Подкатегорија:
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен Простор Индустриска зона Штип

Цена по договор. Просторот е со сопствен тоалети и канцелариски про...


1 МКД
или предлог цена
25 фев 15:25Се продава деловен простор

Се продава деловен простор во зграда Ламела А (веднаш зад кафе бар An...


По Договор
или предлог цена
07 фев 21:51Се издава деловен простор во 8ми ноември

Се издава деловен простор во 8ми ноември од 108м2 сутерен или ниско п...


200 €
или предлог цена
05 фев 13:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO STIP

Prostorot se naogja na vlezot vo stip (poranesen paladium) se prostir...


1 €
или предлог цена
13 јан 18:50Se iznajmuva Deloven prostor 200m2 - PSS kompleks

!!!Издадено!!! Се издава деловен простор на булевар Гоце Делчев 58 в...


600 €
или предлог цена
17 дек 13:00Нов деловен простор во Штип Дујле

Се продава нов деловен простор во ново изграден станбен објект на Дуј...


799 €
или предлог цена
01 дек 11:50Деловен простор со уникатен поглед во центар на Штип

Се издава ексклузивен деловен простор во строг центар на Штип со уник...


300 €
или предлог цена
30 ное 10:46SE IZDAVA

prostorot se naoga vo blizina na gradot vo sklop na starata vodenic...


По Договор
или предлог цена
04 ное 10:40Се продава (издава)

Се продава (издава) деловен простор во Градски Трговски Центар во Шти...


22.000 €
или предлог цена
31 окт 16:11SE IZDAVA Deloven prostor 110+120m2

AKO SAKATE DA JA RABOTITE ISTATA DEJNOST IMATE ODLICNI USLOVI DA JA K...


3 €
или предлог цена
17 јул 18:34СЕ ИЗДАВА

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ЗГРАДА КУБУС


6.000 МКД
или предлог цена
29 јун 17:51IZDAVAME PROSTOR OD 40_M2

IZDAVAME PROSTOR OD 40 M2 - SO WC - POGODEN ZA POVEKE NAMENI :--- PRO...


По Договор
или предлог цена
24 мај 10:54Издавам деловен простор

Издавам деловен простор канцеларија, погоден за канцеларија, ординаци...


1 €
или предлог цена
21 апр 22:42Нови работни простории

Се изнајмува нова работна хала со одлична термо изолација, вклучени к...


2 €
или предлог цена
18 апр 16:47Industriski deloven prostor vo Makedonka Stip

Изнајмуваме и продаваме деловни простори соодветни за производство, с...


По Договор
или предлог цена
16 апр 11:54se izdava

po dogovor 078 313 012 krle


1 €
или предлог цена
24 мар 12:38Се продава деловен простор

Се продава деловен простор во зграда Ламела А (веднаш зад кафе бар An...


По Договор
или предлог цена
09 јан 21:06Deloven prostor ( stan )

Stanot se naoga vo porta prolet na 2ri-kat. Cena po dogovor. Info sam...


По Договор
или предлог цена
24 окт 13:35Se izdava full opremen restoran za rabota vo Stip

Se izdava restorantot spremen za rabota , odlicna lokacija na pocetok...


1 €
или предлог цена
16 авг 20:56Deloven prostor, stan vo centarot

Se prodava, deloven prostor stan na ul. Kuzman josifovski na samiot p...


По Договор
или предлог цена
13 авг 21:36Се издава деловен простор на фреквентна локација

Издавам деловен простор од 80м2 (може и 2 x 40) на многу фреквентна л...


1 €
или предлог цена
18 јул 21:26СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (Поранешна Neuromedica)!!!

Се издава деловен простор на ул. Јаким Стојков бр.1 во центарот на Шт...


100 МКД
или предлог цена
25 јун 14:59NOV DELOVEN PROSTOR 200+140M2

ITNO Se izdava nov deloven prostor na ul. STIP Pance Karagjozov br....


По Договор
или предлог цена
30 мај 09:02Стоковна куќа ИДЕАЛ,Штип

Се продава или се издава под закуп , деловен простор во Штип,на улица...


3.000 €
или предлог цена
20 мај 14:39Се издава деловен простор

Деловен простор од 400м2 Во индустриската зона на град Штип Простор...


1.000 €
или предлог цена
27 мар 18:39Се изнајмува канцелариски простор

Опција:со мебел и без мебел Локација:во индустрискиот дел на Градот ...


800 €
или предлог цена
27 мар 13:47Деловен објект во Штип

Се издава деловен простор кај Бреза на железничка станица на 50м од г...


2.486 €
или предлог цена
14 фев 00:18Se izdava dukjan

Se izdava dukjan na ul.Boris Kidric br.18 Stip, nasportiv butik Stipk...


1 €
или предлог цена
04 дек 09:29Povolno Se iznajuva prostor od 23 metri kvadratni

Se iznajuva prostor od 23 metri kvadratni na odlicna lokacija,vo cent...


1 МКД
или предлог цена
14 окт 21:03Деловен Проостор Ефтино-Итно!

Простор од 30м2 со одличен потенцијал за деловен простор, гарсоњера и...


1 €
или предлог цена
14 окт 13:19Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor , lamela 1 kaj pozarnata , poranesno studio...


11.111 €
или предлог цена
09 сеп 13:21Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам