866 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


29.990 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
34.000 МКД
25 јан 06:29Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Samsung Galaxy A13 128GB Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A13 Black 128GB 12 meseci Garancija Samsung Galaxy...


10.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.400 МКД
30 јан 12:31Samsung Galaxy A04s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A04s Black Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Mozn...


7.990 МКД
или предлог цена
30 јан 12:31Apple iPhone Xs Max 64/256GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xs Max 64/256GB Zacuvani Maksimalno,bez zabeleski Gara...


16.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.490 МКД
30 јан 12:30Apple iPhone 11 64/128GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 64/128GB Zacuvani maksimalno,Neservisirani,Ne Itvar...


299 €
или предлог цена
30 јан 12:30Samsung Galaxy S22 Top Cena!!! Vili Mobile

Samsung Galaxy s22 Funkcionira bezprekorno,Bez zabeleski/Garancija ...


499 €
или предлог цена
30 јан 12:30Apple iPhone 7 Plus Kako Nov Garancija Vili Mobile

Odlicna sostojba,bez zabeleski Garancija


8.990 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
9.990 МКД
30 јан 12:29Samsung Galaxy S9 Plus Garancija

Samsung Galaxy S9 Plus Black Odlicna sostojba,bez Zabeleski so Garan...


8.990 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
9.990 МКД
30 јан 12:29Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabeleski Ga...


14.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.990 МКД
30 јан 12:28Nokia 105 106 Nokia 3310 Novi Garancija

Telefonite se novi Nokia 106👉 1590 den. Nokia 3310 👉 1690 den. ...


1.590 МКД
или предлог цена
30 јан 12:28Xiaomi Redmi Note 9 Pro Kako Nov Vili Mobile

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Fabricka Sostojba,Kako Nov/Garancija >Mozi...


7.990 МКД
или предлог цена
30 јан 12:28Apple iPhone 11 Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 White Bez nikakvi zabeleski/Garancija Neotvaran/N...


299 €
или предлог цена
30 јан 12:28Samsung galaxy A53 5G

Telefonot e nov ne koristen I raboti na site operatori so 24 meseci g...


20.000 МКД
или предлог цена
30 јан 09:00IPHONE 11 PRO 64 GB KAKO NOVI

MOBI STRK


460 €
или предлог цена
30 јан 07:52IPHONE 12 64GB EVROPSKI EXTRA KAKO NOVI

MOBI STRK


520 €
или предлог цена
30 јан 07:52IPHONE x 64 BEZ MENUVANI EKRANI ODLICNI KAKO NOVI

MOBI STRK


250 €
или предлог цена
30 јан 07:51IPHONE 11 64 GB EVROPSKI KAKO NOVI

MOBI STRK


360 €
или предлог цена
30 јан 07:49IPHONE 14 6/128 NOVI 12 MESECI GARANCIJA

Mobi strk


850 €
или предлог цена
30 јан 07:48Iphone 7

Telefonot e vo ispravna sostojba. Raboti na site sim karticki


6.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 МКД
30 јан 07:34SE PRODAVA HUAWEI P20

Se prodava huawei p20 Telefonot e odlično zacuvan Raboti na site ...


4.900 МКД
или предлог цена
30 јан 03:38Honor x7

075967642 Ice Cena 12000 Nov neodpakovan so Garancija 2 godini


12.000 МКД
или предлог цена
29 јан 19:03Samsung Galaxy Note10 Lite ODLICHNO SOCHUVAN

Се продава телефон Samsung Galaxy Note10 Lite во одлична состојба и б...


210 €
или предлог цена
29 јан 16:14SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

Extra zacuvan


400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
440 €
29 јан 10:09Honor X7 nov so garancija on A1

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garanc...


12.000 МКД
или предлог цена
29 јан 10:08SAMSUNG S22 8/128 !!NOVI !!!MOBI STRK

24 meseci garancija Novi evropski


39.990 МКД
или предлог цена
29 јан 08:28Iphone 12 pro 128gb graphite Kako Nov !!!

Se prodava Iphone 12 pro 128gb Graphite Telefonot e vo fabricka...


650 €
или предлог цена
28 јан 20:15Мобилен

Се продава мобилен ХОНОР 8х, како нов, работи на сите мрежи, телефон ...


4.000 МКД
или предлог цена
28 јан 19:42Iphone x,11,12,13,14 Samsung s20,21,22 ultra

Iphone x-250 eu. Samsung s21 plus -490 Xs-270 eu. ...


100 €
или предлог цена
28 јан 16:37SAMSUNG S21 ULTRA 12/128 PERFEKTEN

Odlicen bez grebnatinka


630 €
или предлог цена
28 јан 16:37Мобилен хонор 8с

Се продава хонор 8с, како нов, работи на сите мрежи, маска гратис, ...


4.000 МКД
или предлог цена
28 јан 16:21Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


11.000 МКД
или предлог цена
28 јан 15:00Xiaomi Redmi 9 (3GB/32GB) Carbon Grey.

Telefonot e kupen pred 2 godini od Anhoch. Odlicno zacuvan, bez ni...


5.000 МКД
или предлог цена
28 јан 14:57iPhone 6s Kako NOV

Prodavam iPhone 6s - Silver 32GB. Telefonot e mnogu socuvan, bukvalno...


4.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 МКД
28 јан 12:01IPHONE 14 novi 12 MESECI GARANCIJA

Novi neotpakuvani evropska garancija MOBI STRK


860 €
или предлог цена
28 јан 11:56IPHONE 13 PRO MAX NOVI 12 MESECI GARANCIJA

Novi evropski modeli MOBI STRK


1.170 €
или предлог цена
28 јан 11:55Apple iPhone 14 Pro 14 Pro Max Novi 12m. Internacionalna Gar

Novi,Neaktivirani 12 Meseci Internacionalna Garancija 👉Iphone 14 P...


1.219 €
или предлог цена
28 јан 10:53Se prodava NOKIA 105

Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
28 јан 08:35Xiaomi 11 ultra

Bez nikakvi ostetuvanja koristen kako vtor tel sleduva so polnac 65w...


42.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:16Samsung Galaxy S9 kako nov

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA. Kak...


14.500 МКД
или предлог цена
27 јан 21:39iPhone 12 Pro 128 Gold full pack

Se prodava 12 Pro 128 GB full pack. Odlicna sostojba. 87% battery he...


37.000 МКД
или предлог цена
27 јан 18:08IPHONE 12 PRO 128GB

Se prodava socuvan iPhone 12 Pro 128gb kupen od Swisscom pred 2 godin...


620 €
или предлог цена
27 јан 18:01Страна 3 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам