674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
07 мар 11:55se izdava pod kirija niva vo D orizari

Se izdava pod kirija niva blisku do kukite vo dolno orizari nasproti ...


5 €
или предлог цена
05 мар 23:52NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
05 мар 23:43Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
05 мар 16:19se prodava ili menuva parcela

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list za...


1 €
или предлог цена
05 мар 14:50Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
05 мар 08:02Niva zemjiste bitolsko pogodna za fotovoltaicni paneli

Nivata se naoga pod industriska zona vo blizina na bazata mavrovo cen...


4 €
или предлог цена
04 мар 20:22Livada vo s. Ribarci

Broj na parcela - 92/1 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
04 мар 08:40Livada go s. Gneotino

Broj na parcela - 1058 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


5 €
или предлог цена
04 мар 08:40СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ВО АТАР НА СЕЛО ЛАВЦИ

СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ВО АТАР НА СЕЛО ЛАВЦИ СО РАЗЛИЧНИ КВАДРАТУРИ, ЛЕ...


20 €
или предлог цена
03 мар 12:29СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ВО АТАР НА СЕЛО БРУСНИК

СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ЗЕМЈОДЕЛСКИ ВО АТАРОТ НА СЕЛО БРУСНИК, НАД РЕСТО...


10 €
или предлог цена
03 мар 12:26Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
03 мар 04:50Се продава плац

Се продава плац од 1260м2 во Битола со локација до Кланица, лепенка д...


27.000 €
или предлог цена
02 мар 13:00MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
02 мар 10:44Pod Pelister -Trnovski livadi

Se prodava livada 3240 m2 ,reon Trnovski livadi KO Dihovo VR, KP 270 ...


10 €
или предлог цена
28 фев 17:16Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


3 €
или предлог цена
28 фев 14:05Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
28 фев 12:57Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
28 фев 12:53Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
28 фев 07:37Plac /Gradezno Zemjishte / Bukovski Livadi

Se prodava Gradezno Zemjishte / plac od 1400 kvadrati vo Bukovska Nas...


1 €
или предлог цена
27 фев 23:23plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
27 фев 21:25Se prodava niva vo atarot na S.Krklino.

Nivata se naojga na magistralniot pat Prilep - Ohrid...Cenata e 10 ev...


10 €
или предлог цена
27 фев 20:48Mesto vo trnovo so odlicna mestopolozba

Se prodava mesto od 6000m2 so odlicna mestopolozba i preubav pogled.....


18 €
или предлог цена
27 фев 07:37gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


13 €
или предлог цена
26 фев 20:44СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ДИХОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ДИХОВО СО ПОВРШИНА ОД 1300 М2, СО ПОСТАВЕНИ ТЕМ...


12 €
или предлог цена
26 фев 15:54Se prodava gradezna parcela od 400m2 vo bukovski livadi

Parcelata e 400m2 se naoga na samiot vlez na bukovski livadi odnosno ...


По Договор
или предлог цена
24 фев 18:24Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
23 фев 19:48GRADEZNI PARCELI - 299m² i 314m² ODDELNO ILI ZAEDNO -ORIZARI

PRODADENI! Se bara ushte edna parcela okolu 600m2 vo blizina Javete ...


По Договор
или предлог цена
23 фев 15:52Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
23 фев 14:56PLAC/MESTO POD TRNOVO

MESTOTO E SO DVA VLEZA,VLEZ OD GLAVEN PAT I USHTE EDEN SPOREDEN,1175 ...


24.999 €
или предлог цена
21 фев 00:49Се продава место

Местото е погодно за секаква намена .Се наоѓа во село Долно Оризари ...


1 €
или предлог цена
19 фев 17:19ПАРЦЕЛИ НА НАЈУБАВИ ЛОКАЦИИ ВО БИТОЛА

Продавам НЕУРБАНИЗИРАНИ парцели: - 1800 квадрати во атарот на с.Брус...


1 €
или предлог цена
19 фев 14:01Mesto NIZEPOLE

Moze podelba na parcelata. Mozna zamena za kukja,stan,kola. Nema di...


15 €
или предлог цена
19 фев 08:45Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место (нива) во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македони...


10 €
или предлог цена
18 фев 08:10Се продава или издава плац

Се продава или издава плац за стовариште или сл. на Новачки пат ведна...


По Договор
или предлог цена
17 фев 17:40Се продава парцела во с.Трново

Се продава парцела КП 350 во Трново-вонград, 3128 м2. Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
15 фев 14:45Се продаваат повеќе парцели во с.Трново

Се продаваат повеќе парцели: КП 20, КП 71, КП 72, КП 77 и КП 78 во Тр...


По Договор
или предлог цена
15 фев 14:45Niva blok vo Logovardi na glaven pat

Prodavam 14000 m2 zemjiste vo Logovardi. Se naoga pokraj glavniot pat...


По Договор
или предлог цена
15 фев 12:52Градежна парцела (5420м2) - Битола

Се продаваат градежна и земјоделска парцела во Битола (На влезот од О...


По Договор
или предлог цена
13 фев 14:30Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
12 фев 23:32Страна 4 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам