Скопје Центар
                   
227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:00Промовирано

JASTUCI ZA DAF IVEKO

JAASTUCI ZA IVECO DAF POLOVNI 20 EVRA


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 авг 16:15Se prodava menjava Volvo euro5

Se prodava menjava Volvo euro5 na BG tablici za kamion na MK tablici


10.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 авг 21:42MAN 1 ZA DELOVI

070 386 548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 авг 11:51Mercedes 917

тел за контакт 078 540 822 - Аце Регистриран цела година. Со рамп...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 авг 19:53Се продава сандук ролетна

Се продава сандук ролетна Се продава пластичен резервоар со држачи ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 авг 19:53Se prodava MAN TGX 480 2012

Se prodava MAN TGX 480 So pominati okolu 920000 km, automatik, nova t...


11.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 јул 13:39SANDAK ZA ALAT

SANDAK ZA ALAT za pp ili kamion


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

01 јул 17:13ADR DASKI ZA HLADNJACI

ADR DASKI ZA HLADNJACA


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

01 јул 17:10Man TGX 18.440

Man TGX 18.440 Kamionot e vo odlicna sostojba 2010 godina Eur...


13.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 јун 13:29MAN TGL 7.150

Модел: MAN Тип: TGL 7.150 Зафатнина на мотор: 4580 cm³ Силина на м...


10.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

15 јун 09:10DELOVI ZA MERCEDES KAMION 1619

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

10 јун 00:27DELOVI ZA MERCEDES KAMION 1622

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

08 мај 10:47Cerada za sleper

Germanska, malku koristena


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мај 14:13Iveco stralis ,motor,turbina ,menjac delovi

Se prodava Motor,Menjac,turbina za iveco stralis euro5


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

20 апр 13:00MERCEDES KAMION 13-17 11-17 KIPER NA DELOVI

kiper odlicen miler kran 3500kg motor federi defercial


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 апр 10:34Mercedes Benz 17 22 4 x 4

Se prodava Mercedes Benzz kamion 17 22 4 x 4 ima shper so 6 brzn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

12 апр 14:35Delovi za Kamioni 813 1213 1317 1619 1622

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 апр 19:55Kiper - Sandak sanduk

Se prodava Sandak 16 kubika


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 апр 08:54Prodavam nova pumpa za ispustanje vozduh

Prodavam nova pumpa za ispustanje vozduh za site kamioni sto kocnici...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 апр 21:47FAROVI ZA MAN

FAROVI ZA MAN 5ka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

16 мар 07:05KUKA ZA KAMION

kuka za kamion


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

16 мар 07:05DELOVI ZA 1619 MERCEDES

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

08 мар 19:03DElOVI ZA KAMION MERCEDES 1317

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 мар 10:59SAILA ZA PP

saila za plupriko;ica nova


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

15 фев 20:31Sandak Miler kiper

sandak 3-85 duzina i 2-30 sirina KONTAKT 070 421 333


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

05 фев 23:06SEKAKOV VID NA GUMI EKSTRA CENA

Poseduvame sekakov vid na gumi za golemi imali kamjoni : 315-80-22....


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

05 фев 22:58SE PRODAVA MERCEDES 313 SLEP SLUZBA

MERCEDES 313 2003GOD MOTOR MEJNAC ODLICNI ATESTIRAN VO SOBRAKAJNA SP...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 фев 14:56SPANERI

SPANERI NOVI I POLOVNI 400 NOVI 300 POLOVNI 200 KORISCENI


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 фев 06:23MAN TGA 32.410

Возилото е во одлична состојба 2003 год. за повеќе информации јавете ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 јан 11:11Мercedes Actross 32-35

Возилото е во одлична состојба 2003 год. за повеќе информации јавете ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 јан 11:11Се продава MERCEDES - ACTROS 8X6 4141 2005год.

Камионот е во ТОП состојба. Направен е комплетен сервис вреди да се ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 јан 11:11Iveco Cursor 10 Eurotech euro 3 430hp

Prodavam Iveco celo ili na delovi Motor vo top forma ne trosi ulje ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

12 јан 18:37Deferencijal za volvo

deferencijal za volvo i site drugi delovi


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 јан 21:02Se prodava VOLVO FH 440 Euro 5

Se prodava Volvo euro 5 simnat vo Makedonija vo odlicna sostojba spre...


13.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

31 дек 13:00se prodava sanduk so rampa

se prodava sanduk 7.2m so rampa nosivost 1.5t. vo odlicna sostojba se...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

05 дек 16:05DELOVI ZA KAMION MERCEDS

za 508 813 1213 1317 1619 1622 070666410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 ное 21:03DElOVI ZA KAMION MERCEDES 1622

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 ное 21:03Vlecna Sluzba CEKIC

vrsime prevoz na avtomobili,kombinja,vinjuskari,mini bageri,vanjaci v...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 окт 08:29Iveco euro stralis delovi

Iveco euro stralis delovi razni


3 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 окт 17:22DELOVI ZA KAMION MERCEDES 1619

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 сеп 08:34Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам