај 08:40Se prodava plac so markica nad Kasarna

Se prodava plac nad Kasarna od 400m2 so markica vo gradezen reon Z...


1 €
или предлог цена
09 мај 23:45SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprem...


1 €
или предлог цена
04 мај 21:33Niva vo K.O. Trapcin dol

Se prodava niva so povrsina od 6794 m2 vo K.O. Trapcin dol blisku do ...


18 €
или предлог цена
26 апр 14:56Plac vo Ciflik zad policija

Se prodava plac od 220 m2 vo naselba Ciflik zad Policiska stanica, na...


66.000 €
или предлог цена
26 апр 14:44Se prodava plac za kukja vo Drugovo

Se prodava plac za kukja vo Drugovo pristapno do pat struja i voda. C...


20 €
или предлог цена
20 апр 20:41Se prodava plac vo n. Ivanidol

Se prodava plac vo n. Ivanidol so povrsina od 900m2, vcrtana markica ...


39 €
или предлог цена
11 мар 06:36Plac nad zeleznicka stanica

Se prodava plac od 487m2 nad zeleznica stanica, nad dr. Blaze zabarot...


43.000 €
или предлог цена
11 мар 06:34НИВИ ВО ЧЕЛОПЕЦИ -евтино

имотен лист 97 челопеци парцела 510од 2042м2 парцела 669 од 2380мк ...


1 €
или предлог цена
03 мар 13:24Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

Se prodava plac za kujka od 1000m2 i suma od 2000m2 vo prodolzenie na...


6.000 €
или предлог цена
23 фев 08:08Se prodavaat placevi za izgradba na objekti

Placevite se naogjaat vo Kicevo nad novata dzamija na mesto vikano po...


По Договор
или предлог цена
14 фев 14:32Se prodava plac zad Nabizi

Se prodava plac za Nabizi so povrsina od 1207m2. Ima markica so okolu...


1 €
или предлог цена
01 фев 08:33Se prodava plac na patot za Krusino

Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni ko...


1 €
или предлог цена
31 јан 20:26Niva na asvalten pat 10000m2

Se prodavaat poveke nivi vo blizina na kicevo vo atar na selo karbuni...


1 €
или предлог цена
24 дек 01:59Plac na glavniot pat za Rastani

Se prodava plac so povrsina od 725 m2 na glavniot pat za Rastani, do ...


1 €
или предлог цена
24 дек 01:53Vo Srbjani se prodava

Vo Srbjani se prodava imot od 1600m2 na odlicna lokacija megju Sredse...


По Договор
или предлог цена
12 дек 14:22Se prodava plac vo Kicevo

Se prodava plac vo Kicevo odma do stara fabrika kopacka naselba Goric...


1.111.111 €
или предлог цена
06 дек 12:31С. КАРБУНИЦА

Купувам плац-нива или стара куќа во с.Карбуница. од 500 -1000м2.


1 МКД
или предлог цена
27 ное 11:58Niva Drugovo 2460 m2

Niva vo drugovo,pat ima sezonski. 3300 evra. Kontakt 071-338-741sa...


3.300 €
или предлог цена
03 ное 13:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам