Прилеп
                   
2307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Citroen C4 - 1.4 benzin - NEUVEZUVAN

Se prodava: Citroen C4 Godina - 2006 1.4 benzin. 66 kW - 90 kS K...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:41Ford Fiesta

Kolata e donesena od slovenija so vozenje,napreven servis: maslo,svek...


2.949 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:24Se prodava pasat 2007

Se prodava pasat 2007/ 07 1.9 77kw 105ks registriran cela godina do...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:45Skoda Octavia 2007

Se prodava Skoda Octavia 2007god Info na tel 078221557 078221557 07...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:30Se prodava unikaten FIAT 500L kako novo vozilo

Se prodava FIAT 500L, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, registrira...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:14Se prodava Mini Countryman

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigaci...


13.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:14Audi A3

Se prodava audi a3 1.9 110ks Registriran do juni 2023 Servisiran ,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:02GALANTERIJA PEUGEOT 206

НОВИ НЕКОРИСТЕНИ Топче за мењач - 500 ден Привезок за клуч - 200 де...


200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:02Opel Astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna registrirana euro kuka soncev krov...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:55Citroen C4 1.4 benz/plin 2006 - Ne e od Uvoz

Citroen C4 1.4 benz/plin 2006 - Ne e od Uvoz * Cena >>> 3099 € ne...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:06Suzuki Splash 1.0 benz. 2009 god / Uvoz CH

Suzuki Splash 1.0 benz. 2009 god * Cena >>> 2999 € ne fixna * G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:06SUZUKI VITARA 1.6benz

suzuki vitara 1.6benzin 1995god mk dokumenti registrina


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

BMW 318 D 2009god.

Kolata e proizvedena vo 2009 godina, a kupena vo 2012 od Germanija od...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:47Audi S4

Full OPREMA : -S LINE volan -S LINE sedista -S LINE branici i lajs...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:44SE PRODAVA FORD ESKORD 1.8 TURBO DIZEL

Se Prodava Ford Eskord 1.8 TD Registriran Do 26.09.2023 So Klima ...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:50Сe продава Daewoo Matiz 2007

Сe продава Daewoo Matiz, одлична за возач почeтник 51 KS. Возилото e ...


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:33Opel Astra F 1.4 A-Test Plin

1.4 со А-тестиран плински уред. Направен мал сервис масло и филтри. Н...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:23SE PRODAVA I ZAMENUVA KIA RIO

Se prodava i zamenuva kia rio benzin plin atest vo ispravna sostojba


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:21Yugo Koral 5

Се продава Yugo Koral 45, гаражирано, во добра возна состoјба. Има...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:20Dekla za 1.9. tdi. golf 3.

1


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Cela prednica za Fiat brava

Tel 078-234-020


20 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Toyota RAV4 2.2D4D 4x4 2006g

✅ Se prodava Toyota Rav4 2.2D4D(136ks) 4x4 2006g ✅ Registriran ✅ Na...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Chevrolet Aveo 1.2i 2007g

✅ Se prodava Chevrolet Aveo 1.2i 2007god ✅ Registrirano do 02/2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Radio za vo kola pioneer org tel 078-234-020

E


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Se prodava punto kec celo ili delovi

Delovi ili celo punto 1


11 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Delovi za fiat punto se stO vi treba tel 078-234-020

E


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Rezervna guva komplet a 16

Gumata e izvaena od seat leon 2009 so se dizalica i kluc


100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Vrsime prevoz so traktor nis prilep i okolina

Za sekoja vasa potreba zvonete na 078-234-020


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:58Audi A4 2.0 143ks NAVIGACIJA

Audi A4 2.0 143ks Komandi na volan Navigacija Tempomat Senzori za...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:52  НОВ ОГЛАС

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007, 120KS, STAKLO

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007 godina. Bravoto e STAKLO - mnogu socuv...


3.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:45Se prodava Ford Fiesta 1.6TDCI FULL

Vo odlicna sostojba REDIZAJN


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:31Renault Scenic 1.9 DCI

Се продава Renault Scenic 1.9 DCI во екстра состојба Опрема: -Елект...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:24Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


13.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:48SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:25Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:17MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:03VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам