Штип
                   
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGL 12220 2011GOD.

Kamionot e spremen za rabota. Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7 Registrir...


18 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 ное 11:09Промовирано

Prodava se Top prikolka

Se prodava poluprikolka Smitz Varios 2014 godina nogu malku vozena v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јул 13:00MAN TGX440

Man TGX440 EEV 2012 godina so 750.000 km Novi 6 gumi Pred dva mesec...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јун 09:12MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва. Мењачот му е 4 со 4 на шамарање...


11.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:57MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва со мењач 4 со 4 на шамарање, дуп...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:48Scania r410

Se prodavat novi Scania R410 novi Max 100km/h


100.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 12:31Volvo FH12

Volvo FH12 460 - 2005 god Kompletno servisiran Top sostojba Poluprik...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 мај 19:36DAF-XF-2008

Daf XF vo odlicna sostojba i poluprikolka Smitz


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 мај 19:36Prodavam Kamion WV L80 Motor Mercedes 8 14

Kamionot e pali vizi,bez niedna maana


4.800 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мај 13:32Mercedes Benz - Euro 6, 2x

Mercedes aktros euro 6.. 2014 god. Giga spejs kabina, napraven komple...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 мај 15:14Farovi za daf kako novi

Farovi od daf kako novi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 мај 17:05Dizalica kran

Dizalica kran


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 мај 20:39man euro 6

prodavam vlekac man 2016 godina euro 6 inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мар 12:07Се продава ВОЛВО 460 еев 2011 година

Волво 460 еев 2011 година Поминати километри: 901 047km Возилото е ...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јан 08:43Se bara vozac

Potreben e vozac za megjunaroden transport na relacii mkd-eu i nazad


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

08 јан 19:55Kamioni Mercedes 28 6x4

Mercedes 28 6x4 Man 332 Daf 2100 Kamionite se ispravni i spremni z...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 дек 23:28Mercedes 813 kiper

Vo odlicna sostojba Servis komplet 6 novi gumi Registriran cela g...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 дек 20:49Man 2009god

Man vo odlicna sostojba novi gumi e5 te...


12.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 ное 22:55Se prodava kamijon reno 460 konja

Se prodava kamion cena vo gotovo,a 25,000€ na rati 30,000€.Se prodav...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 окт 20:19SCANIA I SHMITZ poluprikolka

SCANIA R420 2007g.top sostojba SHMITZ 2005g 077554096 Sasko


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 окт 11:04Man

MAN 2004 god tovarni cisterna


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 окт 15:46Iveco

IVECO 2003 god tovarna cisterna


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 окт 15:46Renault Premium euro 5 za delovi

Se prodava na delovi Renault Premium 2008 godina euro 5 so volvo moto...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јул 23:49Потреба од искусни шофери со Ц и Е категорија .

Инфо на телефон 070303160,070346688,078473912


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јун 08:51Kamion Mercedes AKTROS 1841

prodavam kamion mercedes aktros 1841 euro5 mega uvezen od germania ...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 17:41Daf

Daf 105460 2006 god registriran do 06.12.2020 1100000 km


8.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јун 16:10DAF

delovi daf 460 euro 5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јун 16:09kamion Mercedes 1213 -1990

Godina na proizvodstvo: 1990 Vo dobra sostojba. Poveke info na tel.


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 апр 20:57Scania R410

Scania R410 Km 380000 God.2015 Kontakt 078292375 Vlatko


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 апр 13:00Scania R410

Scania R410 euro6 So km 380000 God.2015 Voziloto odrazuvana samo v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 мар 22:38Volvo euro 5, 2007 god

Se prodava Volvo 2007 godina, 440 konja, neregistriran, avtomatik, se...


11.300 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 мар 10:53Se prodava kamion reno 460 konja

Se prodava kamion cena 30,000€ vo gotovo,a 35,000€ na rati.Se prodava...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 мар 10:28Евтино продавам Iveco

Евтино продавам Iveco stralis 440 retarder на бугарски регистарски т...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

11 фев 12:35Kamion magirus zamena za kola

Se prodava kamion magirus deutz masina vozdusno ladenje 130ks reg do ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 фев 19:25Volvo FH 480 euro 5

Kamionot e vo odlicna sostojba za poveke informacii tel 070368830 i...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 фев 08:59DELOVI ZA SCANIA

Delovi za scania 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 Menjac Retarder Deferencijal Redukto...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 12:18SUPER PONUDA! WEBASTO 3500ST-Air Top

Се продава вебасто во исправна состојба 3500ST Air Top и вебасто 2000...


300 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 21:35Magnum 460dci euro5 I Kogel 2007

Renaul Magnum 460 dci 2007g. vo odlicna sostojba i poluprikolka Kogel...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 дек 08:46Камион кипер VOLVO 420

Se prodava odlicno zacuvan kiper, so 12 glanc novi gumi, registriran ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

02 дек 16:54Magerus deutz i Tuareg 2.5

Se prodava kamion magirus deutz masina vozdusno ladenje 130ks reg do ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 ное 15:06VOLVO

Se prodavaat poveke vlekaci volvo 440 euro 5 od 2007 do 2009 godina ...


9.999 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 сеп 17:53Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам