242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:45Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:40Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:40Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:40Kompresor Fiac 270 l

Se prodava ne mnogu koristen Ima specifikacija


900 €
или предлог цена
09 јан 02:44Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova,so 2 baterii i 3 kompleti bitovi i burgii.Modelot...


80 €
или предлог цена
07 јан 20:14Strafilica Parkside 20v NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


75 €
или предлог цена
07 јан 20:14Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 11:58Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 11:58Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
07 јан 11:58Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
05 јан 14:36Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јан 12:10Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
05 јан 12:07Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
05 јан 12:01Brusalica bateriska Parkside BRUSHLESS NOVA

Brusalicata e nova vo kufer,brushless motor bez cetkici.Bez polnac i ...


80 €
или предлог цена
05 јан 12:01Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:10Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:10Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:10Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јан 12:24Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
02 јан 12:24Topol stol i pecka za burek i beli peciva vo ispravna sostoj

Se prodava topol stol i pecka za burek i beli peciva, raboti na trofa...


1 €
или предлог цена
02 јан 10:45Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јан 19:43Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јан 19:43Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
01 јан 19:43Krckalka-Gedore Germanska

Krckalka za patenti klucevi nova


1 €
или предлог цена
31 дек 18:52Agregat 40 kw

Se prodava agregat 40 kw


1.300 €
или предлог цена
31 дек 11:48STIHL MS 280

Se prodava STIHL MS 280 staklo zacuvana 18500 denari


18.500 МКД
или предлог цена
30 дек 15:10Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
29 дек 11:32Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
26 дек 11:31Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
26 дек 09:28MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


130 €
или предлог цена
25 дек 16:15Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


15 €
или предлог цена
25 дек 16:15Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
25 дек 16:15Freza-Cirkular

Germanski Frezi - Cirkulari marka STUTZ i marka CONDECTA za secenje ...


1.500 €
или предлог цена
25 дек 16:15Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
25 дек 11:15TIG заварување - Керамички гасни млазници

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


300 МКД
или предлог цена
24 дек 18:26Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.300 МКД
или предлог цена
24 дек 18:22Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
24 дек 11:31Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


7.000 МКД
или предлог цена
23 дек 11:45Mazalica za mast

Se prodavaat mazalici za podmackuvanje za mast. Modelot e prikazan na...


111.111.111 €
или предлог цена
22 дек 12:39Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам