Прилеп
                   
2313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES COUPE E 350-extra sostojba!!!

Kolata e vo perfektna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i ...


15.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:55MERCEDES E350 2011 PERFEKTEN!!!

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:55VW Scirocco 1.4 tsi 162ks 2009godina

✅ 8.200 € ✅2009 ✅Бензин ✅1.4 ✅170.000 km ✅Автоматик ✅Поседува в...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:35Peugeot 207cc 2007god

📌Peugeot 207cc 2007god 🔹️1.6i benzin 120ks 🔹️Kabrioler 🔹️Klim...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:35Opel insignia 2.0tdci 118kw 160ks 2009god

📌opel insignia 2.0 cdti 118kw/160ks 2009god📌 OPREMA: KLIMATRONIK ...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:34Opel vectra

Opel vectra 2.0 136 ks benzin plin 97 god.


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:21*** OPEL Vectra C 2.0dti 2002 god Moze Zamena ***

*** OPEL Vectra C 2.0dti 2002 god Moze Zamena *** ***Kolata e vo odl...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:19Toyota Corolla 1995g

Toyota Corolla 1.3.55.kw.бензин плин.1995.г. во одлична состојба. Еле...


1.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:08toyota corolla 1.3 1995

Тојота корола 1.3. 16 вентили 55kw 1995г. атестиран плин регистриран...


899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:08audi А6 2.7 132kw quattro 2006g.

Се продава audi А6 2.7 132kw quattro 2006г. -навигација -Формула во...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:05RENO MEGANE SCENIC 1.5 DTI 0000

FUL OPREMA NAPRAVEN MAL,GOLEM SERVIS KLIMA ISPRAVNA NAVIGACIJA TE...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:05FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:01FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


4.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:00FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA BENZIN - PLIN PRVA REGIST...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:00VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 21:00OPEL POLOVNI I NOVI DELOVI

SE ZA OPELI OPEL ASTRA F i G od 94 do 2009 god ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 20:30ALFA 156. 1.9 JTD 2005G NA DELOVI

ALFA 156 1.9 JTD 85KW. 2005G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 20:13PEUGEOT 307 HDI .2003G

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 20:12SEAT IBIZA NA DELOVI

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW. 2003 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 20:12Bmw 525 PERFEKT

Bmw e bez mana. BROJ ZA KONTAKT 076 406 223


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 18:34Opel Corsa 1.2 twinport

Poveke info 070-542-209 BEZ ZAMENA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 18:08OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 17:24Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 16:22Laguna benzin plin na delovi

Se sto vi treba za podetalni infofmacii Mile 076214053


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 15:13PEZO 206 benzin plin atest na delovi

kolata se prodava na delovi ima se do strafce za informacija na ovoj ...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 15:13GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KS

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALAM FA...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 15:05GOLF 6 TDI 2.0 110 KS

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM F...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 15:05FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET

NOVI GUMI KLIMA RABOTI BORD KOMPJUTER ELEKTRIKA NA STAKLA ELEKTRI...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 15:05SEAT TOLEDO 1.9 TDI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA SENZORI ZA DOST I S...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 15:05OPEL COMBO 1.6

DONESENO E OD CH SERVISIRANO KOMPLET VOZILOTO E SO FABRICKI METAN


3.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 15:05Se Prodava VW TOURAN

Se prodava VW TOURAN Vo odlicna sostojba izvrsen mal i golem servis ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 14:35RENAULT RENO LAGUNA 2.0 DCI 2008

renault laguna 2008 uvezana od francija karoseriski bez zabeleshki ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 14:06hyundai terracan 2.9 crd

ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, КРАМПОН ГУМИ, ФОЛИЈА СО А-ТЕСТ. МАКАРА ОД 5 ТОНИ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 13:13DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V

Se prodavaat delovi za opel astra


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 12:57DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodavaat delovi za punto 1.1 i 1.2 benzin


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 12:57SE PRODAVA RENAULT MEGANE NA DELOVI

se prodava na delovi .


99 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 12:57DELOVI ZA PEUGEOT 106

Se prodavaat delovi za POUGEOT 106 motor 1.1 benzin 97'


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 12:56DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodava DELOVI za fiat punto 1.2 8 ventili so 2 i 4 vrati.Poveke i...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 12:56PRODAVAM DELOVI ZA CLIO

Se prodavaat delovi za clio 2000 godina motor 1.4 i 1.2.So 2 ili 4 vr...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 12:56alfa romeo 159 1.9jtdm

alfa romeo 159 1.9jtdm 2009 godina 110kw registrirana do 05.03.202...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 сеп 12:42Страна 5 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам