Прилеп
                   
2308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW X1 XDRIVE 18D 4x4 2012 GOD

Kolata e so servisna kniska do posleden realen km vo ovlasten servis ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

FIAT QUBO 1.3 M.JET 50 KW - FULL - N O V O !!!

SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVANO QUBO 1.3 DIZEL ! - PERFEKTEN DIZEL MO...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

13 авг 21:17Промовирано

toyota corolla 1.3 1995

Тојота корола 1.3. 16 вентили 55kw 1995г. атестиран плин регистриран...


899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 20:40Volkswagen VW Golf 1 1982g

VW Golf 1 .1982g. 1.3. 44kw. бензин плин прв сопственик регистри...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 20:40Toyota Corolla 1995g

Toyota Corolla 1.3.55.kw.бензин плин.1995.г. во одлична состојба. Еле...


1.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 20:40audi А6 2.7 132kw quattro 2006g.

Се продава audi А6 2.7 132kw quattro 2006г. -навигација -Формула во...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 20:36VW Volswagen Pasat Karavan

Se prodava Pasat Karavan 1994g plin so atest 1.8 registriran do 11.20...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 20:08Bmw 530i BENZIN PLIN UNIKATTTTTT

Se prodava bmw 530 benzin plin vo odlicna sostojba servis napraven ul...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 19:01FIAT PUNTO EVO FABRICKI PLIN TOPP!!!UNIKAT

REGISTRIRANO CELA GODINA KOMPLET SERVIS IZVRSEN 4 NOVI GUMI SO FUL...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 18:42fiat punto 1.2

koliceto e vo odlicna sostojba za povejke info na brojceto 077631063


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 18:39VW Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP bez grebka!

Kolata e redovno odrzuvana servisirana i nikogash ne e vozena na plin...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 16:53vw vokswagen passat 1.9 tdi 105 ks 2005 god 5 brzini

exstra socuva


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 16:44GOLF 7 1,4 TSI 140KS 2013 R LINE FULL TOP TOP!

MOZI ZAMENA SO KOLA DO 4,000€ I VASA DOPLATA, ILI ZA PONOVO VOZILO SO...


12.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 16:29Fiat brava 1.2

Bravata e vo vozna ispravna sostojba vredi da se vidi info okolu kola...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 16:09SE PRODAVA FORD GALAXY

Se PRODAVA FORD GALAHY 2009 god registrirano do04. 02.2023 god servis...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 15:56Се продава BMW 118 2008 god

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT вистински уникат во одлична с...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 15:56OPEL TIGRA 1.4

Registrirana i servisirana


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 15:56Citroen Xsara 1.9d 2000

Se prodava citroen xsara 2000 godina, registiran sega na 14.06 so pom...


950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.020 €
Прилеп

Автомобили

16 авг 14:52lada niva 2005godina

se prodava lada niva 2005godina vo ekstra sostojba atest plin registr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 14:49Golf 5 1.4tsi 2006

Samo za vistinski uzivateli na brza sportska kola! Registrirana V...


3.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

16 авг 13:50BMW X6 3.5I X-DRIVE 2015 F-16

Kontakt:070-794-100 Motor:3.0 benzin 225 kw 306ks Menuvach:Automati...


33.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 13:42Citroen C4 aircross

Redovno servisirana bez nikakva zabeleska ,kolata e Kako nova,registr...


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 13:21Extra Opel Astra H Cosmo -1.7 cdti- 2006 g.Extra cena

Opel Astra 1.7 cdti 101ks,servisna kniska 3 kluca!!!,alu bandazi so n...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 13:00Opel Corsa D 1.4 - 09

Se prodava Opel Corsa D 1.4 66Kw, vo odlicna sostojba, registrirana d...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:57MERCEDES A200 2.0 DIZEL

SE PRODAVA MERCEDES A200 ELEGANCE 2.0 103KW 140KS DIZEL REGISTRIRAN D...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:57Mahindra, dzip,

Mahindra 4x4 spori/brzi 4 novi gumu Motor,menjac,diferencijali,redu...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.990 €
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:23VW PASSAT B7 2.0 TDI 170KS

SE PRODAVA VW PASSAT 2.0 TDI 170 KS HIGHLINE VO PERFEKTNA SOSTOJBA, N...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:22Jeep bandazi 5x114

Bandazite se staklo za dzip zite tipovi japonski i drugi razmax 5 x11...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:08Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:08bmw x3 servis novi gumi

bmw servisiran novi gumi


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:08Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 12:08BMW F20 116i

СЕ ПРОДАВА ✅ 
BMW F20 116i 136кс 2012 година

 Опрема на автомобилот...


9.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 11:54СЕ ПРОДАВА OPEL ASTRA 1.4 Benzin 2005god.

Прв сопственик купен од салон во 2006год. Опел Астра 1.4 Бензин 66KW...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 11:30AUDI A3 1.9 TDI 2008 77KW/105KS SO SERVISNA KNISKA

kontakt broj:070208021 Tufo -Registriran do 27.06.2023 -Prva reg...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 11:28Peugeot 307 1.6HDi 110hp 2004

Uvezena 2016 godina od Italija, otkako e vo Makedonija jas sum edinst...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 10:18VOLVO XC60 CARINETA

Volvo XC 60 mozi zamena ZA AUTOMATIK MALA KOLA Ili poluprikolka nad ...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 09:13sharan19tdi.90ks.vo odlicna sostojba

kolata e redovno odrzuvana servisirana ima bord kompjuter siber klim...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 09:08OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Opelot e donesen od Germanija vo odlicna sostojba moze zamena za trak...


5.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 08:58Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


11.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 €
Прилеп

Автомобили

16 авг 08:26Renault Megane CC 1.9 DCI

Renault Megane CC 1.9dci vo top sostojba mozna zamena


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Прилеп

Автомобили

16 авг 08:26Kolata se prodava

Se prodava lada karavan model 111 vo odlicna sostojba ,registriran ce...


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 08:21Se prodava Mini Countryman

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigaci...


13.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 авг 08:06Страна 3 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам