Кичево
                   
740 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes Benz E 220 CDI

Prodavam Mercedes E 220 CDI god 2006 Registriran do 07,2023 god Opr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Кичево

Автомобили

27 јан 09:06Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god ...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.999 €
Кичево

Автомобили

26 јан 22:57WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:52Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:51Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI BLUEEFICIENCY произведена 2010 годи...


9.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:42Honda civik benzin plin

odlicna plus rezervni delovi novi


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 16:23Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 14:35fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 14:19Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 13:11Fiat Panda 4x4

registrirana servisirana redovno 4x4 bez nikakvi vlozuvanja 4 novi...


4.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 12:05Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 09:40Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Кичево

Автомобили

26 јан 09:27Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 22:02OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 21:49Hyundai Accent 1.3 so atest plin registrirano

Hyundai Accent 1.3 benzin so atest plin. Ima 86ks ili 64kw. Registrir...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Кичево

Автомобили

25 јан 18:46Audi A6 3.0tdi 4x4

Se prodava audi a6 3.0tdi 4x4 kolata e vo dobra sostojba napraven ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 €
Кичево

Автомобили

25 јан 14:01Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Кичево

Автомобили

25 јан 14:00Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god

Se prodava Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god ispravna sostojba pali vozi Bez ...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 13:51VOLVO 440 1.9 TD

Volvo 440 1.9 td 1994 godina motorot dobar kuka imat dobri gumi ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 13:17PORSCHE CAYENNE 3.0 2012 GOD

Porsche Cayenne 3.0 DIEZEL REGISTRIRANA DO 03 2023 SERVISIRANA NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 13:17Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 12:00Audi A4

Se prodava AUDI A4 vo super sostojba, registrirano do 05.2023 ispravn...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 12:00Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Кичево

Автомобили

25 јан 11:26BMW 120d E87

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭

 ✅BMW e 2.0 so 163ks 
 
✅ BMW SOUND SYSTEM...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 09:18Touran 2.0d za delovi 078268198

Touran za delovi 2.0 16v 078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 22:32Seat Altea XL 2.0 dpf 2008 za delovi

Seat Altea 2.0dizel dpf 2008 Za delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 22:31Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 20:04Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 19:15BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO 2005 StarStop HeadUP

BMW ///M535d BiTURbO 272PS E60 2005 3X///M vnatre nadvor vozhnja. ...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 18:46Lexus IS200

Se prodava Lexus IS200 benzin/plin 2.0 155ks vo odlicna sostojba. Uve...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кичево

Автомобили

24 јан 16:31Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.200 €
Кичево

Автомобили

24 јан 14:13Prodavam citroen c52.2hdi 98kw 2001 god

Prodavam citroen c52.2hdi exvluzive model vo dobra sostojba,plus 4 le...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

24 јан 11:27Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 08:07Se prodava Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god.

Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god. Registrirano Povekje info na te...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god.

Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god. Isuzu motor Ne e regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Delovi za SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za suzuki vitara 1.6


333 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 20:48Polovni branici za audi a5 2012 g i a4 2012

Polovni branici za audi a5 2012 i audi a4 2012


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 16:29Vw golf 5 plus

1.9 тди, еуро кука со атест, комплет нови гуми 4 летни и 4 зимски, на...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 16:29Mitsubishi Pajero

Najvisoko nivo na oprema


16.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 15:48Nissan Pathfinder

Ekstra


13.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 15:48Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам