659 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Денес 14:15Промовирано

Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


66 €
или предлог цена
23 јан 04:51ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


111 €
или предлог цена
23 јан 04:51Парцели во Нижеполе

Se prodavaat - (2 sosedni ,parceli- vo Nizepole vo reon ,,lamja,, ,NA...


14 €
или предлог цена
23 јан 01:34Mesto Magarevo

Prodavam mesto vo Magarevo, so povrsina od 2612m2,od koi 363m2 mesto...


25 €
или предлог цена
22 јан 19:43Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
22 јан 19:10Mesto NIZEPOLE

Moze podelba na parcelata. Mozna zamena za kukja,stan,kola. Nema di...


15 €
или предлог цена
22 јан 18:28se prodava ili menuva parcela

se prodava parcela od 1850 m/2 so cist imoten list za 400 m/2 gradezn...


1 €
или предлог цена
22 јан 13:43Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


42.000 €
или предлог цена
22 јан 12:43Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
22 јан 10:19Se prodava niva vo Bareshani

Se prodava parcela od 1700 m2 pod selo Baresani na pat. Kontakt tel...


По Договор
или предлог цена
22 јан 09:40PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


5 €
или предлог цена
22 јан 09:26POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
21 јан 23:28DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


По Договор
или предлог цена
21 јан 21:11Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


15.000 €
или предлог цена
21 јан 19:20SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
21 јан 18:38Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
21 јан 17:25Parcela broj 544 KO Nize Pole

Se prodava del ili 1/4 od parcela broj 544 vo KO Nize Pole, Bitola Pe...


По Договор
или предлог цена
21 јан 08:32Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
21 јан 00:51Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
20 јан 20:38LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
20 јан 20:38Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


3 €
или предлог цена
20 јан 19:07Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место (нива) во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македони...


10 €
или предлог цена
20 јан 19:02СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Се продава градежно ...


20 €
или предлог цена
20 јан 12:13СЕ ПРОДАВА МЕСТО *НИВА *ПЛАЦ *ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ КАЈ SN

Се продава место погодно за фотоволтаици на погодно место. Видете ви...


345.678 €
или предлог цена
20 јан 12:12СЕ ПРОДАВА НИВА НА САМ ПАТ НАСПРОТИ S/N

Се продава градежно земјиште на топ локација. Погледнете видео. Плацо...


456.789 €
или предлог цена
20 јан 12:12ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реалн...


По Договор
или предлог цена
20 јан 12:083 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
20 јан 12:08Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
20 јан 11:39Plac na izlezot od Bitola

*SE IZDAVA placot e na samiot pat, posle znakot Bitola na izlezot o...


1 €
или предлог цена
20 јан 09:40NIVA BAVCA PLAC ZEMJISTE

Vo podnozjeto na Pelister Dihovo postoi i magacinski objekt


8 €
или предлог цена
19 јан 09:16plac vo Ohrid vo Elsani

se prodava plac vo elsani parcela 3045/1 na pocetok od elsani kaj mo...


55.000 €
или предлог цена
18 јан 21:17Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
18 јан 18:33SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima ...


10 €
или предлог цена
18 јан 17:33Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
18 јан 08:51Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
18 јан 08:50Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
18 јан 08:50Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
18 јан 08:50Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


45 €
или предлог цена
18 јан 08:49Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
18 јан 08:49Se prodava gradezno zemjishte vo Bitola

Se prodava gradezno zemjishte do ulica 21-va. Cena po dogovor. Telefo...


По Договор
или предлог цена
18 јан 03:16Страна 2 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам