Подкатегорија:
                   
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ski cizmi Salomon 29-29.5

Se prodavaat ski cizmi Salomon broj 29-29.5 335 mm vo odlicna sostoj...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:27Detska Jakna za skijanje Nevica

Se prodava detska jakna za skijanje Nevica vo dobra sostojba,kvalitet...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:27Skii K2 170 cm vo odlicna sostojba

Se prodavaat skii K2 170cm so Marker vezovi vo super sostojba,odlicni...


99 €
или предлог цена
Вчера 23:27Atomic Redster SL 155 FIS

Atomic Redster SL 155 FIS Екстра скии, во одлична состојба


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58Snowboard Airtracks NOV !

Se prodava NOV NEKORISTEN Airtracks Snowboard 156 cm. Bordot e bez ve...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 21:43Skii...Скии

Se prodavaat skii dolzina 180 cm. Skiite se dobri bez mana. Mozi da s...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:33SKII ROSSIGNOL

SKII ROSSIGNOL MNOGU DOBRO SOCUVANI 1,88cm


600 МКД
или предлог цена
Вчера 19:00Technica ski cizmi

Polovni i vo odlicna sostojba. Br na cizma 44


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:18Se prodavaat skii!!!

Fischer rc 175 cm - 6000 den Head xrc 170 cm - 4500 den Atomic sc 1...


75 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
80 €
Вчера 16:38DETSKI SKI KOMPLET EXTRA

Se prodavaat EXTRA ZACUVANI DETSKI Skii VOLKI 100 sm Cizmi NORD...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:14Skii,cevli,daski,kacigi,naocari povolno!!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00HEAD CIZMI ZA BORD 41BR

💥Novi HEAD cizmi, zaedno vo kutijata broj 41💥 EVTINO Cenata ne e ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:32SKAFANDER PROTIV SNEG VODA VETER

NOV SKAFANDER


75 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31RAKAVICI SKII SKI NARAKVICI ZA SKIJANJE PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:57NAOCARI SO DELIVA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOR MOTOCROSS UV

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47Чевли за скијање бр. 11

Продавам чевли Алпина бр. 11, 350 мм. исправни, одговараат на број 43...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Облека, нараквици и кацига за скијање

Продавам детска облека за скијање Columbia донесена од Америка, 10 до...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Pantoloni za skijanje /bordanje HELLY HANSEN

Se prodavaat pantoloni za skijanje/ bordanje vodootporni HELLY HANSEN...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10  НОВ ОГЛАС

Detski Skii

Skii Fischer, detski, 110 sm i chevli 20.5 ..


1 €
или предлог цена
Вчера 09:51Детска Кацига наочари/ detska kaciga naocari

Се продава детска кацига и наочари BRIKO!!! Само наочари 700ден Само ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09JAKNA ZIMSKA---KILLTEC

Se prodava zenska jakna KILLTEC,otporna na voda i veter,skoro nova,z...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 02:04Cevli za skijanje

Se prodavaat detski cevli za skijanje Atomic Redster flex 60, za pona...


70 €
или предлог цена
29 јан 20:55Cevli za skijanje

Se prodavaat profesionalni cevli za skijanje marka Fischer RC4 Podium...


150 €
или предлог цена
29 јан 20:55Skii

Sw prodavaat skii Salomon Scream extra hot. Podobni za dlabok sneg i ...


150 €
или предлог цена
29 јан 20:54Skii

Se prodavaat detski skii Fisher World cup RC4


80 €
или предлог цена
29 јан 20:54Ski cevli

Se prodavaat ski cevli Alpina br.37 ili 235. Kupeni se novi i vozeni ...


100 €
или предлог цена
29 јан 20:54Ski cevli

Se prodavaat ski cevli Fisher 7000 Soma tehnologija. 319mm 42 ÷ 43


80 €
или предлог цена
29 јан 20:54Skii Rosignol

OSTANATI USHTE 2 PARa HEAD 173 CM Novi skii 220 evra i head 163 cm 2...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
29 јан 20:39Skii NORDICA 120sm, cevli HEAD 35br. i stapcina. Spremni za

Skii NORDICA 120sm, Cevli HEAD 35br. i stapcina. Spremni za sezona,...


120 €
или предлог цена
29 јан 19:47Naocari za skijanje marka CRIVIT novi!

Prodavam naocari za skijanje marka CRIVIT novi


20 €
или предлог цена
29 јан 19:46Детски ски

Детски ски Висина 100cm Цена 60 евра Контакт тел.072-270-284 Нико...


60 €
или предлог цена
29 јан 17:40Детски ски

Детски ски Висина 80 cm Цена 50 евра Контакт тел: 072-270-284 Ни...


50 €
или предлог цена
29 јан 17:40Cevli i Ski

Alpina Cevli 44-45 zacuvani


50 €
или предлог цена
29 јан 15:18Чевли за скии за деца 36

Za info 078236052


800 МКД
или предлог цена
29 јан 15:00Rraichle snowboarder racing 36

Za info 078236052


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 15:00Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам