Подкатегорија:
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во центар

Се издава дуќан во Горно маало, центар Штип, на местото на М-десерт, ...


1 €
или предлог цена
22 јун 12:34Se prodava benzinska pumpa

Se prodava benzinska pumpa so hotel i restoraaan na patot Stip-Kocani...


1 €
или предлог цена
04 мај 19:06Na ul.Vanco Prke deloven objekt

Se izdava deloven objekt vo strogiot centar na gradot ,sloboden e od ...


1 €
или предлог цена
03 мај 07:51Se prodava deloven prostor vo centarot na Stip

Se prodava deloven prostor vo strogiot centar na Stip.Prostorot e 160...


1 €
или предлог цена
13 апр 20:47Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4

Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4 тел за к...


1 €
или предлог цена
06 апр 21:32СЕ ИЗДАВА

Се издава комплетно уреден повекенаменски деловен простор од 200m2,по...


По Договор
или предлог цена
29 мар 01:06Се издава Деловен простор

Се издава деловен простор од 340 м2 на три нивоа со влез на главна и ...


1 МКД
или предлог цена
27 мар 22:10Деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 340 м2 на три нивоа со можност ...


1 €
или предлог цена
22 мар 09:35Deloven prostor vo centar na Stip

Se prodava deloven prostor od 22m2 vo centralno gradsko podracje na u...


1 €
или предлог цена
10 мар 22:55Se izdava deloven prostor vo Stip

Шифра:PP1032 Се издава деловен простор на одлична локација во Штип в...


2 €
или предлог цена
28 фев 10:17Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70m2 vo naselba duzlak na glavnata ulica posebno br...


1 €
или предлог цена
17 фев 11:06Деловни објекти

Се продаваат деловни објекти во населба 8-ми Ноември, до детската гра...


По Договор
или предлог цена
15 фев 16:42Se prodava firma

Prodavam likvidna firma registrirana od 2003 g. Bez obvrski sprema ku...


2.000 €
или предлог цена
11 фев 00:42SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR KAJ NIKO 8MI NOEMVRI

SE IZDAVA DELOVREN PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA VO ODLICNA LOKACIJA NOV...


По Договор
или предлог цена
01 фев 11:39SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR MAGACIN

Se izdava deloven prostor magacin 500m2 i dvorna povrsina od 2500m2. ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 23:57Dukan (kancelarija, delovnen prostor) vo centar na Stip

Se izdava deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na Stip, ...


6.500 МКД
или предлог цена
24 јан 18:50DELOVEN PROSTOR

Prostorot e na dva sprata so vkupna povrsina od 70m2 pogoden za maga...


100 €
или предлог цена
23 јан 21:32Hotel so centar za rexabilitacija i fizikalna terapija vo fa

Hotel so centar za rexabilitacija i fizikalna terapija vo faza na gra...


По Договор
или предлог цена
19 јан 13:38Изнајмувам ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Изнајмувам деловен простор од 400 м2, на влезот на Штип.Пред деловнио...


1 €
или предлог цена
29 дек 19:40Se iznajmuva restoran, kafana "Gostilnica Cuna"-Stip

Se iznajmuva kafanata Gostilnica Cuna vo Stip za poveke informacii ...


111.111.111 €
или предлог цена
11 дек 15:19Deloven prostor

,,Kej Marsal Tito" br.37 l.44 Stip T.C. poranesna Nova Trgovija Cen...


1 €
или предлог цена
05 дек 12:23Se izdava

Se izdava deloven prostor kaj pikaso I novata kafeana vodenica vo sti...


По Договор
или предлог цена
25 ное 12:29се издава канцелариски простор во центар на градот

во центарот на градот,во кругот на Општински Суд Штип,се издаваат ком...


1 €
или предлог цена
25 ное 09:47SE IZDAVA DUKAN OD 169 m2 STROG CENTAR STIP

DO HOTEL OAZA DUKAN OD 169 m2.MOMENTALNO KAFE BAR.POGODEN ZA BANKA,KL...


1 €
или предлог цена
24 ное 16:25Се изнајмува атрактивен деловен простор 65м2

Се изнајмува атрактивен деловен простор во Штип, комплетно средена ин...


1 €
или предлог цена
12 ное 09:56DELOVEN PROSTOR GTC STIP

Se iznajmuva deloven prostor na odlicna lokacija GTC STIP PRIZEMJE ...


1 €
или предлог цена
28 окт 19:07Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija

Шифра:PP1036 Се издава деловен простор на одлична локација во Штип...


3 €
или предлог цена
26 окт 11:43Деловен објект на булевар г.д. до Кампус 4

id: rb1021/гоце делчев 161а штип македонија 1,5€/m2 description h...


2 €
или предлог цена
11 окт 13:00SE IZDAVA ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA

SE IZDAVA ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA VO NASELBA 8mi NOEMVRI, VEDNAS D...


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:05Se izdava

Se iznajmuva odelno deloven i odelno magacinski prostor vo industrisk...


2 €
или предлог цена
11 авг 17:01Se.iznajmuva,deloven,prostor

Prostorot.e.na.mnogu.dobra.lokacija.na.glaven.pat.senjak.babi.pogoden...


2 €
или предлог цена
06 авг 10:24Deloven prostor 300kv

Prostorot e na mnogu ubava lokacija 300kv pogoden za utovar i istovar...


1 €
или предлог цена
06 авг 10:24Se izdava deloven prostor vo nas. Babi ,Stip

Se izdava deloven prostor vo naselba Babi , Stip 2x300m2 Poveke in...


По Договор
или предлог цена
23 јул 17:12Se izdava deloven prostor vo nas.Babi Shtip 1200m2

Se izdava deloven prostor vo naselba babi vo stip Prostorot e 1200m2...


1 МКД
или предлог цена
21 јул 21:42деловен простор позади angels cafe

id: sb1032/партизанска бб, штип македонија 1,600€ description дел...


1.600 €
или предлог цена
26 мај 15:09Се издава Деловен простор во центар Штип

Се издава деловен простор во центарот на Штип, улица Кирил и Методи (...


100 €
или предлог цена
05 мај 13:00се продава деловен простор 20м2 до angels cafe

id:sb1025/партизанска штип македонија https://we4home.mk/property/d...


20 €
или предлог цена
24 апр 13:00Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

Se izdava deloven prostor od 40m2. Celosno opremen pogoden za poveke ...


По Договор
или предлог цена
20 апр 12:29Дуќан во Стара чаршија(приземје) се издава/продава

Големина: 26м^2 Цена за изнајмување:160e Цена за продавање: 55 000е


160 €
или предлог цена
09 мар 17:42Deloven objekt

Se prodava magacinski prostor nasprotiv zivinarska farma - Štip. Ob...


1 €
или предлог цена
02 мар 05:35Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам