Битола
                   
2239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN ^^^TOP SOSTOJBA^^^

Opel astra 1.6 benzin 105ks Prva registracija 2008god Full oprema ...


3.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

10 мар 09:14Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN--75KS--KLIMATRONIK--MODEL 2009--NOVA!!

SEAT IBIZA 1.4 16V BENZIN--55KW--75KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODL...


4.790 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-80KS--MODEL 2008--129.000 KM!!!NOVA!

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO -...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

Citroen C3 1.4i benzin plin

Citroen C3 1.4i benzin so fabricki plin. Super zacuvan, vo besprekorn...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:34Ford Mondeo 1.8 TDCI

Kolata e vo perfekna sostojba bez dopolnitelni trosoci. Kontakt: 070...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:24  НОВ ОГЛАС

Passat B7. DSG. 2014. 75000

Voziloto e odlicno i i max. zacuvano. Komplet servisirano i bez nikak...


14.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:44Citroen jumpy 2008 tovarno

Se prodavat citroen jumpy 2.0 hdi 2008 godina Registrirano servisira...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:43Vw Golf 4 na delovi

Delovi za golf se sto vi treba za benzin 1.6 1.4 i dizel 1.9


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:42Delovi golf 3 gti golf 3 delovi

Delovi za golf 3 i golf 3gti


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:42HONDA CIVIC 2.2 I ctdi

Vo odlicna sostojba Motor na lance Menuvac 6brzini + R Egr/Dpf off...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:48BMW F01 730Ld INDIVIDUAL 2010! NECARINETA

Za sostojbata na kolata ke se uverite na lice mesto.Mozna e zamena.Po...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:47VW SHARAN 2.0TDI 140HP DSG 2013 NECARINET!

Cena bez carina:10.500 eur. Cena so carina:13.000eur. Vo top sostoj...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:47Volvo s80

Se prodava 2.5d, napraven golem servis pred 20 000km, istecena regist...


2.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:43Peugeot 207 2011g 1.4hdi NEUVEZENO Euro 5

Pezo 207 1.4 hdi 2011g Redizajn NEUVEZENO MOZI ZAMENA so mala kola ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:35Ford Mondeo 2.0 TDDI 66kw ODLICNA SOSTOJBA REG FEVRUARI 2024

Ford Mondeo 2.0 tddi 66kw so ful oprema proizvedeno 2001va godina kli...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.799 €
Битола

Автомобили

Денес 13:33Polo 1.2 so 153400km, 2005ta god - FUL OPREMA - reg 11/23ta

Volkswagen Polo 1.2 60ks vo odlicna sostojba proizvedeno 12ti mesec 2...


2.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.699 €
Битола

Автомобили

Денес 13:33Ford Fieta 1.2 Zetec so ATEST PLIN, klima ispravna REG 10/23

Ford fiesta 1.25 55kw benzin So atestiran plinski ured Raboti i na...


1.299 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Битола

Автомобили

Денес 13:33Chevrolet Kalos 1.2 so ATESTIRAN PLIN registriran do NOEMVRI

Chevrolet Kalos 1.2 benzin 53 kw proizveden 2006ta godina neuvezuvan,...


2.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:33Mercedes c200 cdi karavan

Mercedes c200 cdi karavan


11.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:28BMW 523IA E39 BENZIN PLIN AUTOMATIC TIPTRONIC

Odlicna sostojba Bmw to go poseduvam 6 godini i za toa vreme ae prom...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:26Wolksvagen buba 1.9 tdi

Registrirana do 7 mi mesec 1.9 TDI godina 99 full oprema zelen karton


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:21Pezo 807 vo odlicna sostojba

Pezo 807 2.2 d avtomobilot e vo odlicna sostojba so ful oprema ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:04Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2003

Voziloto e vo odlična sostojba,registrirano do 11.2023 so zelen karton


1.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. - REGIS...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


1.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 208 1.4 hdi - 2013 god

PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 68 KS 2013 GODINA AFFAIR SPORT MODEL BORD...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/105 ks 2010 godina

VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/105 ks 2010 godina Dva klucha Registriran d...


7.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.800 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00OPEL OMEGA B 2.5 TD EXECUTIVE

-ABS -ALARM -AIRBAGS -Мотор од BMW -Kожен интериер -Кожен волан ...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00GOLF 5 PLUS

Se prodava Golf 5 Plus 1.9 TDI 105 ks kolata e vo TOP sostojba regist...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:59Се продава Полото 1.6 бензин плин Атест

Поло 1.6 75кс Атестиран плин Серво волан Не е рег.. може веднаш да...


899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:53Ford focus 1.8 tdci

Se prodava ford focus 1.8 tdci vo perfekt a sostojba. 115 konja Nov a...


3.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.450 €
Битола

Автомобили

Денес 12:49Mercedes-Benz C 320 CDI 4MATIC

Mercedes-Benz C 320 CDI 4MATIC Avantgarde -Trokrak volan -Tempoma...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:46GOLF 5+ ODLICEN MAX.ZACUVAN !!!

📌GOLFOT E ODLICEN/SPORT LINE OPREMA/ SERVISIRAN/GOLEM SERVIS/SPORT ...


4.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:23OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:13AUDI A3 - 1.9 TDI - 105 KS - REDIZAJN-KLIMATRONIC

AUDI A3 - MOTOR 1.9 CDTI - 77 KW (105 KS) - MALA POTROSUVACKA NA GORI...


8.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:13VW GOLF 5 1.9 TDI ODLICEN

Golf 5 1.9 Tdi 2006 godina Uvezen od Germanija Registriran do 14.03....


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:04Citroen c1.1.4hdi 07g.ful opr.145000km.uvoz germanija

Citroen c1.1.4hdi ful oprema reg.cela god.napraven servis menato masl...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:04Citroen c1.1.0benz.08g.ful opr.170000 uvoz od germanija

Citroen c1 .1.0 benzin ful oprema odlicno socuvan bez grebanici ili f...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:04Mazda 3 Sedan 2.0 benzin 120ks

info na 078294033 Zlatko... Se prodava Mazda 3 sedan vtor sopstvenik,...


14.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:04Se prodava BMW 320 , 2003

Se prodava BMW 320 110 kw 150 ks E46, redizajn vo super sostojba , ...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:51Opel Astra 1.7 cdti 81kw , full cosmo oprema

Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 81KW 110 ks . So full oprema Cosmo p...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:51OPEL ASTRA H GTC 2008 1.4..66KW A-TEST PLIN

Neuvezuvana.. Kupena vo mk Original 124 000 km.. Menato komplet la...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:45Opel Insignia 1.6 cdti EcoFlex 2017

Ope Insignia 1.6cdti EcoFlex SPORT TOURER 2017 vo odlicna sostojba. ...


12.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:45Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам