880 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


479 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
485 €
02 фев 13:34Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM Telefonot e vo odlic...


9.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
11.000 МКД
Денес 13:00Iphone XR kako nov

Телефонот е максимално зачуван, без гребнатинка. Работи на сите мреж...


250 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Samsung A10

Se prodava samsung A10 staklo kako nov


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:50Samsung Galaxy Note 10 Lite Kako Nov Garancija

Samsung Galaxy Note 10 Lite Fabricka sostojba,Kako Nov/Garancija


239 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
240 €
Денес 12:38Samsung Galaxy A71 128/6GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A71 128/6GB Fabricka sostojba,Bez Zabeleski/Garancij...


10.490 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
Денес 12:38Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabeleski Ga...


14.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.990 МКД
Денес 12:38Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Graphite Zacuvan Odlicno,bez nikakvi ...


499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
519 €
Денес 12:38Apple iPhone 13 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 13 Black Bezprekorna sostojba Garancija 98% orginalna...


649 €
или предлог цена
Денес 12:37Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Zacuvan Max. Bez zabeleski Garancija Neotv...


699 €
или предлог цена
Денес 12:37Apple iPhone 11 64/128GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 64/128GB Zacuvani maksimalno,Neservisirani,Ne otvar...


319 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Денес 12:37Apple iPhone 8 Kako Nov Full Paket Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 64GB Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi zabeles...


8.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.490 МКД
Денес 12:37Apple iPhone 12 Black/Blue Kako Novi Garancija Vili Mobile

Telefonite se kako Novi Kapacitet Na Baterija 98% Bez nikakvi zabe...


479 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Денес 12:37Apple iPhone Xr 64GB 128GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xr 64/128GB Zacuvani maksimalno Funcioniraat bezpreko...


229 €
или предлог цена
Денес 12:37POCO M4 PRO KAKO NOOV.

XIAOMI POCO M4 PRO 5G FULL PACK KAKO NOV BEZ RASKA EKSTRA MOBILEN ZA ...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:56IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.400 €
или предлог цена
Денес 10:53Samsung A03 kako nov

Nekolku meseci raboten Uste e pod garancija


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:18IPHONE 12 PRO 128GB

Se prodava socuvan iPhone 12 Pro 128gb kupen od Swisscom pred 2 godin...


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
Денес 09:28Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци . Цена 9 000 денари. Ин...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Iphone 11 pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 11 pro 256gb zelenaa boja. Komplet so site akcesories plus o...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:53  НОВ ОГЛАС

Samsung A50 128gb

Se prodava samsung a50 128gb nikogas ne otvoran se orginaln na nego b...


5.200 МКД
или предлог цена
Денес 07:17iPhone 11 Pro Max 64gb Neverlock

Se prodava iPhone 11 Promax neverlock zacuvan donesen od germanija so...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:17Iphone 11 64 Gb

Maksimalno 100% zacuvan sledi so polnac Cena 17.500 fiksno


17.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.500 МКД
Денес 06:34Se Prodava iPhone 14 Pro NOV Neotpakovan 128gb

Stojat fabrickite lepenki na kutijata, voopsto neotpakovan. Telefonot...


1.250 €
или предлог цена
Денес 00:36  НОВ ОГЛАС

Iphone 6

Iphone 6 so nova baterija samo stakloto e skrseno ne preci vo rabota


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:12  НОВ ОГЛАС

HONOR X8 5G 6/128

telefonot e nov ne e koristen so 2 godini garancija komplet so site d...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55  НОВ ОГЛАС

huawei p40 lite 6/128

telefonot e nov so originalna ambalaza i polnac i slusalki garancija ...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

iPhone 13pro full pak nov ! Amercki

Mob e nov nema nitu edna tocka nanego 92% baterija ful pak +389 ...


850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
860 €
Вчера 20:42Najsocuvan Huawei Y6 so 3 maski

Se prodava mnogu socuvan telefon so 3 maski komplet, malce krositen b...


69 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
75 €
Вчера 19:24Iphone 7

Iphone 7 vo bezprekorna sostojba so originalen fabricki ekran batt he...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 11 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Black Fabricka sostojba,Kako Nov,Bez Zabeleski/ Gar...


339 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
349 €
Вчера 18:52  НОВ ОГЛАС

Apple USB-C 20W Power Adapter & 2 заштитни маски

Се продава оригинален адаптер за Apple(iPhone). Купен за iPhone 12 и ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:10SE PRODAVA VIVO Y 22S SO PISMENA GARANCIJA!!!

SE PRODAVA VIVO Y 22S NEKOLKU DENA E RABOTEN NOV SO PISMENA GARANCIJ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 17:31Apple iPhone 13 Pro Max 128GB - Full Pack

Se prodava iPhone 13 pro max 128GB. Full pack. Kupen od Plaisio Solun...


950 €
или предлог цена
Вчера 17:22  НОВ ОГЛАС

Huawei p40 lite

Telefonot e ispraven raboti so puknat displej za poveke info na tel


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15Apple ( iPhone ) SE 2020

Zacuvan se original na nego Full pakovanje 85% batery health Finger...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 14:24Samsung A23 5G нов купен од Телеком

Контакт: 076-965-123 Никола. Мобилниот е нов некористен, земен со ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 13:49Xiaomi mi 9 (kako nov)

Se prodava Xiaomi mi 9, 6GB ram i 64GB memorija, super brz snapdragon...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Вчера 13:30Iphone X 64 gb

Se prodava Iphone x 64 gb pred mesec smenat ekran i baterija


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Вчера 12:59Honor X7 nov so garancija on A1

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garanc...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:25PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


49.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам