Битола
                   
2254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 SEDISTA 1.6 HDI--REGISTRIRANA!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.599 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 10:24Промовирано

KIA CEED 1.6 CRDI - 66 KW - 90 KS --MODEL 2008--NOVO VOZILO

KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 10:40Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI Copa Ecomotiv 2011g

-SEAT LEON 1.6tdi 105ks 2011/2010g ODLICNA PRILIKA -DOBRA KOLA Euro 5...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.890 €
Битола

Автомобили

29 мар 11:42Промовирано

Opel Corsa 1.0-benzin-plin

Se prodava Opel Corsa 1.0 so atestiran plin so mnogu mala potrosuvack...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:57Audi A4 2.0 tdi

Kolata e vo super sostojba 2005 godina Napraven kompleten servis ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:53Opel Astra 1.4 turbo

Kolata e vo exstra sostojba Komletna servisna kniska donesena od ge...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:53Golf 4

Se prodava golf 4 1.6sr benzin registriran do 08.07.2023 mal servis i...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:41Passat

Se prodava passat 1.9 110hp vo mnogu dobra sostojba smeneto maslo fil...


2.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:41Opel Astra

Голем сервис (ребрести затегнувачи) пред 17.000 km Мал сервис (масла ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:31SEAT IBICA FR-1.6 TDI-105 KS-BI XENON-KOZA

SEAT IBICA FR - MOTOR 1.6 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO-...


7.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:31OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:31AUDI A3 - 1.9 TDI - 105 KS - REDIZAJN-KLIMATRONIC

AUDI A3 - MOTOR 1.9 CDTI - 77 KW (105 KS) - MALA POTROSUVACKA NA GORI...


7.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:30TOYOTA RAV4-2.2 DCAT-4X4-177 KS-NAVI

TOYOTA RAV4 - MOTOR 2.2 CDTI - 177 KS - 4X4 POGON NA SITE CETIRI TRKA...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:30Mercedes C220 cdi-170ks-blueTec*AVANGARDE *

-Mercedes c220cdi-170ks-blueTec-AD BLUE -Vtor sopstvenik -Celosna ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:29Se prodava audi a4

Se prodava itno Audi A4 avant 2.0 TDI 105 kw 2006 /07godina ...


3.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.650 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:25Ford Mondeo 1.8 TDCI

Kolata e vo perfekna sostojba bez dopolnitelni trosoci. Kontakt: 070...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:18OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Се продава Opel Astra ISUZU мотор 2007 година, комплетно сервисирана,...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:14rover

rover 620 sdi so posebna oprema kako otvor na krov, zaprega, vo isp...


1.299 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:08Renault Megane 1.9 dtl

Kolata e tehnicki vo odlicna sostojba servisirana pred nekoj den masl...


1.150 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.350 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:04A6 2.0tdi 140ks 2005g

Audi A6-140ks 2004/5 god regist do 8 januar 2024g so zelen karton kom...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:55RENAULT CLIO

2000g reg cela god klima servo ksenon .golem servis napraven vo oktom...


1.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:51wrangler jk offroad

wrangler jk 2010 reg isptaven na slikite se gleda se “”bez zmeni””


25.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:46Citroen jumpy 2008 tovarno

Se prodavat citroen jumpy 2.0 hdi 2008 godina Registrirano servisira...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 08:32Opel Corsa C 1.2 16v benzin-fabricki plin 55kw nov uvoz SL

-Opel corsa 1.2 16V 55kW COSMO paket,klimatronik,CD radio,El.Stakla,C...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:29A3 sportback 1.9 TDI 105 HP

SE PRODAVA AUDI A3--1.9 TDI 105KS- UNIKATNO.....BRZO.....EKONOMI...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:22MITSUBISHI PAJERO 2.5 TD INTERKULER

VO EKSTRA SOSTOJBA


9.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.950 €
Битола

Автомобили

Вчера 07:49Renault Kango 1.9 Dizel

Renault Kango 1.9 Dizel 2004 Pik Ap-tovarno.


2.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:49OPEL ZAFIRA 2.2DTI 92KW LANCE MOTOR KLIMA,SERVIS 7-SEDISTA

SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2.2DTI 92KW 7-SEDISTA VO KNISKA ATEST FOLI ...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 07:40Citroen c1.1.4hdi 07g. ful opr.145000km.uvoz germanija

Citroen c1.1.4hdi.uvezena od germanija pred 3m.od prv gazda realna km...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:01Citroen c1.1.0benz.08g.ful opr.170000km.uvoz germanija

Citroen c1.1.0benzin.uvezena od germanija od prv gazda so realna kilo...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:01Fiat Grande Punto Evo 1.3 2012god.

Fiat Grande Punto Evo 1.3multiget 2012god.ne e od uvoz, registrirano ...


4.950 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.099 €
Битола

Автомобили

Вчера 06:55OPEL CORSA 1.3 CDTI 90 KS EDITION -09

UVOZ GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REG ODLICNA SOSTOJBA NE UDIRANA NE...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:36  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 30 TDI 245 KS S-LINE -12

AUDI A6 30 TDI 245 KS QUATRO 4x4 S-LINE UVOZ GERMANIJA PLATENI DAVACK...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:31  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.7 TDI -09

Uvezeno od germanija pre 7 god Motor podvozje odlicni Najvisoko ni...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:25  НОВ ОГЛАС

Mazda 6 2.2disel - 2012god - TOP -

Mazda 6 ( Zoom - Zoom ) - 2.2disel - 2012godina. Voziloto e vo EXTRA ...


7.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 06:10FIAT PUNTO REGISTRIRANO

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN AVTOMOBILOT POSEDUVA I FABRICKI PLINSKI...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 04:40Mazda 3

Se prodava Mazda 3 1.6 benzin bez plin,nikogash nemala plin…Uvezena o...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 01:46Opel Corsa Facelift 1.0, Plin A-test, KLIMA 2005god

Opel Corsa Facelift, proizvedena na krajot na 2004god, prva registrac...


2.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 01:34Ford Focus 1.8 tdci

Registrirana so zelen karton. I redovno odrzuvana So kolata odat dva ...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 00:45Mercedes C220

So pominati 260.000km ,registrirana so zelen karton BEZ ZAMENI Lic...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 мар 23:33Se prodava Audi A6

Se prodava Audi A6 vo top sostojba napraven mal i golem servis vo top...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 мар 23:01Farovi Honda Civic Хонда Цивик Фарови

Se prodavaat farovi so fabricki ksenon za Honda Civic Mk8 2006-2011. ...


150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 мар 23:00Opel Insignia 2.0 cdti

Се продава Опел Инсигниа 2.0cdti 196000km 12/09 (prizvedena 11/09) P...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 мар 22:41Страна 4 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам