Свети Николе
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste

se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste 8000 metri kvadratni sprem...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 апр 19:542 nivi hitno i povolno

Prodavam 2 nivi na kilometar od noviot avtopat Stip-MIladinovci.Nivit...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 јан 22:19se prodava lojze posle fabrikata lion

povekje informacii na tel 071 322 215


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 ное 15:05Земјиште за обработка

Продавам земјиште за обработка во близина на село Мустафино и Ерџелиј...


90 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 окт 23:01SE PRODAVA NIVA i LOZJE !!!!!

Se prodava Niva so povrsina od 5,5 dekari od koi 2,6 dekari se pod lo...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 15:25СЕ ПРОДАВА НИВА

Се продава нива во место викано Пударница - Вакав. Нивата е со дел од...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 14:50Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам