Куманово
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava prostor opremen se!

Se izdava prostor 50 kvadrati moznost za prosiruvanje do 150 kvadrati...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

08 мај 09:07Se prodava pekjka pechka mikser i vitrina 070236090

Prodavam pekjka za pecenje, Mikser e prodaden. vetrina Nova za burek ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

03 мај 16:53Се продава инвентар за маркет/дуќан (se prodava inventar)

Се продава инвентар за маркет/дуќан. Во инвентарот има: -Фрижидери ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

09 фев 09:00Visoki masi za ugostitelstvo - konjopoi

Kvalitetni konjopoi, vodootporna 60cm plastificirana plotna, se demon...


2.700 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

13 окт 12:32Пластични полици (сталажи) за цигари

Продавам 3 пластични полици (сталажи) за цигари. Одлично сочувани. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

11 окт 15:00Frizider I zamrzuvac

Frizider I zamrzuvac so 2 motori so odlicna sostojba


590 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

18 авг 12:58Се продава добро сочувана фискална каса

Модел: Synergy SY250 со GPRS Работи и без напојување, одјавена е во ...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

22 мар 11:56Se prodava agolna garnitura

Se prodava agolna garnitura 4 parcinja. Dimenzii: -2m,1.5m,1m Sto...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

08 мар 21:46Се продава добро сочувана фискална каса

Модел: Synergy SY250 со GPRS Работи и без напојување, одјавена е во ...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

02 мар 20:13Rotacioni zakacalki za roba

Se prodavaat rotacioni zakacalki za roba, visina 2m, imam 5 parcinja,...


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

15 фев 13:02Stalazi, raftovi, gondoli, vetrina, kasa, vaga kako NOVI

Se prodava oprema, inventar od market -- Resetkasti stalazi 25€/...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

11 фев 18:03GAGGIA KAFE MASHINA

masinata e vo ekstra sostojba so nea odi i mlince za kafe za poveka ...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

16 окт 18:51Разладна хоризонтална витрина

Се продава супер сочувана хоризонтална разладна ветрина од отворен ти...


900 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

18 сеп 10:45Se prodava

.


700 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

16 авг 15:50Stenderi / Штендери

Prodavam stenderi po povolna cena Informacii na telefon : 070/20...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

15 авг 11:15Se prodava plinska pecka Fortis

Se prodava plinska pecka Fortis malku upotrebuvana.Dimenzii na pleh 6...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

16 јул 14:03Печка за бели пецива-Тони 078-575-574

Се продава нова,некористена печка на плин од марка FORTIS за три плек...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 јул 15:51Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам