Штип
                   
142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Actros

Mercedes Actros 1845 euro 6. Godina 2013. Gigaspace Kabina.


20.350 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јан 13:36



polovni gumi

prodavam gumi 315/70/22.5 385/55/22.5 385/65/22.5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 јан 21:17



Volvo

Se prodava volvo 2010g schmitz 2012g moze i komplet moze i odeleno be...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 јан 20:16



IVECO EURO 5 500ka MEGA

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 17:00



Iveco Stralis euro 4

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 17:00



MAN

Se prodava MAN - 430KS 2005G - Euro 4 REG: 06.2023 SO POLUPRIKOLKA...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 10:02



Mercedes aktros delovi motor

Mercedes aktros euro 5 perka nova febi avtomat susaci delovi motor B...


1.234 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00



Alternator alanser

Alternator alanser reparirani pumpa povekekruzen idr delovi za aktros...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00



Volvo fh 12 euro5

Volvo delovi feder platno kardan predna osovina boci automati elektri...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00



Vebasto Eberspacher komplet so pumpa i kazance

Eberspacher komplet so pumpa i kazance . Air Top 2000s. Tel.. 078 36...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00



Agolnici

Se prodavaat novi plasticni agolnici po 1e i spaneri. Povekje info n...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 14:17



Volvo euro 5 440 Prikolicar

Volvo euro 5 440ka prikolicar 2007 God Smeneto lamela, solidni gum...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 јан 19:41



Adr daski i kapacinja za srafovi

Adr


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јан 13:52



PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јан 13:51



ALANSER ZA IVEKO

Prodavam alanseri za iveko 078 522 380 vlatko


111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

01 јан 17:37



Volvo FH12

Volvo FH12 460 - 2005 god Kompletno servisiran


10.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58



DAF-XF-2008

Daf XF vo odlicna sostojba i poluprikolka Smitz


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58



DAF XF 510 2008 god

Kaminot e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58



ALANSER ZA DAF CF 85

Alanser za daf cf 85 360 kona 2008 godina inf 078 522 380 vlatko


1.111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

24 дек 12:41



FRIZDER

Frizderot e I ispraven cena 200 evra


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 дек 17:28



Guma 295/60/22.5

se prodava guma good year 295/60/22.5


1.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

04 дек 16:42



Se prodava bandaz so guma 385/55/22.5

se prodava bandaz so guma komplet 385/55/22.5


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

04 дек 16:41



PRIKOLKA TANDEM

Prodavam prikolka za tandem registrirana do 10.2022 so novi 8 gumi in...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 дек 19:54



Prodavam FAP KIPER SO GRAJFER/DIZALICA

Ispraven pali vozi Poveke informacii na 071 706 264 Ljupco


5.200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 дек 09:55



SCANIA R410 = MEGA

SE PRODAVA SCANIA R410 - 2015 GODINA EURO6 MEGA VOZILO SO DINAMICEN ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 ное 19:16



DAF Euro 6 - FX 106 - 460

Se prodava DAF FX106 - 460. - ADR !!!! CENATA E DO MAKEDONIJA! ...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55



DAF XF105 - 460 - MEGA DAF EEV

XF 105 - 460 ps. EEV - Avtomatik - Alkoa bandazi - Retarder - ...


17.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55



Se prodava DAF

Se prodava DAF proizveden 2007 g. 105,460 model. Vo odlichna sostojb...


10 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 ное 09:37



Alanser

Boshov alanser so 2 avtomati od IVECO 2 komada Kompletni vo ispravn...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

06 ное 06:39



NOX SENZOR ( sensor ) DAF XF 106 Euro 6

Se prodava NOX SENZOR za DAF XF 106, Euro 6. NOx Sensor, DAF Din...


175 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 ное 10:17



Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 18:40



SCANIA R450 EURO 6

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM. VOZILOTO E VO ODLICNA S...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

21 окт 15:48



Skania r480

Prodavase skanija na delovi ili komplet r480 problem motor


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 окт 07:44



MAN XLX 430

Man XLX -430 comon rail. - KM 1.000.000 - Racen menjac - Full o...


5.400 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 сеп 10:15



MERCEDES ACTROS komplet so prikolka SCHMITZ SO URED

Se prodava mercedes actros 2012god. Komplet so prikolka SCHMITZ 2005g...


36.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 сеп 13:00



Se prodava SCANIA R420

Scania R420 2006god. vo odlicna vozna sostojba. Za poveke informacii...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00



Se prodava SCANIA R420

Prikolicar Mega 2006god. Vo odlicna sostojba, kamionot se prodava por...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00



Kamion Volvo komplet so prikolka

Se prodava kamion Volvo 440 2008god. komplet so prikolka mega 2008god...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00



Mercedes Actors 18-29

Prodavam ciisterna mercedes so 2 komori 11 000 litri 2009 god na proi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 сеп 23:47



Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet

Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet vo super sostoj...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 20:41



Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам