667 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
26 јан 14:15Промовирано

Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 22:52SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:57Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:20dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
Вчера 19:48plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 75 m...


25 €
или предлог цена
Вчера 19:48MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:16Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


45 €
или предлог цена
Вчера 16:03Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:49Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 14:03LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
Вчера 14:03Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
Вчера 14:03SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Вчера 13:38plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 13:13Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Ima izgraden obje...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Вчера 11:53Плац во Магарево со приклучок за струја и вода

Се продава плац во Магарево веднаш до црквата. На плацот има остатоци...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:44Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:16PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 10:04Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


25 €
или предлог цена
Вчера 08:12Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


15.000 €
или предлог цена
28 јан 22:26Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе купувам плац

Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе. Купувам плац до 300м2, по цена до...


10 €
или предлог цена
28 јан 22:20PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


5 €
или предлог цена
28 јан 22:11Pod Pelister -Trnovski livadi

Se prodava livada 3240 m2 ,reon Trnovski livadi KO Dihovo VR, KP 270 ...


12 €
или предлог цена
28 јан 18:50Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:47Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:46Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
28 јан 17:52Bukovski livadi,bukovska naselba

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 960 kvadrati. Mestoto se...


1 €
или предлог цена
28 јан 15:07GRADEZNI PARCELI - 299m² i 314m² ODDELNO ILI ZAEDNO -ORIZARI

299m² - 13.900€ - krajna cena 314m² - 13.800€ - krajna cena Dvete zae...


26.500 €
или предлог цена
28 јан 14:34ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
28 јан 13:06СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:58Plac

Se prodava Plac vo kravari so dva patoj do placo Mozi da se gradi 2...


10 €
или предлог цена
28 јан 10:45СЕ ПРОДАВА НИВА ПАРЦЕЛА РАШТАНСКО

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 4000м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
28 јан 10:12Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 10:12ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


111 €
или предлог цена
28 јан 10:12Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


66 €
или предлог цена
28 јан 10:11ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 3900м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
28 јан 10:11Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
28 јан 04:16Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
27 јан 22:08gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


13 €
или предлог цена
27 јан 19:52Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
27 јан 12:18Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам