Свети Николе
                           
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАВАМ НИВА ДО АВТОПАТ-Св. Николе, Сопот

Нива до автопат Скопје-Св.Николе. Контакт: 070 26-00-73


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 јул 22:25Lozje vo MAVROVICA

Lozjeto e so Navodnuvanje do Asvalt


9.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 јул 11:34Mesto Gradezen reon

Mestoto se naoga do mlekara Nikolovi,1401kvadrat vo gradezen reon-!


7.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 јул 13:55Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


89.000 €
или предлог цена
08 јул 13:42Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo Crniliste


89.000 €
или предлог цена
08 јул 10:35Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo crniliste


29.000 €
или предлог цена
08 јул 10:35Vikendica vo Guriste!!!!

Vikendicara e so 2150kvadratni metri povrsina ,na dva sprata so 4 sob...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

08 јул 10:06Mesto vo Mavrovica

Mestoto se naoga vo Mavrovica na samiot asvalten pat


950 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 јул 06:31Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot p...


20 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

29 јун 15:21Se IZDAVA

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

29 јун 15:20Викендица со нива и бунар

Викендицата е до автопатот Св. Николе - Штип, на локација свети нико...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 10:34Niva Lozje

Se prodava niva vo selo Crniliste 8600 kvadrati od koi 5600 kvadrati ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 јун 19:38DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Дуќани

09 јун 10:31Prodavam vikendica

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik,zasaden so orevi cendler 5000 ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

05 јун 22:14Plac

Se prodava plac na sopotski pat od 330m2 Poveke informacii na telef...


1.111 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 јун 20:26se prodava niva na OVCE POLE do pat

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVO...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

02 јун 21:29se pronava niva

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda s...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

02 јун 21:29Nivi vo s. Gorobinci, Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 мај 20:49Prodavam 3 nivi

Prodavam 3 nivi so povrsina od 69 dekari,edna 32 dekari,druga 27 deka...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 мај 10:57Gradezna parcela .plac

Se prodava gradezno zemjiste ind.zona Sv.Nikole 1800m2 namena G2 so p...


20.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мај 17:22ATRAKTIVNA LOKACIJA ZA PRODAZBA

SE PRODAVA PLAC NA EKSPRESNIOT PAT VELES STIP VEDNAS DO MIK SVETI NIK...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 мај 14:10Се продава лозје

Лозјето плодно , дава од 1000 до 1600кг без наводнување, до нивата по...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мај 14:06Vanco

Se prodava plac na ul.vanco angelov bb. do taksi SNUPI. Placot ima 32...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 мај 14:54Се продава нива во Црнилиште вгр.

Се продава земјоделско земјиште нива во м.в. Гуштерица, КП 2606, КО Ц...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 мај 16:21Se prodava

Niva na okolu 800m od Megunaroden Slavjanski Univerzitet -Sv Nikole. ...


120.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мај 18:24Se prodava stan vo Sveti Nikole

Prodavam stan vo naselba Liska.


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Станови

03 мај 21:11Nivi

Se prodavaat niva Orle Bair 7.500m2, niva Odza Bair 4300m2 i niva Luk...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 апр 16:21Ноќевалиште Славеј

*Ноќевалиште Славеј е лоцирано на ул. Маршал Тито број 1 Свети Николе...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

17 апр 20:10Plac vo industriska zona sv. Nikole

Se prodava plac vo industriska zona sv.nikole so najdobra lokacija od...


11 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

11 апр 13:11Vikendica na ovce pole!!

Vikendicatta se naoga na ovce pole vo podnozjeto na planina bogoslove...


10.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

25 мар 23:21Prodavam zemjiste so Vikend Kuka

Prodavam zemjiste 1300 metri kvadratni so Vikend kuka 40 metri kvadra...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мар 16:50Се продава обработлива нива во с.Црнилиште

Се продава обработлива нива во с.Црнилиште под систем за наводнувањ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 мар 20:29Mesto vo Strog Centar so markica za Zgrada

Mestoto e vo strog centar na Sveri Nikole pozadi opstinata,230kvadrat...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

17 мар 14:18Niva vednas do magistralniot pat Stip - Veles

Nivata se naogja do magistralniot pat Stip- Veles do benzinska pumpa ...


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 фев 17:39Куќа во изградба. Свети Николе- Бел Камен.

Куќата се наоѓа на мирна и убава локација, во населбата Бел Камен,на ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 фев 21:32Деловен простор

Се продава или изнајмува целосно реновиран деловен простор од 34м2 , ...


1 €
или предлог цена
09 фев 20:37suma na prodazba

Останато Se prodava Suma od 22000 m2 vo Guriste-S.V Nikole sumata ...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јан 11:29se prodava niva vo blizina na klucka

se prodava zemjiste so povrsina od 26000 m2 po solidna cena za taa lo...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 јан 12:31Се продава нива

Нивата е покрај новиот автопат светиниколе скопје на далечина од 150...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 дек 20:09Parcela za benziska pumpa od 17,255m2 - ZDRAVESKI

Се продава парцела за бензиска пумпа пред Свети Николе. Парцелата се...


17.255 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 дек 14:55Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам