Аеродром
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

lenovo ideapad 3 za delovi maticna cpu i3 10th

laptopot se prodava na delovi sve do posleden staf


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 окт 10:35Bluetooth V2.0 USB Dongle - Novi

Mini Wireless Bluetooth V2.0 USB Dongle Laptop Adapter Nano www.pr...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 авг 11:35MS BANK M700 10000mAh Power Bank QUICK CHARGE

MS BANK M700 Power Bank 10000 mAh QUICK CHARGE 5V-2A 9V-2A 12V-1.5A m...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 авг 10:32Car MP3 FM Modulator VZ-302 - Novi

Car MP3 FM Modulator VZ-302 МП3 ФМ плеер за во автомобил репродук...


350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 12:03Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 800MHz za desktop kompjuter

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter za Intel i AMD: - 2Gb DDR2...


350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

22 мај 07:30Servis i prodazba na laptop i desktop kompjuteri

Servis i rezervni delovi za site modeli na lap top i desktop kompjute...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 мај 21:43OTKUPUVAME ISPRAVNI I NEISPRAVNI LAPTOP KOMPJUTERI

076 777 797


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 мар 21:19Dell 3521 ZA DELOVI flet,ekran,plastiki i sve ostanato

Komplet delovi za dell 3521 Imame sve sto vi e potrebno


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 фев 11:47Prodazba i popravka na kompjuteri

Продажба на компјутери и компјутерска опрема, Надградба на компјутер...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 фев 11:45Kompjuterski uslugi / Компјутерски услуги

KOMPJUTERSKI USLUGI Sekakov vid na kompjuterski uslugi vkluchuvajk...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 01:14Servis za kopjuteri

brz kvaliteten servis za kompjuteri doagame na lice mesto I speci...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 јан 13:05USB Light LED Lamp - Night Rocket Disco Lamp - Novi

USB LED Light E008 - Night Lamp Rocket Lava Lamp УСБ Лед ноќна ук...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 дек 10:27Originalen Polnac za Dell Laptop 90w

Prodavam originalen polnac za Dell laptop 90w (19.5v, 4.62A). Polnaco...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 дек 14:54Dell ultrabook N7240 ZA DELOVI KOMPLET

Komplet delovi za n7240


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 22:40Acer e1 ZA DELOVI tastatura.flet.display i ostanato

Komplet delovi za acer e1


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 22:37Asus zenbook UX331U ZA DELOVI flet,ekran,plastiki

Zenbook UX331U komplet delovi sve sto bi treba


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 22:34Fritz!Box 7390

Fast Internet thanks to integrated VDSL/ADSL2+ modem Wireles...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 ное 19:22Kompjuterski Stol - Nov

• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба ...


4.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 ное 10:56SERVIS NA MEHANICKI TASTATURI PROCITAJ!!!!

Samo vo nasiot servis F7 vrsime servis na mehanicki tastaturi promena...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 ное 11:23Laptop 4500den

Laptopot co extra sostojba Hdd 350gb Ram 4gb Display 15.6 Orgin...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 ное 11:16SERVIS ZA LAPTOPI LEPENJE NA SARKI I PLASTIKI PROCITAJ!!!

servis za laptop i desktop kompjuteri nudi: SERVIS NA SL. 1.MEHANIC...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 ное 12:00Kompjuterski stolici - novi

• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба ...


4.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 окт 09:48Поправка и инсталација на сите видови десктопи и лаптопи

Поправка на сите видови десктоп и лаптоп компјутери. - инсталација на...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

14 сеп 11:09Informaticki uslugi za advokatski i notarski kancelarii

Mrezno povrzuvanje,backup na podatoci,povrzuvanje printeri,instalacij...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 сеп 15:45Otkup na Apple Macbook pro macbook air ipad air

Otkupuvam ispravni neispravni,zakliceni . Macbook pro Macbook air ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 авг 09:17DVA MODEMI MOTOROLA

Koristeni 1god Cena za dvata 1000den So eden adapter 076 24 12 99 ...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 авг 13:28RJ45 Konektor

Se prodava novi RJ45 konektori po cena od 7 denari po parce


7 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 мај 21:28Laser Printer Canon LBP 800

Се продава ласерски принтер Canon LBP 800. Принтерот е во одлична сос...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 мар 12:33Монитор

Samsung 24" 60Hz Full HD Pls panels Гаранција до 09.2022 Користе...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 фев 11:16ASUS GTX 1050TI 4GB NOVA NEOTPAKUVANA SETEC

ASUS GTX 1050TI 4GB NOVA NEOTPAKUVANA SO FISKALNA I GARANCIJA KUPENA ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 јан 17:55PS4 Nov top cena 24000 ne e fiksna itno se prodava

Kontakt 078 268 824 Stavre So 2 kontroleri i 6 igri Fifa 20 i fifa 1...


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 ное 14:30Formatiranje na laptop i desktop kompjuteri

Preinstalacija na win 7 i 10, MS Office i site potrebni drajveri i pr...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 сеп 12:41WIFI ZASILUVAC ANTENA ZA BESPLATEN INTERNET DOMA KAMIONI

Бесплатен интернет!? WiFi адаптер за бесплатен интернет - Моќен адапт...


1.850 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 јул 12:40СЕРВИС НА КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА !!

Советување за правилна и најдобра употреба на информатичката технолог...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

25 фев 14:18ИТ АСИСТЕНТ (сервис и поддршка) !

Квалитетната хардверска поддршка значително го олеснува процесот на о...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 фев 14:18Originalen Polnac za Asus Laptop 90w

Prodavam originalen polnac za Asus laptop so mokjnost od 90w (19V, 4....


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 јан 19:25VRSAM FORMATIRANJE NA KOMPJUTERI I LAPTOPI

Vrsam formatiranje, cistenje na virusi na kompjuteri i laptopi za: W...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 јан 18:21IT Support i Odrzuvanje Kompjuterski Sistemi

IT Support za firmi i fizicki lica, vklucuvajki odrzuvanje na kompjut...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 ное 17:26Prodavam modem za kablovski internet Motorola SB5101E

Prodavam malce koristen modem za kablovski internet Motorola SB5101E.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 окт 22:07СЕРВИС НА КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА И ДРУГО !!!

ВАШАТА ИТ СОЛУЦИЈА ВО ЦЕЛОСТ Е ВО НАШИ РАЦЕ!!! Анализа и дизајн на...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 окт 10:58Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам