Битола
                   
2241 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT CLIO III 1.5 DCI-50KW-REDIZAJN-MODEL 2010!!149.000KM

RENAULT CLIO 1.5 DCI--50KW--EURO 5 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:57Промовирано

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI-101KS--REDIZAJN--MODEL 2010!!!NOVA!!!!

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI--74KW--101KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODL...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

KIA OPTIMA

Се продава KIA OPTIMA 1.7 crdi 136 ks, 6 брзини, 2017 година Прва р...


26.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мар 20:00Промовирано

VW FOX 1.4 TDI 51KW 70HP 2006G UVEZEN OD GERMANIJA

VOLKSWAGEN FOX 1.4TDI 51KW 70HP 2006G UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI DA...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37CIROEN C4 1.6 HDI 109HP 2007G REGISTRIRAN

CITROEN C4 1.6HDI 2006G 80KW 109HP UVEZEN OD GERMANIJA REGISTRIRAN DO...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37VW POLO 1.4TDI 59KW 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

VW POLO 1.4 TDI 59KW 80HP 2007G UVEZENO OD GERMANIJA VO EKSTRA SOSTOJ...


3.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 80PS 2007G UVEZENA OD GERMANIJA

OPEL CORSA D 1.2i 16V ECOTEC 59KW 80HP 2007G UVEZENA OD GERMANIJA PLA...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37BMW E90 318D 105KW 143HP 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

BMW E90 318D 2007G 105KW 143HP UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI D...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37OPEL CORSA D 1.0 BENZIN 2008G 60HP UVEZENA OD GERMANIJA

OPEL CORSA D 1.0 BENZIN 44KW 60HP 2008G UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI ...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37FORD FOCUS 1.8TDCI 2006G 85KW 116HP

FORD FOCUS 1.8TDCI 2006G 85KW 116HP VO EKSTRA TOP SOSTOJBA IZMINATI 2...


3.299 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 2007G KLIMA UVOZ OD

FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 68HP 2007G UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI DAVA...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37FORD C-MAX 1.6 TDCI 80KW 109HP 2006G GHIA UVOZ GERMANIJA

FORD C-MAX 1.6TDCI 80KW 109HP 2006G GHIA OPREMA VO EKSTRA TOP SOSTOJB...


3.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37*** RENAULT MEGANE 1.6i *** REG. 10/2023 ***

CENATA E FIKSNA. Se prodava Renault Megane 1.6i (benzin), proizved...


2.999 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:36PEUGEOT 207CC 2008G 1.6HDI 80KW UVEZENO OD GERMANIJA

PEUGEOT 207CC KABRIOLET 1.6HDI 80KW 109PS 2008G UVEZENO OD GERMANIJA ...


4.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:36BMW 120D 130KW 177PS 2009G UVEZENO OD GERMANIJA EKSTRA TOP

BMW 120D 130KW 177PS 2009G UVEZENO OD GERMANIJA SO IZMINATI 165 ILJAD...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:36AUDI A4 B8 2.0 TDI 105KW 143HP 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

AUDI A4 B8 2007G 2.0TDI 105KW 143HP UVEZENO OD GERMANIJA DONESENO SO ...


9.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:36ML 320 CDI 2006G 165KW 224HP 7G

MERCEDES ML 320CDI 2006G 165KW 224HP 7G NAPRAVEN SERVIS VO EKSTRA S...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:36VW GOLF PLUS 1.9TDI 2006G 77KW UVEZEN OD GERMANIJA

VW GOLF 5PLUS 1.9TDI 77KW 105HP 2006G UVEZEN OD GERMANIJA DONESEN SO ...


5.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:36Citroen Berlingo 2011 1.6i Citaj

🛑Citroen Berlingo Multispace 🛑 Motor: 1.6l 88kw 120hp Benzin 🛑Кило...


5.490 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.790 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:31*** SEAT IBIZA 1.4i (benzin) *** 2008 *** 86 HP ***

Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin, 86 konjski sili. Proizvedena 200...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:31Passat B7. DSG. 2014. 75000

Voziloto e odlicno i i max. zacuvano. Komplet servisirano i bez nikak...


14.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:29JAGUAR X TYPE 2.O D

Se prodava ili menuva za pomalo vozilo so vasha doplata 070 269 578


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:29ford mondeo 2.0 dizel so ful oprema, reg cela god - ODLICNO

Ford Mondeo 2.0 TDDI 66kw 90ks Mondeoto e proizvedeno 2001va god Uve...


1.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:23Polo 1.2 so 153400km ful oprema 2005ta reg DO NOEMVRI EXTRA!

Volkswagen Polo 1.2 60ks vo odlicna sostojba proizvedeno 12ti mesec 2...


2.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:23Ford Fieta 1.2 Zetec so ATEST PLIN, klima ispravna REG 10/23

Ford Fiesta 1.25 zetec 55 kw proizvedena 1998ma godina uvezena vo 200...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.299 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:22Kalos 1.2 so ATESTIRAN DIZNA PLIN, reg do noemvri ODLICEN!!!

Chevrolet Kalos 1.2 benzin 53 kw proizveden 2006ta godina neuvezuvan,...


2.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:21Suzuki swift 1.0 2001g vo super sostojba!!!

Prodavam Suzuki swift 1.0 benzin 2001godina. Kolata sekojdnevno se v...


1.199 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:12Tiguan

071 222 121 071 222 121 071 222 121 Panorama pokriv Koza krem N...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:11Bmw e36

Само штопови имам Цена 3000 денари Праќам по карго


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:24OPEL CORSA 1.3 CDTI 2014 GOD COSMO

Opel Corsa 1.3 cdti 55kw 2014 God motor na lance So fuul oprema ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:24Fiat Grande Punto Evo 1.3 2012god.

Fiat Grande Punto Evo 1.3multiget 2012god.ne e od uvoz, registrirano ...


4.950 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.099 €
Битола

Автомобили

Вчера 11:21Opel Astra

Голем сервис (ребрести затегнувачи) пред 17.000 km Мал сервис (масла ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:20VW GOLF 5 1.9 TDI ODLICEN

Golf 5 1.9 Tdi 2006 godina Uvezen od Germanija Registriran do 14.03....


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:19MERCEDES BENZ ML320 FACELIFT

Ml 320 Facelif 2008 godina REGISTRIRAN ZELEN KARTON SERVISIRAN MOTOR...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:19PRODAVAM FIAT BRAVO 1.4 12V BENZIN-PLIN

KOLATA E VO DOBRA SOSTOJBA, FULL OPREMA SERVO, ABS,ELEKTRICHI PROZORI...


1.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:11Mitsubishi Pajero 3.5 GDI

- 7 седишта - блокажа на заден диференцијал За сѐ што ве интереси...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:04BMW 523I 2010G PERFEKTNA SOSTOJBA

Bmw 523i 2010g 150kw 204ks pominati 223 000km kolata e uvezena od ch�...


13.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:57MAZDA 3 2.2D 150KS 2009G UVOZ CH

Mazda 3 2.2d 150ks Proizvedena 2009 Pominati 206 000km Servis napr...


5.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:57Citroen jumpy 2008 tovarno

Se prodavat citroen jumpy 2.0 hdi 2008 godina Registrirano servisira...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:56OPEL ASTRA 1.4 16V ,REGISTRIRANA,NOVI GUMI,KLIMA

Se prodava OPEL ASTRA G 1.4 16V 66KW benzin 1998 godina Kolata e v...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:39Vw polo 1.2 TDI

vw polo 1.2 tdi


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:38  НОВ ОГЛАС

HONDA CIVIC 2.2 I ctdi

Vo odlicna sostojba Motor na lance Menuvac 6brzini + R Egr/Dpf off...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:32SE PRODAVA WV VOLKSWAGEN GOLF5 GOLF 5 PLUS 1.9 TDI

SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 1.9TDI REGISTRIRAN DO 01/2024 ...


4.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.100 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:31  НОВ ОГЛАС
Страна 3 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам