Штип
                   
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

polovni gumi

prodavam gumi 315/70/22.5 385/55/22.5 385/65/22.5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 јан 21:17Volvo

Se prodava volvo 2010g schmitz 2012g moze i komplet moze i odeleno be...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 јан 20:16IVECO EURO 5 500ka MEGA

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 17:00Iveco Stralis euro 4

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 17:00MAN

Se prodava MAN - 430KS 2005G - Euro 4 REG: 06.2023 SO POLUPRIKOLKA...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 10:02Mercedes aktros delovi motor

Mercedes aktros euro 5 perka nova febi avtomat susaci delovi motor B...


1.234 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Alternator alanser

Alternator alanser reparirani pumpa povekekruzen idr delovi za aktros...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Volvo fh 12 euro5

Volvo delovi feder platno kardan predna osovina boci automati elektri...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Vebasto Eberspacher komplet so pumpa i kazance

Eberspacher komplet so pumpa i kazance . Air Top 2000s. Tel.. 078 36...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Agolnici

Se prodavaat novi plasticni agolnici po 1e i spaneri. Povekje info n...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 14:17Volvo euro 5 440 Prikolicar

Volvo euro 5 440ka prikolicar 2007 God Smeneto lamela, solidni gum...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 јан 19:41Adr daski i kapacinja za srafovi

Adr


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јан 13:52PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јан 13:51ALANSER ZA IVEKO

Prodavam alanseri za iveko 078 522 380 vlatko


111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

01 јан 17:37Volvo FH12

Volvo FH12 460 - 2005 god Kompletno servisiran


10.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58DAF-XF-2008

Daf XF vo odlicna sostojba i poluprikolka Smitz


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58DAF XF 510 2008 god

Kaminot e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58ALANSER ZA DAF CF 85

Alanser za daf cf 85 360 kona 2008 godina inf 078 522 380 vlatko


1.111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

24 дек 12:41FRIZDER

Frizderot e I ispraven cena 200 evra


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 дек 17:28Guma 295/60/22.5

se prodava guma good year 295/60/22.5


1.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

04 дек 16:42Se prodava bandaz so guma 385/55/22.5

se prodava bandaz so guma komplet 385/55/22.5


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

04 дек 16:41PRIKOLKA TANDEM

Prodavam prikolka za tandem registrirana do 10.2022 so novi 8 gumi in...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 дек 19:54Prodavam FAP KIPER SO GRAJFER/DIZALICA

Ispraven pali vozi Poveke informacii na 071 706 264 Ljupco


5.200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 дек 09:55SCANIA R410 = MEGA

SE PRODAVA SCANIA R410 - 2015 GODINA EURO6 MEGA VOZILO SO DINAMICEN ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 ное 19:16DAF Euro 6 - FX 106 - 460

Se prodava DAF FX106 - 460. - ADR !!!! CENATA E DO MAKEDONIJA! ...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55DAF XF105 - 460 - MEGA DAF EEV

XF 105 - 460 ps. EEV - Avtomatik - Alkoa bandazi - Retarder - ...


17.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55Se prodava DAF

Se prodava DAF proizveden 2007 g. 105,460 model. Vo odlichna sostojb...


10 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 ное 09:37Alanser

Boshov alanser so 2 avtomati od IVECO 2 komada Kompletni vo ispravn...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

06 ное 06:39NOX SENZOR ( sensor ) DAF XF 106 Euro 6

Se prodava NOX SENZOR za DAF XF 106, Euro 6. NOx Sensor, DAF Din...


175 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 ное 10:17Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 18:40SCANIA R450 EURO 6

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM. VOZILOTO E VO ODLICNA S...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

21 окт 15:48Skania r480

Prodavase skanija na delovi ili komplet r480 problem motor


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 окт 07:44MAN XLX 430

Man XLX -430 comon rail. - KM 1.000.000 - Racen menjac - Full o...


5.400 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 сеп 10:15MERCEDES ACTROS komplet so prikolka SCHMITZ SO URED

Se prodava mercedes actros 2012god. Komplet so prikolka SCHMITZ 2005g...


36.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 сеп 13:00Se prodava SCANIA R420

Scania R420 2006god. vo odlicna vozna sostojba. Za poveke informacii...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Se prodava SCANIA R420

Prikolicar Mega 2006god. Vo odlicna sostojba, kamionot se prodava por...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Kamion Volvo komplet so prikolka

Se prodava kamion Volvo 440 2008god. komplet so prikolka mega 2008god...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Mercedes Actors 18-29

Prodavam ciisterna mercedes so 2 komori 11 000 litri 2009 god na proi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 сеп 23:47Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet

Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet vo super sostoj...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 20:41VETROBRANI ZA MERCEDES

Vetrobran od 8 14 Vetrobran od atego Kompletni so site drzaci imam p...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам