Берово
                           
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVAT APARTMANI VO BEROVO

se izdavat apartmani vo berovo znaci imate sopstveno wc kujna trpez...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

19 сеп 01:55SE IZDAVAT SOBI

SE IZDAVAT SOBI VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR SOBITE SE NOVOSRED...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

19 сеп 01:54Kupuvam gradezna parcela vo Berovo/Berovsko Ezero

Parcelata da e pristapna za vozilo, da ima priklucok za voda, struja,...


1 €
или предлог цена
17 авг 13:00Se izdava deloven prostor vo Berovo

Se izdava deloven prostor vo Berovo na ul. Partizanska br. 7 vednas p...


60 €
или предлог цена
06 авг 19:22SE IZDAAT SOBI VO BEROVO

se izdavat sobi vo berovo sobite se vednas do hotel manastir sobite s...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 јул 11:56BOROVA SUMA

Se prodava borova suma vo berovo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
30 јун 22:02Плац во Берово

Плац за викендица во викенд населбата Абланица-Берово. Плацот се наоѓ...


10.000 €
или предлог цена
21 јун 12:09Се продава стан на две нивоа, реновиран со сопствено парно

Целосно опремен и реновиран во 2015 год со дневен престој, кујна, тра...


600 €
или предлог цена
Берово

Станови

17 јун 11:11Atraktiven plac na Berovsko Ezero

Se prodava plac na Berovsko Ezero povolen za lukzuna vila. Placot se...


По Договор
или предлог цена
26 мар 02:10Apartmani vo Berovo

2 Apartmani so po 2 edinecni kreveti Posebno WC Mini kujna na 2 mi...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

25 мар 12:07shuma belen

se prodava shuma bukova komplet so zemjiste na mesto vikano Belen k.p...


1 €
или предлог цена
25 јан 08:25livada,niva

Se prodava livada K.P. 9062 na mesto vikano Belen vo povrshina od 550...


1 €
или предлог цена
24 јан 14:51livada ,suma

se prodavaat ; livada K.P.4893 vo povrsina od 3090m2 i shuma borova ...


1 €
или предлог цена
24 јан 14:31livadi,sumi

se prodava livada K.P.7351 vo povrsina od 5560m2 i suma K.P. 7350/1...


1 €
или предлог цена
24 јан 14:2211000 m2 imot vo Berovo

Se prodava imot od 11000 m2 vo Berovo, na 600m od Berovskoto ezero. N...


1 €
или предлог цена
15 јан 22:33izdavam sobi

izdavam sobi vo berovo kompletno namesteni so sopstven parking


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

02 дек 18:54Куќа во Берово

Се продава куќа во Берово фаза карабин тел. Миле 070 596 726 и Алекс...


30.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

31 окт 20:32Se Prodava Kujka Vo Berovo

Se prodava opremena kujka vo Berovo so 2 shupi i pushalna za meso na ...


23.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

08 окт 21:41Stan Mnogu topol vo zima laden vo leto,

Stanot se naoga pred policijata vo Berovo, mnogu dobar raspored ima p...


20.500 €
или предлог цена
Берово

Станови

31 авг 13:00Куќа "Поли"

Куќата е целосно наместена со 8 легла, 1 купатило и 1 кујна. Се наоѓа...


350 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

29 јул 13:00SE PRODAVA KUKA VO BEROVO

Kukata vo odlicna sostojba 416m2 bilzok do cenatarot, cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

24 јул 11:11Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам