Скопје Центар
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

SPANERI

SPANERI NOVI I POLOVNI 400 NOVI 300 POLOVNI 200 KORISCENI


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 фев 06:23MAN TGA 32.410

Возилото е во одлична состојба 2003 год. за повеќе информации јавете ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 јан 11:11Мercedes Actross 32-35

Возилото е во одлична состојба 2003 год. за повеќе информации јавете ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 јан 11:11Се продава MERCEDES - ACTROS 8X6 4141 2005год.

Камионот е во ТОП состојба. Направен е комплетен сервис вреди да се ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 јан 11:11Iveco Cursor 10 Eurotech euro 3 430hp

Prodavam Iveco celo ili na delovi Motor vo top forma ne trosi ulje ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

12 јан 18:37Deferencijal za volvo

deferencijal za volvo i site drugi delovi


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 јан 21:02Se prodava VOLVO FH 440 Euro 5

Se prodava Volvo euro 5 simnat vo Makedonija vo odlicna sostojba spre...


13.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

31 дек 13:00se prodava sanduk so rampa

se prodava sanduk 7.2m so rampa nosivost 1.5t. vo odlicna sostojba se...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

05 дек 16:05DELOVI ZA KAMION MERCEDS

za 508 813 1213 1317 1619 1622 070666410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 ное 21:03DElOVI ZA KAMION MERCEDES 1622

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 ное 21:03Vlecna Sluzba CEKIC

vrsime prevoz na avtomobili,kombinja,vinjuskari,mini bageri,vanjaci v...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 окт 08:29Iveco euro stralis delovi

Iveco euro stralis delovi razni


3 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 окт 17:22DELOVI ZA KAMION MERCEDES 1619

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 сеп 08:34Gumi

Sekakov vid na gumi: -315-80-22.5 -385-65-22.5 -315-70-22.5 -295-...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

31 јул 14:39Mercedes 8-11

Mercedes 811 eco power vo perfektna sostojba registiran cela godina s...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

31 јул 14:21DAF 105/460

-se prodava DAF XF 105/460 AUTOMATIK -pominati 1.060.000 km -regis...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 јун 11:27Daf XF 105-460

Prodavam Daf XF 105.460 euro 5 proizveden 2007 godina, ima smeneto se...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

26 мај 15:04Scania R440 euro 5

Prodavam Scania R440 2010 god euro 5 na Bugarski tablici so pominati ...


13.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

26 мај 15:03Prod. MAN TGX 18 440

Reg. 30.02.2020 God. 2008 Mnogu socuvan so full oprema Napraven g...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

10 мар 18:54Prod. MAN TGX 18 440

Reg. 30.02.2020 Mnogu socuvan so full oprema Napraven generalen se...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

10 мар 18:49Se prodava glava za MAN tga tgx komorel

Se prodava glava od MAN tga tgx komorel Glavata e kompletno sevisir...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 10:41MAN TGX 2008 GOD KOMPLET SO PRIKOLKA

MAN TGX 18X440 MEGA 2008 GOD KOMPLET SO PRIKOLKA 2003 GOD VO DOBRO ST...


14.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 10:40AUTO VOZ MERCEDES 1843

Auto voz Mercedes 1843 vo top sostojba voziloto e uvezeno od svajcari...


17.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 10:40Motoren kompjuter za MAN

Motoren kompjuter za MAN ispraven Poveke na tel 075 424 604


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 10:40Ventili za DAF FX 105

Novi Wabco!


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 фев 23:20Tabla A na preklop, kamionska galanterija

Se prodava tabla A na preklop, neupotrebena nitu ednas, nova glanc. P...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 фев 09:55Injektori Common rail Bosch od MAN

Remontirani injektori Bosch od MAN D2066 Garancija 1 godina ili 120 ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

13 фев 16:53Webasto D3L za kamion DAF 24V 3200W

Prodavam ili menuvam za 12v,Ispravno Webasto D3L za kamion Vebastot...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 дек 13:22Se prodavaat dve scanii 112

Informacii na 070234756


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

30 ное 21:13Kupuvam kamioni Ivecom, Daf, Raba vlekac, Scania 113m

Kupuvam kamioni do 2000 godina, Euro 1 i Euro 2. Daf 95 ati 350, 36...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

30 окт 21:37Продавам SCANIA / Selling a SCANIA

Продавам SCANIA P250, купена нова од СА-ТРА Македонија. Џамбо шасиј...


39.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 окт 10:16Се бараат шофери

Се бараат шофери за кипер со C+E категорија. Се возат дневни тури. Дн...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

15 окт 17:04kAISI ZA KAMIONI

prodavam koristeni kaisi za kamioni ,cena povolna


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 окт 07:13Interkuler za MAN BEHR Made in Germany

se prodava BEHR MADE IN GERMANY interkuler za MAN 81.06130-0082 Po...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

16 сеп 13:37Prodavam kamion

Iveco Stralis 450 proizveden Novembar 2010 Km pominati 702500 Novi...


10.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

16 сеп 10:16Продажба на половни возила

Продавам Там 75 т5 Фап1314 кипер Лада нива 21219 injection


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 сеп 12:36Magirus 4x4

Se prodava magirus 4x4 vo odlicna sostojba. Javete se na 070 552 087


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 сеп 18:33Mack kamion

Se kupuva Mack kamioni


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

12 јун 13:02Daf

Prodavam daf xf 95 430 euro 3 troosovinec so prateca vo odlicna sosto...


8.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

28 мај 19:10Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам