81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi

se prodavaat novi ne obleceni patiki plateni 65€ megutoa pogresen ...


1.499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Денес 09:24Novi prirodno krzno

Novi 36/37 1190 den, 071332039


1.190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 10:39Patiki, Nike Flex Contact

Patikite se novi, ne se noseni Broj: 37.5


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

31 мај 18:16LA SPORTIVA patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki LA SPORTIVA , so golemina br. 40,5 Pat...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 мај 15:00VENICE Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki VENICE , so golemina br. 41 Patikite s...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 мај 14:55Walkmaxx novi sandali

Najudobnite obuvki barem za mene se Walkmaxx GI imam site i za site ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

28 мај 16:34Walkmaxx startkiAkcija!!!

Trend print Walkmaxx startki Овој одличен модел патики со забавен ди...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 мај 08:36NIKE KAISHI 2– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE KAISHI 2, so golemina br. 40 (25,5 ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

24 мај 18:41Novi zenski cizmi 37 mal kamup

Se prodavaat novi, ne noseni cizmi za zima. Brojot e 37 ali bi odgova...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

23 мај 06:19REEBOK SUBLITE - Original !!!

Se prodavaat original patiki REEBOK SubLite ,so golemina br. 39 (25,5...


650 МКД
или предлог цена
- 28 % Попуст
900 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

21 мај 21:35NIKE COURT BOROUGHT LOW 2 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE COURT BOROUGHT LOW 2 , so golemina...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

21 мај 21:35NEW BALANCE 890 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NEW BALANCE 890 v4, so golemina br. 39 ...


650 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
900 €
Карпош / Скопје

Женски обувки

21 мај 21:35NEW BALANCE 470 V3 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NEW BALANCE 470 V3 , so golemina br. 39 ...


650 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

21 мај 21:35ADIDAS RESPONSE STABILTY Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS RESPONSE STABILTY , so golemina b...


650 МКД
или предлог цена
- 28 % Попуст
900 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

21 мај 21:34ADIDAS CloudFoam Racer - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS CloudFoam Racer so golemina br. 3...


650 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

21 мај 21:34Walkmaxx teget baletanki

Mnogu zacuvani,kako novi Bez ostetuvanja Cena fiksna Kupeni mnogu ...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 мај 21:34Asics Gel Lyte 3 zenski patiki novi

Patikite se skroz novi,original,nenoseni,zenski model ASICS GEL LYTE ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 мај 11:08Patiki zenski STEVE MADDEN novi original

Patikite se skroz novi neobleceni, broj 39.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 мај 11:08Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5 skroz novi neobleceni,ori...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 мај 11:08Cizmi

Kozni cizmi so krzno vnatre br.39 kontakt 070 862 243 dvata para za 2...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 апр 13:43Salonki

Prodavam novi salonki Cena 2 Cena 1000 kvalitetni proiz.na Bjana tr...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 апр 13:42NORTH FACE - Original !!!

Se prodavaat original patiki NORTH FACE so Vibram gjon, so golemina b...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 апр 20:48North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 апр 13:28Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


399 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

08 апр 22:21Патики Guess и Calvin Klein

Се продаваат оргинал патики од брендот Guess и Calvin Klein поради по...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

03 апр 20:32Zenski cizmici Valkmaks-Valkmaxx

Odlicni i original zenski polucizmici za lesen i udoben od. Br.41 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

31 мар 14:51Cizmi novi br.40

Prodavam Novi cizmi br.40. Krem boja. Prakam i po kargo.


399 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 мар 20:35Novi new balance 584

Novi ne obleceni, stoeni 2 gidini


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 мар 14:51Miss sixty stikli

Kako novi maksimalno socuvani


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 21:13Патики Nike

Продавам патики Nike, броj 38


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 20:46Патики Nike

Продавам патики nike како нови , бр 38


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 20:32Kozni cizmi

Kozni cizmi br.38,39 temno kafeni so krzno.kon.Slavica 070862243


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 09:17Timberland Earth Keepers 36-37

Timberland Earth Keepers skoro novi nekolku pati obleceni


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 фев 07:41Bunda od vistinsko krzno od ZLATNA LISICA

Nova bunda od vistinsko krzno od Kaliforniska zlatna lisica. Bezvreme...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 фев 23:29NOVI-Plisani nad kolena -corap model

PLISANI corap-cizma. Stranicno patent. Zavrsuvaat so vrvki Udobna m...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 фев 11:06Vodootporni,nelizgacki so krzno-Novi

Preubavi cizmi sosema novi Cena fiksna i bez razmeni!!! 077 606 650


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 19:36cizmi

zenski cizmi vrsta na vgraden materijal: prirodna koza prirodna k...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 09:29Се продаваат неносени кожа боја штикли од Zara

Штикли со отворен прст од Zara. Број 38. Необлечени. Се продаваат ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 15:37Се продаваат неносени сиви чизми од Bershka

Се продаваат сиви чизми од продавницата Bershka. Големина 40. Тотал...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 15:34Novi cizmi nad koleno

Temni siva boja,sosema novi cizmi Imaat dva nadolzni patenti,edniot ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 јан 09:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам