Битола
                   
2168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

×× RENAULT LAGUNA 1.5 DCI ×× MODEL 2009 ×× 110 HP ××

Se prodava Renault Laguna 1.5 DCI, 110 konjski sili, 6 brzini. Odl...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

30 јан 14:26Промовирано

OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS. (COSMO)

OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS. MOTOR NA LANCE EURO4 STANDARD, SO KOMPLETN...


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 фев 19:06Промовирано

Mercedes E250 2009 Elegance

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Me...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:54Промовирано

Toledo

Toledo registrirano do maj


900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:03Xsara pikaso

Xsara 2.0 hdi 90ks splidna sostojba registrirana do april


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:02Skoda felicia lx plin

Skoda ta e so fabricna boja mn. Ocuvana ima atestiran plinski ured no...


750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:50MERCEDES 190 2.0D

FABRIKA!!! Registriran do 08.2023


1.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:45Passat. DSG. 2014 usa. Long

Voziloto e perfektno zacuvano. Vtor sopstvenik Uvezen od amerika. 202...


15.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:16Ford Focus 2.0 tdci

Full oprema Mozi i zamena


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:14*** RENAULT MEGANE 1.6i *** REG. 10/2023 ***

Se prodava Renault Megane 1.6i (benzin), proizvedena 2008 godina, pre...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:31RENAULT MEGANE 1.5 DCI *** REG. 01/2024 *** (golem servis)

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI, 2009 godina, 106 konjski sili. ...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.990 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:31Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2003

Voziloto e vo odlična sostojba,registrirano do 11.2023 so zelen karton


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:10Opel Astra

Голем сервис (ребрести затегнувачи) пред 17.000 km Мал сервис (масла ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:01Lada niva

Ladata e vo odlicna sostojba so karburator ne e registrirana so atest...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:51Hyundai lantra

Vo odlicna sostojba so klima registrirana do juni mesec 20223 so ates...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:51Audi A8 Quattro

Se prodava Audi A8 2.5tdi 180ks quattro Sega registrirano do 1mesec 2...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:50Audi A8 3.7 so plin

Audi a8 3.7 so plin defek menjac Cenata e bez bandasite


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:50BMW 2.0 118D FACE LIFT 2008 GOD EKSTRA

SE PRODAVA BMW 1 SERIJA 118D 143ks FACE LIFT E87 AVTOMOBILOT E VO EKS...


6.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.650 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:41Mercedes E250 2009 Elegance

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Me...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:54OPEL S-D CORSA

1.2 Benzin Full oprema Ne uvezuvano vozilo - kupeno vo MK Registr...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:49Se prodava Ford focus 1.6 tdci 2010god

Se prodava Ford focus 1.6 tdci 2010god vo top sostojba


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:49Avtomobil Se prodava Touran 1.4

Se prodava Touran 1.4 benzin


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:49Se prodava Audi A6 1.9tdi

Audi A6 1.9tdi 98god dizel


2.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:49Se prodava mercedes C220

Se prodava mercedes C220 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:49HYUNDAI GALLOPER-PAJERO 4x4 2.5 TD, KLIMA

HYUNADAI GALLOPER = I GENERACIJA PAJERO 2.5 TD - KUPEN NOV VO MAKEDO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.290 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:41FORD ECOSPORT SUV EDINSTVEN PRIMEROK TOP PONUDA

FORD EcoSport turbo titanium 125 Ks -NOVO NA PAZAR -EDISTVEN PRIMERO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:41MAZDA 2 1.5 16V SPORT BLAU EXLUSIVE NOVO UVOZ CH

NOVO, NOV UVOZ SVAJCARIJA-🇨🇭🇨🇭🇨🇭 _ MAZFA 2 1.516V 103KS SPORT ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.190 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:41SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 GREENLINE SVAJCARIJA

SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (86k...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.590 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:40FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA

- FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN - NIVO NA OPREMA TITANIUM �...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:40PEUGEOT EXPERT 2.O HDI TOVARNO NOV UVOZ SVAJCARIJA

- PEUGEOT EXPERT 2.O HDI FAP 136 KS 2009/2008god. - TOVARNO NOV UVOZ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.290 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:40VW Arteon 2.0tdi DSG 2018 3 X R-line 125 000km

Kolata e vo perfekna sostojba uvezena od germanija so orginal 125 000...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:35FORD KUGA 2.0 TDCI 2009 EURO 5

FORD KUGA 2.0 TDCI 2WD 2009god Dopolnitelen led paket so sekvenci...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:27Peugeot 307 benzin/plin 2006 god

Peugeot redizajn 307 so atestiran plinski ured 1.4 65kw odlichno za p...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:27Mercedes ML 280 CDI Odlicen

Mercedes 280 CDI 190hp Registriran so zelen karton do 05.2023 Full ...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:11Audi A3 2007

Audi A3 во одлична состојба - сервисиран редовно. - Навигација - Зи...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:06BMW 520D EFfICIENT DYNAMIC

BMW 520D F11(fabrika) efficientdynamic edition 5.8litri grad 4-4,5lit...


13 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:05AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Astra H GTC 1.4 benzin/metan

Prodavam Opel Astra H GTC 1.4 benzin, so fabricki vgraden metan (sist...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Fico

Zastava 750 1981god TELL ZA KONTAKT 076 726 208


600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava odlicno odrzuvana Opel Merova 1.7 CDTI

Se prodava zaradi nabavka na drugo vozilo. Odlicno odrzuvana so kozme...


160.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Fiat Bravo 1.9 MultiJet 2007 120hp

Se prodava Fiat Bravo 1.9 120 ks multijet 2007 godina klimatronik. Re...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Страна 2 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам