Штип
                   
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolnici

Se prodavaat novi plasticni agolnici po 1e i spaneri. Povekje info n...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 фев 19:08FRIZDER

Frizderot e I ispraven cena 200 evra


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 фев 15:11Dizalica kran

Dizalica kran moze i samo dizalicata Moze i na delovi Samo traktor ...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 фев 23:14Mercedes Atego 815 Kiper

Se prodava kamion 2005 vo ekstra sostojba so potpolno nov sanduk, men...


16.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 фев 23:29MERCEDES 5

Se prodaavat site 3 Odlicni reg So novi gumi


123.456.778 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 фев 19:12Se prodava bendeks za daf xf 105.410

Se prodava bendeks za daf po greska smenet izvaden e od original alan...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

07 фев 20:12Radio 24V Renault

Radio na 24 volti ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 21:48Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола) IVECO STRALIS MARKA: IVE...


12.100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 фев 06:01MAN KIPER TGA 49.440

Se prodava MAN KIPER TGA 49.440 10X8. Kamionot e vo odlicna sostojba ...


45.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 фев 13:00Delovi za zastava

Dobusi novi ne koristeni Kardan kompleten so flansa od zastava turbo...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 23:29DELOVI VOLVO/MAGNUM

Delovi za volvo/magnum se od motor menjac diferencijal glsvcini sepi ...


111.111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 08:58MaN 8.150

Се продава MAN 8.150 год.2010 во без прекорна состојба до регистрациј...


14.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јан 07:23Aluminski rezervar

Imam poveke vidovi na aluminski rezevari Merecedes 5(MEGA STANDARD) V...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 јан 10:27Renault T460

Prodavam Reno T460 2016 god. So 900000 km. Kamionot e na Slovenski t...


23.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 јан 18:54polovni gumi

prodavam gumi 315/70/22.5 385/55/22.5 385/65/22.5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 јан 21:17Volvo

Se prodava volvo 2010g schmitz 2012g moze i komplet moze i odeleno be...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 јан 20:16IVECO EURO 5 500ka MEGA

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 17:00Iveco Stralis euro 4

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 17:00MAN

Se prodava MAN - 430KS 2005G - Euro 4 REG: 06.2023 SO POLUPRIKOLKA...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 10:02Mercedes aktros delovi motor

Mercedes aktros euro 5 perka nova febi avtomat susaci delovi motor B...


1.234 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Alternator alanser

Alternator alanser reparirani pumpa povekekruzen idr delovi za aktros...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Volvo fh 12 euro5

Volvo delovi feder platno kardan predna osovina boci automati elektri...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Vebasto Eberspacher komplet so pumpa i kazance

Eberspacher komplet so pumpa i kazance . Air Top 2000s. Tel.. 078 36...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јан 17:00Adr daski i kapacinja za srafovi

Adr


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јан 13:52PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јан 13:51Volvo FH12

Volvo FH12 460 - 2005 god Kompletno servisiran


10.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58DAF-XF-2008

Daf XF vo odlicna sostojba i poluprikolka Smitz


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58DAF XF 510 2008 god

Kaminot e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 10:58Guma 295/60/22.5

se prodava guma good year 295/60/22.5


1.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

04 дек 16:42Se prodava bandaz so guma 385/55/22.5

se prodava bandaz so guma komplet 385/55/22.5


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

04 дек 16:41PRIKOLKA TANDEM

Prodavam prikolka za tandem registrirana do 10.2022 so novi 8 gumi in...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 дек 19:54Prodavam FAP KIPER SO GRAJFER/DIZALICA

Ispraven pali vozi Poveke informacii na 071 706 264 Ljupco


5.200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 дек 09:55DAF Euro 6 - FX 106 - 460

Se prodava DAF FX106 - 460. - ADR !!!! CENATA E DO MAKEDONIJA! ...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55DAF XF105 - 460 - MEGA DAF EEV

XF 105 - 460 ps. EEV - Avtomatik - Alkoa bandazi - Retarder - ...


17.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55Alanser

Boshov alanser so 2 avtomati od IVECO 2 komada Kompletni vo ispravn...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

06 ное 06:39NOX SENZOR ( sensor ) DAF XF 106 Euro 6

Se prodava NOX SENZOR za DAF XF 106, Euro 6. NOx Sensor, DAF Din...


175 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 ное 10:17Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 18:40Skania r480

Prodavase skanija na delovi ili komplet r480 problem motor


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 окт 07:44MAN XLX 430

Man XLX -430 comon rail. - KM 1.000.000 - Racen menjac - Full o...


5.400 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 сеп 10:15MERCEDES ACTROS komplet so prikolka SCHMITZ SO URED

Se prodava mercedes actros 2012god. Komplet so prikolka SCHMITZ 2005g...


36.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 сеп 13:00Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам