100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
02 фев 18:38Промовирано

Нива покрај пат Штип-Радовиш 10ти КМ

Се продава Нива на 10ти километар на патот Штип - Радовиш. До самото...


1 €
или предлог цена
06 мар 23:20Плац / Градежно неизградено - Кежовица

id: gs1006 кежовица мерите, штип ново село 2000 македонија https://...


5 €
или предлог цена
15 фев 13:00Плац / Градежно неизградено Ново Село

id: gs1004 мерите, штип ново село 2000 македонија Residential 10€/...


10 €
или предлог цена
15 фев 13:00Се Продава земјиште веднаш над Медицината во Штип

Се продава земјиште (две парцели) со имотен лист кое се води како лоз...


2 €
или предлог цена
30 дек 13:00Земјиште на супер локација во Штип

Се продава земјиште Штип со поврашина од 39201 м2, поделено во пет па...


10 €
или предлог цена
09 дек 13:00Се Продава градежно неизградено земјиште во Штип

Се продава градежно неизградено земјиште во Штип. Локација: Ново сел...


10 €
или предлог цена
09 дек 12:51niva

барам нива во штипско на потегот од 6ти км. до село лакавица со дово...


1 €
или предлог цена
27 ное 07:57DAVAM NIVI ZA RABOTA 16Dekari GRATIS!!!

Davam nivi koj saka da gi raboti vo S.ARGULICA - - ŠTIP, 16dekari ...


1 €
или предлог цена
14 ное 19:56KUPUVAM PLAC ILI KUKA VO STIP,SUTLAK

Kupuvam mesto/plac ili kuka Stip ili Sutlak 078754464


1 €
или предлог цена
13 ное 15:12Gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste vo suitlak Tel za kontakt:070-264-123


17 €
или предлог цена
07 ное 12:35Kupuvam niva vo Stipskiot region

Kupuvam niva vo Stipskiot region minimun 2 hektara moze i so lozov na...


1 €
или предлог цена
27 апр 00:54Градежно земјиште и објект

Објект 166 м2 so 12.000 м2 градежно земјиште, влезено во генерален ур...


110.000 €
или предлог цена
08 апр 20:20Се продава градежно неизградено земјиште во Штип

Се продава градежно неизградено земјиште во Штип, на патот, Штип - на...


1 €
или предлог цена
04 фев 01:12Plac Objekt Magacin

Се продава објект со површина од 5000м2 на 10км оддалеченост од Штип ...


1 €
или предлог цена
18 дек 11:44Objekt

Objekt so 750 m2 Dvorno mesto 1150 m2 se naoga vo Pluzdino na 2 km...


По Договор
или предлог цена
17 дек 20:16Градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште, 2208 м2, во Штип. ( Катаста...


10 €
или предлог цена
08 дек 09:35Se prodava niva

Se prodava niva vo Stip vo ribnik Novo selo do rekata Bregalnica. Cen...


По Договор
или предлог цена
01 окт 10:11SE PRODAVA NIVA NA STANICA

se prodava niva na stanica so moznost za gradba za poveke informacii ...


1 €
или предлог цена
29 јул 15:27Градежно земјиште во населба Пребег

Спроти хотел Изгрев во Штип. Контакт: 078 389 210


30.728 €
или предлог цена
19 јул 14:31Плац

Се продаваат 2 плаца по 300 м2 во населба Дузлачки рид


1 €
или предлог цена
20 јун 00:33Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам