Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Вчера 23:41



Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:28



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
10 авг 17:26



се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје заедно со надворешна гаража од ...


300 €
или предлог цена
10 авг 13:31



Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
10 авг 12:53



Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
10 авг 12:53



Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
09 авг 15:25



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160 m2 ...


1 €
или предлог цена
08 авг 17:03



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160m2 I...


1 €
или предлог цена
08 авг 17:03



Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
08 авг 15:25



АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

90м2 Се изнајмува деловен простор нов уредување по ваша потреба и ...


850 €
или предлог цена
08 авг 11:28



Dukan na ul. Vanco Prke

Se izdava dukan na ul Vanco prke info na tel 070210454


1 €
или предлог цена
04 авг 00:15



Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m...


1 €
или предлог цена
03 авг 10:36



deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


25.000 €
или предлог цена
02 авг 14:53



Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar 90 m.


1.111.111 €
или предлог цена
31 јул 23:56



IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
31 јул 23:56



prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
31 јул 23:55



Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
31 јул 17:40



Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo naselba Zeleznicka vo Stip, poranesen ma...


1 €
или предлог цена
27 јул 08:11



UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
25 јул 13:29



SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 812m2 NA EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR PO MOZNOST ZA UREDUVANJE PO VASA ZELBA ZA...


По Договор
или предлог цена
25 јул 13:29



Атрактивен деловен простор

⬇️FOR RENT⬇️📢 Се издава атрактивен простор со повеќе деловни објекти...


По Договор
или предлог цена
24 јул 21:31



Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
22 јул 16:29



Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
19 јул 22:20



Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip

Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip (Shtipski sokak) o...


1 €
или предлог цена
17 јул 13:36



Deloven prostor vo krug na Astibo

Se iznajmuva ili prodava deloven prostor so rampa i pomosen vlez. Odl...


По Договор
или предлог цена
16 јул 18:57



Се Продава Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП

Се Продава ➡️ Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП контакт те...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:00



Se prodava deloven prostor na atraktivna lokacija

Се продава Деловен простор на многу атрактивна локација во стогиот це...


1 €
или предлог цена
13 јул 18:04



Деловен простор во центар на Штип (промаја)

id: rb1047/ива лола рибар 71 штип македонија 500€/месец https://we...


500 €
или предлог цена
09 јул 13:00



Se izdava luksuzen deloven objekt za poveke nameni

Izdavame luksuzen deloven objekt od 460 m2 od koj 330m se vnatrese...


8 €
или предлог цена
09 јул 11:31



Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на улица Бул. ЈНА 9Б во населба 8ми ноември...


1 €
или предлог цена
01 јул 16:17



Se izadava deloven prostor vo Stip 8mi Noemvri

Шифра:PP1094 Се издава деловен простор во Штип на приземје со површи...


1 €
или предлог цена
28 јун 09:22



Дуќан во центар

Се издава дуќан во Горно маало, центар Штип, на местото на М-десерт, ...


1 €
или предлог цена
22 јун 12:34



Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
16 мај 11:04



Se prodava benzinska pumpa

Se prodava benzinska pumpa so hotel i restoraaan na patot Stip-Kocani...


1 €
или предлог цена
04 мај 19:06



Na ul.Vanco Prke deloven objekt

Se izdava deloven objekt vo strogiot centar na gradot ,sloboden e od ...


1 €
или предлог цена
03 мај 07:51



Se prodava deloven prostor vo centarot na Stip

Se prodava deloven prostor vo strogiot centar na Stip.Prostorot e 160...


1 €
или предлог цена
13 апр 20:47



Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4

Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4 тел за к...


1 €
или предлог цена
06 апр 21:32



СЕ ИЗДАВА

Се издава комплетно уреден повекенаменски деловен простор од 200m2,по...


По Договор
или предлог цена
29 мар 01:06



Се издава Деловен простор

Се издава деловен простор од 340 м2 на три нивоа со влез на главна и ...


1 МКД
или предлог цена
27 мар 22:10



Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам