6896 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELOVI ZA MERCEDES W169 W202 W203 W204 W210 W211 W220

A CLASA B CLASA C CLASA E CLASA S CLASA


1 €
или предлог цена
04 окт 22:48Промовирано

DELOVI ZA VW AUDI GOLF SEAT PASSAT TOURAN

AUDI A3 MK1 1.9TDI AUDI A3 MK2 1.9TDI 2.0TDI AUDI A4 1.9TDI 2.0TDI...


1 €
или предлог цена
04 окт 22:50Промовирано

Fiat Grande Punto Multijet 1.3/90ks. TOPP!Extra Cena

Kolata e vo top sostojba bez nikakva mana -Full servis -4 novi zims...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

12 окт 11:18Промовирано

Ламела за Пежо 206 1.9 дизел

Се продава оригинал француска половна ламела, за Пежо 206, XRD 2002 г...


20 €
или предлог цена
Вчера 18:33Kluc za bos, Opel Corsa D

Нов бош клуч за Опел Корса Д, со две копчиња, далечинско, склоплив. П...


Вчера 18:32Fiat Brava 1.9 D PERFEKTNA

Se prodava Fiat Brava 1.9 D kolata e vo perfektna sostojba nema nika...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29Opel Astra H 1.9 CDTI

VO BESPREKORNA SOSTOJBA -redovno servisirana -registrirana do 01/2022...


3.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:24LADA NIVA 1.7 odlicna

Plin atestiran.karburator.obicno palene .4novi gumi..I dr...za drugi ...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:19LADA NIVA.2007g.atest plin

Voziloto e so karburator.atest plin .servo volan..vo ispravna sostojb...


2.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.190 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:19FORD FOKUS 1.6 HDI 2006 G 90 KS KLIMA

FOKUSOT E UVEZEN SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA OD OPREMA FUL


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

FORD FUSION 1.4 HDI 2008 G TOP SOSTOJBA !!

KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:08FORD FIESTA 1.4 TDCI 2006 G KLIMA

KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:08MERCEDES BENZ E320 CDI AVANTGARDE EVO

Kolata e registrirana cela godina (do 18.01.2022 godina) i redovno se...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:00PIAGGIO BEVERLY CRUISER 500cc 2010god.

Se prodava beverly cruiser 500cc 2010god Registrirana cela godina, se...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:00AUDI A6 3.0 Quattro 2012 Avtomatik

AUDI A6**********BEZ ZAMENI***** Kupena od Germanija vo 2019 za sebe...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:44Peugeot 207 Benzin-Plin

Се продава Пежо 207, 1.4 бензин-плин ( а-тест) Комплетно функциона...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:44Mercedes sprinter

Prodavam sprinter 313 odlicna sostojba 2002 godina zavrsena registra...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 17:43  НОВ ОГЛАС

Gumi Focus Sunitrag 195/55/15 letni..

Gumi Focus 4000 Sunitrag 195/55/15 Komplet 4 gumi


40 €
или предлог цена
Вчера 17:37PEUGEOT 406 COUPE 3.0 V6 207KS

Kolata e perfektna limitirana serija proizvedeni samo 1300 vozila max...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:36PASSAT 2.0TDI 8VENTILI

NOVI ZIMSKI GUMI ALUMINSKI BANDASI KLIMATRONIK KLIMA RABOTI RADIO...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:35KIA SORENTO

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:35OPEL CORSA CDTI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


2.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:35PEZO 308 2.0 HDI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:34OPEL MERIVA CDTI

NOVI GUMI CENTRALNO I ALARM ELEKTRIKA NA STAKLA KLIMA RABOTI KOM...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:34SEAT TOLEDO 1.9 TDI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA SENZORI ZA DOST I S...


5.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:34FORD FOKUS 1.6 TDCI

NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM HALOGENKI BORT KO...


3.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:34Mitsubishi Pajero sport

NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM KLIMA RABOTI ABS...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:34Mercedes 190D

Se prodava mercedes 190D registriran pred 5 dena karoseriski zabeleak...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:30Bmw 320D

Bmw 320 D 2005 God Registrirano do 17.06.2022 + zelen karton ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:22OPEL CORSA 1.2CC...140.000KM GERMANIJA.. ODLICNA..

KLIMA EL. NA STAKLA. EL. NAFAROFI EL. N ARETROVIZORI TEMPOMAT K...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 2011g/1.3 cdti

Se prodava odlichno zachuvana Opel Corsa 1.3 cdti euro 5 95 ks noviot...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:08sedista za audi

2 zdravi sedista za audi 60evra


60 €
или предлог цена
Вчера 16:58Honda Accord 2.0 vtec f20b6

odlicna sostojba plin klima EUR 4 kolata e i vo slovenija i vo...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:58Pezo 307

Se prodava pezo 307 2,0hdi so najdobrio motor 79kv 107k 2001g reg vo ...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:58SE PRODAVA JEEP COMMANDER

Se prodava Jeep Commander 3.0 CRD LIMITED 2006 god 218 ks 4*4 mercede...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:56VW PASSAT CC SPORT HIGHLINE 2010 2.0 TDI 170KS UNIKAT!

Купена е во Порше Македонија. -Сензори напред и назад, рикверц камер...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55VW GOLF VI 1.4 TSI 160PS 2009 УНИКАТ!!

VW GOLF 6 1.4 TSI 160 KS Купена во Порше Скопје. 2009 година 19000...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55Audi A3 1.9 Sportback

Audi a3 sportback 1.9 2007 105ks OPREMA: -S line preden branik -Ko...


7.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:32MERCEDES A180 CDI

Servisiran Registriran do septemvri 2022 Top sostojba Okolu cenata...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:31Opel Astra 1.6 benzin/plin full cosmo paket

Prodavam zacuvana opel astra 1.6 benzin plin do atest novi 4 gumi alu...


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:31MINI COOPER 1.6 BENZIN / PLIN - 116KS

⚠️⚠️⚠️ MINI COOPER 1.6 BENZIN / PLIN TNG (ATEST) ⚠️⚠️⚠️ 2005GODINA. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:15VIP Avtobus BOVA FUTURA -02

VIP Avtobus BOVA FUTURA 2002г. кој ги исполнува европските еуро 3 ста...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 16:11GOLF5 1.9TDI 2009 god 105ks 6-brzini SERVISIRAN

H I T N O !!!!!! REGISTRIRAN DO 01.04.2022god GOLF 5 1.9TDI 105ks 6 ...


5.590 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
6.690 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:05Страна 2 од 173

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам