Штип
                   
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

продавам камион дуплак

Mercedes 26.ks duplak reg. Cela god odlicni gumi cena 9000 e. Tel.078...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 авг 10:10Delovi za VOLVO/MAGNUM

Rezervni delovi od Renault Magnum volvo motor 440 dxi, menuvac avtoma...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јул 22:36Renault Magnum

460 dxi volvo motor euro5, kamionot e vo odlicna sostojba vozi vo ger...


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јун 17:22Mercede Actros

Mercedes Actros 1845 Eur-6 -


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 10:43Daf Euro 3 na BG tablici

Daf euro 3 , 2003godina, racen menjac


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 мај 19:13СЕ ПРОДАВА DAF 2007 год. 45.22

СЕ ПРОДАВА DAF 2007 год. 45.22. Регистриран пред 3 дена во одлична с...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 апр 15:47PRODAVAM IVEKO SPECIALNO VOZILO ZA SLEP SLUZBA 2005G

SPECIALNO VOZILO ZA SLEP SLUZBA 2005 GOD 078 313 012 071 452 452 K...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 мар 12:39Mercedes Atego-816

Se prodava Mercedes Atego koffer ima moznost i da bide i so cerada..-


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 мар 16:01MERCEDES ATEGO 816 2008 GOD

MERCEDES ATEGO 816 2008 GOD KOFFER -


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 мар 15:55se prodava specialno slep vozilo iveko so prikolka za 4 vozi

registrirani vo odlicna sostojba 078 313 012


16.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 мар 07:05SCANIA + SCHMITZ prikolka

SCANIA 2005 + SCHMITZ 2006 vo odlicna sostojba registrirani


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 фев 11:09Volvo + Schmitz

Volvo 2003 i Prikolka Schmitz 2004 vo odlicna sostojba registrirana.


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 фев 11:09MAN TGA 440 - 2007g

Se prodavaat 2 x MAN TGA 440 - 2007g - 10000eur 2 x pol...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 авг 10:56stenderi za konfekcija kupuvam

kupuvam polovni ili novi stenderi za konfekcija 070346688


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 јул 00:31Prodavam rezervoar i auspuh

Prodavam rezervoar i auspuh


4 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

22 јун 14:59Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 dizel,198kw

Vo ekstra sostojba so dozvolena nosivost od 14250kg i dve mesta za se...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 јун 13:44Ford transit 2.4 TD 88 kw 2001 god.

Kamionceto e tehnicki ispravno, redovno servisirano so perfektno podv...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 јун 12:01Volvo 460

2009 godina Top sostojba so 6 novi gumi Servisiran 1000000 km p...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 09:57Scania r420

2007 godina Full oprema Servisiran vo top sostojba Novi gumi


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 09:54Scania r420

Euro 5 2007 godina 1000000 km pominato Mega Rezervoari 1200kg ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 09:53Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам