Тетово
                           
1315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

Се издава деловен простор во близина на зградата на Општина

Се издава деловен простор во непосредна близина на зградата на Општ...


1 €
или предлог цена
02 фев 07:43Се издава стан веднаш позади зградата на Општина Тетово

Се ИЗДАВА стан од 40 м2 во зграда на локација веднаш позади зградат...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 07:35Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 06:08Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
01 фев 23:21Se prodava kuca vo Ajducko maalo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacij...


335.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
349.999 €
Тетово

Куќи / Вили

01 фев 20:39Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


69.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 18:08Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 17:22Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


49 €
или предлог цена
01 фев 16:57изнајмува деловен простор

Jepet me qera ambjent zyre ne katin e pare me keto karakteristika: ...


120 €
или предлог цена
01 фев 13:00Renoviran stan so dve spalni spalni vo Tetovčanka

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na renoviran stan so dve sp...


72.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 13:00Се продава комплетно реновиран стан во ЦЕНТАР

Се ПРОДАВА комплетно реновиран стан во Центар. Станот има 100 м2 и с...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 11:11Stan Kaj Tekstilno uciliste

Renoviran dvosoben Stan II SPRAT NOVI pvc prozori Izolacija na sid...


52.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 08:32SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 07:24Prodavam zemja vo Drenovec Tetovo nad stadionot

Se prodava zemja vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo. 2700m2 Mob. 0...


По Договор
или предлог цена
31 јан 20:22Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo

Vredi da se vidi na lice mesto. Kontakt broj >>> 071 253 039 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 јан 19:43Vikendica popovasapka

Se Prodava vikendica vo Popova Sapka. Vikendicata ima tri sprata. ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

31 јан 19:39Plac nad Drenovec

...


30 €
или предлог цена
31 јан 18:50Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

31 јан 18:40Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovo - Ilindenska. __...


799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
800 €
Тетово

Станови

31 јан 16:43PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
31 јан 14:37Jepet banes me qira 65 m Me Ashensor

Banesa eshte koplet e renovume .Dhe eshte e gashteme per Banim .Ka 2 ...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 јан 14:37Se prodava kukja vo Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


235.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 јан 09:19Se prodava renovirana kukja vo naselba Tetovancka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


290.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 јан 09:19Qera banese ne qender te Liria-izdava stan vo centar “Liria”

Jepet banese me qera ne qender te Liria e mobiluar -Se izdava stan vo...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 јан 00:14PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 јан 00:01Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јан 22:59Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јан 22:57Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovcanka vo Tetovo. _...


67.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
69.999 €
Тетово

Станови

30 јан 22:57Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јан 22:57Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јан 22:56Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


92.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
99.990 €
Тетово

Станови

30 јан 20:20Se izdava magacin / garaza vo Karposh 4 / TC Antiko

Se izdavaat 4 garazhi , od koi 3 se spoeni edna do druga , i imaat mo...


99 €
или предлог цена
30 јан 18:34Shitet Shtepi

Ka mundesi edhe per ndrrim me banes + pagese tuajen Shtepia eshte me...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јан 17:07Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo. Izgraden e so vrv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

30 јан 13:55MILOSHEVSKI -STAN OD 54m2 VO TETOVO vo blizina na TETOVCANKA

Se prodava stan od 54m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so: -dnevna...


57.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јан 13:55se prodava sprat i potkrovlje

Se prodava sprat i potkrovlje od kukja vo Tetovo ul.Brakja Simovski (...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јан 13:53Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


28 €
или предлог цена
30 јан 10:41Trosoben Stan

Трособен стан на 2-кат од 85 м2 и 15 м2 подрум. Станот е на Јужна стр...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Тетово

Станови

29 јан 15:19Trosoben Stan

Ова е стан од 105 м2 на 2-кат со кујна, трпезарија, дневна соба, 2 сп...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Тетово

Станови

29 јан 15:18TWINS house-Se prodava KUKJA od 450m2

Se PRODAVA Kukja od 450 m2 vo blizina na Kasarnata vo TETOVO. Kukj...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:55Страна 2 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам