Кичево
                   
737 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:24BMW 120d E87

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭

 ✅BMW e 2.0 so 163ks 
 
✅ BMW SOUND SYSTEM...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:42Peugeot Partner (2005) 1.9 Diesel

Se prodava Peugeot Partner (2005) 1.9 Diesel Koristen kako sluzb...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:18Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:54Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:54Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:54Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:53Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:18Seat Alhambra 4 x 4 116 KC 2007

-АБС -ЕСП -СЕРВО -ЕЛ. СТАКЛА ФАБРИЧКИ ЗАТЕМНЕТИ -ЕЛ. ОГЛЕДАЛА -К...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:15OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN-METAMN IMA I DIZNA PLIN

OPEL ASTRA H 1.6 ☝️ FABRICKI BENZIN METAN ??? KOJA E R...


9 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:17  НОВ ОГЛАС

Scenic 4x4 1.9 tdi

4x4 1.9 tdi


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:37Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:16OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA BENZIN ILI NA PLIN

OPEL ASTRA H 1.6 16V 2005 GODINA 👌 ASTRATA IMA DVA UREDI ☝️ U...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:57OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:57mazda Premacy

ISPRAVNA,SERVISIRANA PALI VOZI info 070 610 647 Dragan info 078...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:38Audi A3 FACELIFT 2003

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI PD 131KS 2003 godina FACEFILT Audito e s...


3.333 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:17OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:04BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:47lada niva 1.7i 2002gid

vi dobra sostojba benzin plin so dizna ne registrirana


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:26Se prodava Renault Megane 1.9DCI 2003

Se prodava Renault Megane 1.9DCI 2003 godina Napraven golem servis ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:04Se prodava BMW E87 2010 116d facelift

Se prodava BMW 116d facelift Registrirano Novi zimski gumi So dobr...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:04Mazda Premacy

Kolata e vo odlicna sostojba. Poseduva klima koja e funkicionalana el...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:49AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:26Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Reno Clio 1.4 benzin plin

Reg.cela godina 4 zimski gumi Dizna plin komplet serviairan ATEST ...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:52Se prodava Golf 5 2006 g

Se prodava Golf 5 2006 g vo perfektna sostojba mnogu dobro zacuvan so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:35Fiat Panda 4x4

registrirana servisirana redovno 4x4 bez nikakvi vlozuvanja 4 novi...


4.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:18Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:56Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:21GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 TDI 2005 god reg cela godina ispravna klima


4.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:29GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 Tdi 2005 god ispravna klima novi gumi vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:29Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


1.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:28Alfa Romeo 147 1.9Jtd 115ks 2002

Alfa Romeo 147 1.9Jtd 115ks 2002ra Registrirana do septemvri Novi g...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:28Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god

Se prodava Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god ispravna sostojba pali vozi Bez ...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:28FORD FIESTA 1.25 16V TREND

FORD FIESTA 1.25 16V, 82 KS , MODEL 2009, NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:30  НОВ ОГЛАС

BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:42Opel Vecktra 1.8 atest plin registrirana top domakinsko odrz

Vektrata e mnogu socuvana mozi i zamena so ponovo vozilo mala potros...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 06:26Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprem...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:59Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам